Ancona - Juventus (6 kolejka)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mario_166

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 244
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2003, 21:58

Wygramy spokajnie mam tylko nadzieje ze lippi oszeczedzi podstawowych graczy na mec lm i przyokazji da pograc graczom z lawki


Nero

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 września 2003
Posty: 122
Rejestracja: 25 września 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2003, 09:56

Może by tak Miccoli dał znać, że żyje. Żeby on nam nie przepadł na cały sezon. Obawiam się tego. Strzelona bramka wszystkiego nie zmieni, ale zawsze pozytyw.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2003, 13:27

Nero pisze:Może by tak Miccoli dał znać, że żyje. Żeby on nam nie przepadł na cały sezon. Obawiam się tego. Strzelona bramka wszystkiego nie zmieni, ale zawsze pozytyw.
Tak się składa, że Miccoli prawdopodobnie zagra z Anconą od 1 minuty.
Trezeguet będzie odpoczywał na Sociedad. Więc szansa dla Miccoliego, w ataku obok niego ma zagrać oczywiście M.Di Vaio.


Obrazek
Nero

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 września 2003
Posty: 122
Rejestracja: 25 września 2003

Nieprzeczytany post 17 października 2003, 10:05

No to świetnie.
Miccoli - Di Vaio powinni dać z siebie wszystko, bo są alternatywą dla Del Piero - Trezeguet. Mają dużo do wygrania, a mianowicie zaufanie Lippiego. Jeśli dobrze się zaprezentują to Lippi będzie częściej dawał im szansę, a na tym na pewno bardzo im zależy.

Zagrają z pełną determinacją. Zdają sobie sprawę z tego, że to ich wielka szansa.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 października 2003, 15:02

Ten news z JP chyba już utwierdzaił nas w tym przekonaniu.

Napastnik Juventusu Fabrizio Miccoli jest gotowy powrócić na boiska Serie A w prawie miesiąc po operacji usunięcia wyrostka robaczkowego. "Mam nadzieję, że w sobotę zdobędę swojego pierwszego gola dla Juventusu. Jeżeli okaże się to niemożliwe, z przyjemnością zaliczę asystę przy bramce Marco Di Vaio." - powiedział Miccoli, który jest przewidywany w wyjściowym składzie na mecz z Anconą w najbliższą sobotę.
"Zbliżam się do najwyższej formy i gol pozwoliłby mi wrócić do poziomu prezentowanego przed sezonem," dodał były gwiazdor Lecce i Perugii.

A więc wszstko idzie po naszej myśli. Myslę, że to bardzo dobre rozwiązanie Lippiego. Tym bardziej, że przecież już niebawem czeka nas ciężka przeprawa z Realem S. Taki mecz jak z Anconą to najlepsza szansa do tego by Miccoli się przełamał i strzelił gola. Zresztą to szansa nie tylko dla niego :wink:




Obrazek
Kamil de Lellias

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 października 2003
Posty: 184
Rejestracja: 17 października 2003

Nieprzeczytany post 17 października 2003, 15:12

Ten mecz trzeba wygrać bo przydałoby się odskoczyć na samym początku!!!! Miccoli i Di Vaio po bramce i wystarczy!!
P.S. przy okazji witam wszystkich-wreszcie dołączyłem reszty kibiców! :-D


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 października 2003, 18:17

Mecz z jednym z najlsabszych przeciwnikow w lidze nie wyobrazam sobie innego wyniku niz naszej wygranej i to wysokiej. Ale zeby osiagnac ten cel musimy byc skoncentrowani gdyz zdarzaly sie nam juz mecz z teoretycznie duzo slabszymi rywalami ktore niesety nie koniecznie wygrywalismy :? Ale wierze ze tym razem poradzimy sobie bez problemow. Chcial bym zeby gola strzelil Miccoli. Ale to rzecz drugo planowa


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 października 2003, 20:30

Jak juz mowilem Miccoli to gracz o wielkim potencjale. Oby tylko dostawal od Lippiego szanse, odpowiednio czesto do swoich mozliwosci.


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 października 2003, 22:52

Ja obstawiam wynik 4:0, ale niezdziwiłbym sie jak byłoby 6:0 :) :!: Naprawde oni są słabiutcy i mam nadzieje, że my wygramy gładziutko. Zobaczymy co stanie sie na boisku. Gra wszystko pokaże. Ciekawe cyz pokażą mecz C+ zobaczymy... mam nadzieje, ze wygramy głdko. Tylko, zeby nasi tego meczu nie zlekceważyli :!: W tej chwili dobrze jest przytoczyc słowa takiego jednego madrego człowieka:

" Pokonać trud to każdy umie, pokonać łatwość to skomplikowana rzecz, którą jesli pokonasz dopiero mozesz zwyciezyć. "


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 17 października 2003, 23:51

Alexxxxx pisze:pokaże. Ciekawe cyz pokażą mecz C+ zobaczymy... . " [/b]
No pewnie że pokarze...już tydzien temu w gazecie patrzyłem :D . Nawet popcorn kupiłem i bede smażył hehehe 8)

ps. Nie musisz sie tak chwalić tym podpisem...też mam te wszystkie kanały łącznie z P.sport i C+ i to bez dekodera :wink:


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2003, 10:55

nie rozumiem dlaczego piszecie ze Tacchinardi i birindelli nie wystapia w meczu a tutaj nizej jest napisane ze sa w skladzie !!!!!!!!!!!!! moze mi to ktos wytlumaczyc ??


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 18 października 2003, 11:09

El_chico_a_Coruna pisze:Wszystkie znaki na niebie i ziemii wskazuja na 2-1 8)
No nie godej ze Ancona nam tez bramke strzeli.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Alex-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2002
Posty: 294
Rejestracja: 20 października 2002

Nieprzeczytany post 18 października 2003, 16:31

Patrząc realnie i mając na uwadze to, iż nie zagraja m in Del Piero, Nedved, Treze, Thuram i Legro, myślę, że na 80% wygra Juve. :D


I CAMPIONI D'ITALIA SIAMO NOI
JU27
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 18 października 2003, 18:33

Miccoli strzeli 3 bramki a każda będzie ładniejsza od poprzedniej zaliczy dwie asysty i będzie 5-0. :D :D :D :D :D


A teraz trzeba zejść na ziemię-Ancona klub który jeszcze nie wygrał,ma tylko jeden remis i 5 porażek.Ale trzeba uważać-grają z Juventusem-a to wyzwala wielką motywacje i jeszcze przed swoją publicznością.Trzeba szybko strzelić bramkę i powinnpo być "planowo".


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2003, 18:52

Masz racje JUVE to drużyna zwycięsców..........
I nie bedzie problemow z pokonaniem Ancony.......


non mollare mai
Zablokowany