Milan-Juve 1. listopada, w 106. rocznicę powstania Juventusu

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2003, 08:23

Rybeq pisze:
FORZA MILAN pisze:
To co z tego ze sie wymadrzam jak mowie konkretnie zgodnie z prawda?? Chyba ze masz mi cos do zarzucenia wiec slucham?? Odezwal sie ten co sie nie wymadrza che che

:shock: :shock: :shock:
Hehe Rybeq widze strasznie wyczulony na błędy... :wink:


FORZA MILAN

Milanista
Milanista
Rejestracja: 08 października 2003
Posty: 90
Rejestracja: 08 października 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2003, 14:47

TomekW pisze:Mam nadzieje, ze Milan stanie na wysokosci zadania i zepsuje ten jubileusz :D Zdaje sobie sprawe, ze w takim meczu kazdy wynik jest mozliwy. Smiesza mnie natomiast posty typu: "juz 3 razy im udowodnilismy ze final LM byl tylko wypadkiem przy pracy". No ale coz... Jak ktos lubi sie podniecac wynikami sparingow to nic nie poradze :)
Wracajac do tego jubileuszu, to pogrzebalem w swoich archiwach i okazalo sie, ze zdarzylo sie raz, ze Juventus gral 1. listopada z Milanem w Mediolanie. Rossoneri popsuli wowczas swietowanie 16. rocznicy powstania Juve wygrywajac 3:1 i nie mialbym nic przeciwko temu, aby powtorzyli to przy okazji 106. rocznicy :)
BTW: Bylbym wdzieczny gdyby ktos byl w stanie uzupelnic dane tegoz mecz :)

PS: Forumowiczu FORZA MILAN, opanujze sie chlopie. Rozumiem, ze kochasz Milan, ale bez przesady. Przypominasz mi pewnego kibica Interu, ktory przez meczem derbowym zapowiadal, ze Inter zmiazdzy Milan... Po derby napisal natomiast, ze Inter specjalnie sie podlozyl, zeby nie dolowac Milanu i ze gdyby chcial wygrac to by wygral 10:0. Hehe. Prosze wiec abys nie osmieszal spolecznosci polskich milanistow.
Jeszcze slowko do tych delikwentow, ktorzy apelowali o bana dla FORZA MILAN: Wydawalo mi sie, ze aby dostac bana, trzeba zlamac regulamin. Tymczasem Wy chcieliscie aby zbanowano uzytkownika, ktory jedynie wyrazil swoje zdanie - zdanie skrajnie rozne od Waszych. Rozumiem, ze mozecie nie lubic Milanu, ze moze Was razic forma w jakiej swoje posty pisze wyzej wymieniony forumowicz... Rozumiem nawet to, ze chcielibyscie pewnie, aby cale forum zgodnie wypisywalo posty pochwalne na czesc Juventusu.... Ale obudzcie sie. Kibicowanie innym zespolom i pragnienie by zwyciezaly nie jest przestepstwem.
A co ja takiego mowie ze mam sie opanowac?? Ja ino mowie ze wygramy z nimi spokojnie po dobrej grze!!! To samo mowie na forum Milanu<nick:Jonathan-moze widziales kiedys> i nikt nic nie mowi.To co ze jest to ich forum!!! Zdanie mam jedno i nie bede je zmienial mimo ze nie jestem u siebie proste jak konstrukcja cepa!!!


TomekW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2003
Posty: 178
Rejestracja: 04 lutego 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2003, 18:06

FORZA MILAN pisze:A co ja takiego mowie ze mam sie opanowac?? Ja ino mowie ze wygramy z nimi spokojnie po dobrej grze!!! To samo mowie na forum Milanu<nick:Jonathan-moze widziales kiedys> i nikt nic nie mowi.To co ze jest to ich forum!!! Zdanie mam jedno i nie bede je zmienial mimo ze nie jestem u siebie proste jak konstrukcja cepa!!!
Nie chodzi o to, zebys zmienial zdanie, tylko sposob, w jaki je wyrazasz. Bo widze, ze na JP obrales bardzo agresywny styl, tak jakbys chcial wywolac jakies konflikty... Odnosze wrazenie, ze kazdego forumowicza juventino traktujesz jako smiertelnego wroga... Moze sie myle. Zreszta zrobisz co chcesz ;)


Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
Vedere il grande Milan che vince il Tricolore!
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2003, 19:57

Juve rozwali wszystkich nawet bez okazji:) :D :D :D :D
A prosze swoje milańskie problemy rozwiązywać gdzie indziej bo to chyba nie na temat...................Ale może się mylę :D :D :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
FORZA MILAN

Milanista
Milanista
Rejestracja: 08 października 2003
Posty: 90
Rejestracja: 08 października 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2003, 21:25

Maggie Del Piero pisze:Juve rozwali wszystkich nawet bez okazji:) :D :D :D :D
A prosze swoje milańskie problemy rozwiązywać gdzie indziej bo to chyba nie na temat...................Ale może się mylę :D :D :D
Rozwali?? predzej sie obali niz rozwali cha cha. Zobaczymy wkrotce!!! Zeby sie nie okazalo ze to ja mialem racje


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2003, 21:45

FORZA MILAN pisze:
Maggie Del Piero pisze:Juve rozwali wszystkich nawet bez okazji:) :D :D :D :D
A prosze swoje milańskie problemy rozwiązywać gdzie indziej bo to chyba nie na temat...................Ale może się mylę :D :D :D
Rozwali?? predzej sie obali niz rozwali cha cha. Zobaczymy wkrotce!!! Zeby sie nie okazalo ze to ja mialem racje
Oj niedoczekanie twoje............................Widać prośby do ciebie nie docierają :evil: :evil:


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2003, 21:48

Rocznica jest co rok ale dla statystyk zawsze jest ona wazna.Z Milanem rozegralismy 191 meczy :
67 wygrał Juventus
65 zakonczylo sie remisem
59 wygral Milan
Stosunek bramek 270-258 na korzysc Juve.
Statystyki mowia same za siebie Juve znoff wygra i bedzie to udana rocznica!!


FORZA MILAN

Milanista
Milanista
Rejestracja: 08 października 2003
Posty: 90
Rejestracja: 08 października 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2003, 22:46

steru pisze:Rocznica jest co rok ale dla statystyk zawsze jest ona wazna.Z Milanem rozegralismy 191 meczy :
67 wygrał Juventus
65 zakonczylo sie remisem
59 wygral Milan
Stosunek bramek 270-258 na korzysc Juve.
Statystyki mowia same za siebie Juve znoff wygra i bedzie to udana rocznica!!
statystyki statystykami natomiast jesli chodzi o ostatnia konfrontacje miedzy tymi zespolami w wasze swieto to MILAN wygral 1-0 bodajze wiem ze napewno wygral.Czyli sytuacja sie powtorzy :D :D :D


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2003, 22:54

FORZA MILAN pisze: statystyki statystykami natomiast jesli chodzi o ostatnia konfrontacje miedzy tymi zespolami w wasze swieto to MILAN wygral 1-0 bodajze wiem ze napewno wygral.Czyli sytuacja sie powtorzy :D :D :D
...takiś pewny? a co masz jakiś przeciek od księgowego z Mediolanu? :D :twisted:


TomekW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2003
Posty: 178
Rejestracja: 04 lutego 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2003, 00:27

steru pisze:Rocznica jest co rok ale dla statystyk zawsze jest ona wazna.Z Milanem rozegralismy 191 meczy :
67 wygrał Juventus
65 zakonczylo sie remisem
59 wygral Milan
Stosunek bramek 270-258 na korzysc Juve.
Statystyki mowia same za siebie Juve znoff wygra i bedzie to udana rocznica!!
Bardzo ciekawe statystyki, szkoda, ze obejmuja jedynie wybrane spotkania ;)
Oto pelny bilans spotkan Milanu z Juventusem:
ilosc spotkan: 240
wygrane Milanu: 82
remisy: 76
wygrane Juventusu: 82
bramki: 352 - 351 dla Milanu
Statystyki obejmują wszystkie pelnowymiarowe mecze pomiedzy obiema druzynami.


Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
Vedere il grande Milan che vince il Tricolore!
Alex-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2002
Posty: 294
Rejestracja: 20 października 2002

Nieprzeczytany post 15 października 2003, 22:50

TomekW pisze:Oto pelny bilans spotkan Milanu z Juventusem:
ilosc spotkan: 240
wygrane Milanu: 82
remisy: 76
wygrane Juventusu: 82
bramki: 352 - 351 dla Milanu
Statystyki obejmują wszystkie pelnowymiarowe mecze pomiedzy obiema druzynami.
No właśnie takie są statystyki - niestety nie da się chyba obiektywnie ocanić, która drużyna ma większe osiągnięcia w footballu. Na pewno Juve więcej zdobył na krajowym podwórku, ale za to Milan na arenie międzynarodowej. Jednak jedno jest faktem - to Juventus jest starszy :D
TomekW pisze:BTW: Bylbym wdzieczny gdyby ktos byl w stanie uzupelnic dane tegoz mecz
Najlepsze są strony internetowe Juve :D
http://digilander.libero.it/Lorre/@JUVE%201900-15.htm

Bramki: Van Hege 2, Dalmazzo (J), Lovati

I tak każdy tu wie, że
FORZA JUVE!!!!


I CAMPIONI D'ITALIA SIAMO NOI
JU27
TomekW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2003
Posty: 178
Rejestracja: 04 lutego 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2003, 00:13

Alex-10 pisze:Na pewno Juve więcej zdobył na krajowym podwórku, ale za to Milan na arenie międzynarodowej. Jednak jedno jest faktem - to Juventus jest starszy :D
No tak. Nie da sie ukryc. Ale to akurat przy meczach nie ma znaczenia. Zreszta statystyki tez :)
Alex-10 pisze:
TomekW pisze:BTW: Bylbym wdzieczny gdyby ktos byl w stanie uzupelnic dane tegoz mecz
Najlepsze są strony internetowe Juve :D
http://digilander.libero.it/Lorre/@JUVE%201900-15.htm
Bramki: Van Hege 2, Dalmazzo (J), Lovati
Wlasnie nie wiem czy stronki Juve sa najlepsze. Strzelcow bramek to ja znam, a pytalem o sklad Juve i minute, w ktorej strzelil Dalmazzo. Wiem, ze nie zapytalem sie wprost, ale podalem przeciez link do danych, o uzupelnienie ktorych prosilem:
TomekW pisze:Rossoneri popsuli wowczas swietowanie 16. rocznicy powstania Juve wygrywajac 3:1
Na stronkach Juve niczego nie znalazlem ;)


Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
Vedere il grande Milan che vince il Tricolore!
Alex-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2002
Posty: 294
Rejestracja: 20 października 2002

Nieprzeczytany post 16 października 2003, 15:13

Upsss...
Nie zauważyłem linka :oops:

W taki razie to chyba nigdzie tego nie ma... :D

Mam tylko sklad Juve z tego sezonu, w którym grali najczęściej:
Montano, Arioni, Cappello, Omodei, Boglietti II, Bigatto, Payer, Dalmazzo, Bona, Giriodi, Boglietti I.


I CAMPIONI D'ITALIA SIAMO NOI
JU27
ostry

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2003
Posty: 65
Rejestracja: 22 września 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 02:50

Chciałbym zauważyć, że Milan nie traci zbyt wiele bramek w tym sezonie w przeciwieństwie do Juve. Weźmy chociażby za przykład dzisiejszy mecz przeciwko Anconie, mecz grany na wyjeździe tak jak to będzie miało miejsce za dwa tygodnie. Juve straciło dwie bramki z przeciwnikiem o kilka klas gorzej grającym niż Milan. Wiem, że w meczu nie wystąpił motor napędowy waszej drużyny P. Nedved oraz wasz strzelec Trezegeut. Ale myślę, że oni nie zapobiegli by utracie bramek. Całkiem obiektywnie patrząc to z waszą obroną nie jest najlepiej, a forma napastników Milanu ostatnio imponująca. Nie byłbym więc na waszym miejscu tak wielkim optymistą. Według mnie Milan popsuje wam humory w rocznicę powstania klubu i zrzedną wam troszkę minki.
Forma Micoliego rzeczywiście może zrobiła wrażenie ale poczekajmy aż pokaże ją w meczu przeciwko naprawdę wymagającemu rywalowi bo chyba za takiego nie uważacie Ancony.
Pozdrawiam.


>>>>>>>ACM<<<<<<<
>>>>>>>>U2<<<<<<<<
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 14:05

ostry pisze:Chciałbym zauważyć, że Milan nie traci zbyt wiele bramek w tym sezonie w przeciwieństwie do Juve. Weźmy chociażby za przykład dzisiejszy mecz przeciwko Anconie, mecz grany na wyjeździe tak jak to będzie miało miejsce za dwa tygodnie. Juve straciło dwie bramki z przeciwnikiem o kilka klas gorzej grającym niż Milan. Wiem, że w meczu nie wystąpił motor napędowy waszej drużyny P. Nedved oraz wasz strzelec Trezegeut. Ale myślę, że oni nie zapobiegli by utracie bramek. Całkiem obiektywnie patrząc to z waszą obroną nie jest najlepiej, a forma napastników Milanu ostatnio imponująca. Nie byłbym więc na waszym miejscu tak wielkim optymistą. Według mnie Milan popsuje wam humory w rocznicę powstania klubu i zrzedną wam troszkę minki.
Forma Micoliego rzeczywiście może zrobiła wrażenie ale poczekajmy aż pokaże ją w meczu przeciwko naprawdę wymagającemu rywalowi bo chyba za takiego nie uważacie Ancony.
Pozdrawiam.
każdy mecz jest inny, nie wiadomo jak sie potoczy :!:


Zablokowany