LE 22/23 (1/2): Sevilla 1-1 dog: 2-1 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 18 maja 2023, 23:38

Super nam wyszło przy 1-0, calma-calma. Ten łysy <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nie ma prawa być trenerem w nowym sezonie. Jest po prostu zerem. Jednym wielkim zerem.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 maja 2023, 23:43

Moja przygoda z Juventusem dobiegła końca. Nie mogę być z nimi kiedy nienawidzę większość piłkarzy i trenera.
Suso, Lamela? Mówi Wamnto coś?
Inter, Roma i Viola w finale. Jesteśmy gownem a nie Juventusem!!!


Obrazek
Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2023, 23:44

Spokojnie, na ocenę pracy Allegriego przyjdzie czas po sezonie. A nie, czekaj...


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 18 maja 2023, 23:45

No cóż, plus jest taki że trenerski Dyzma został wyjaśniony do końca a jego mit ostatecznie spuszczony w kiblu. Ileż to było śmiechów z Conte i jego półfinału LE, los zagrał Allegriemu i jego fanbazie na nosie.
Gdyby od początku dwumeczu interesowała nas jak dzisiaj gra w piłkę to mogło się potoczyć zupełnie inaczej. Ale Allegri nie byłby sobą gdyby na początku nie wylał wiadra kałmy. Jakieś flashbacki z zaciętych i przegranych bojów w Monachium i Madrycie, które najwięksi psychopaci Allegriego odhaczają jako jego sukces? Ktoś coś? :)))
Drugi plus, że nie przewalimy tego w finale z Roma gdzie Allegri zostałby zjedzony przez Mourinho.


calma calma
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2023, 23:46

Jeżeli kiedyś podstawią łysy łeb Allegriego pod gilotyne, to ja zgłaszam się na kata.
To co ten głąb kapuściany zrobił z naszym zespołem, a w szczególności z Chiesą, jest wręcz bulwersujące. Zafundował Fede w ciągu dwóch lat podróż z nieba do piekła, z światowego topu, złotego medalu Euro i tytułu bohatera narodowego Italii do wegetacji w stworzonym przez siebie szambie. Łysy absolutnie zezłomował najlepszego włoskiego fantasiste od czasów Tottiego i Del Piero, zresztą nie tylko jego, ten wyglądający jak karykatura piłkarza Di Maria równe 5 miesięcy temu został mistrzem świata!
Ostatnio zmieniony 18 maja 2023, 23:48 przez Baczu, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2023, 23:46

Wstydzę się, że jestem kibicem tego klubu. Cholernie mi przykro, że obserwujemy taki regres. Ani żadnych zdobyczy, ani gry. Trudny wieczór dla Juventinich.

Sezon fatalny. Teraz tylko czekać na wisienkę na torcie w postaci kary wyrzucającej nas z pucharów. Reszta meczów w lidze mnie już nie obchodzi.

Marzę o tym, by nowy DS zażyczył sobie zatrudnienia innego trenera, bo na obecnego brak mi słów. Fajnie było obejrzeć występ City i przypomnieć sobie, czym jest piłka nożna i jaką radość może sprawiać.

Inne włoskie zespoły potrafiły awansować do finału, ale nie Juventus.


Rottweill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 205
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 18 maja 2023, 23:47

Z całym szacunkiem Panowie, winić akurat za ten mecz Allegriego to jakaś paranoja. Byliśmy diablo groźni, nie wykorzystaliśmy masy setek, mecz był świetny i zacięty, z mnóstwem walki i zwrotów akcji... Przykro po prostu. Przykro, że kolejny mecz z rzędu najlepiej grający pomocnik jest nam wykoszony po pół godziny (ostatnio Pogba, dziś Fagioli), przykro z tych słupków i głupich decyzji, przykro z dramatu koszmarnego dziś Chiesy (ja tam w niego bezgranicznie wierzę, przerobi okres przygotowawczy i jeszcze nam pokaże).

Przepisy muszą się zmienić, w drugiej części dogrywki piłka była w grze może z cztery minuty, a ten cztery dolicza. Tego się nie da oglądać.

Czasy ciemne i ciężkie, a my, cóż, obecnie jesteśmy takim klubem, który przegrywa. Ale to nie będzie trwać wiecznie, forza.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 maja 2023, 23:47

Kiedy padł gol na 1-1 to pomyślałem że to już koniec.

Uczucie jak po przegranym finale LM.

Po co na boisko wszedł Miretti ?

Dlaczego Di Maria nie strzelał prawą nogą ?

Czemu Chiesa się kiwał na przedpolu ?


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 maja 2023, 23:49

Ile mozna jeszcze przegrac zanim oglosi sie porazke. Niesamowite


VulgarTrendkill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2023
Posty: 28
Rejestracja: 29 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 18 maja 2023, 23:50

Juventus Allegriego jest najnudniejszym i najbardziej mi obojętnym w historii.


No Excuses!
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 18 maja 2023, 23:51

Rottweill pisze:
18 maja 2023, 23:47
Z całym szacunkiem Panowie, winić akurat za ten mecz Allegriego to jakaś paranoja. Byliśmy diablo groźni, nie wykorzystaliśmy masy setek, mecz był świetny i zacięty, z mnóstwem walki i zwrotów akcji...
Do 1-0, później było cofnięcie się na linię 6 metra i obrona w 10. To był klasyczny Max "wybitny strateg" Allegri. Widziałeś co się działo po zdobyciu bramki? Nas w tym meczu nie było. Sevilla jakoś po strzelonym golu szukała ciągle kolejnego u nas Calma, Calma. Allegri zabij ten zespół, on się nie nadaje do poważnej piłki. Nikt tak już nie gra, wszystkie ważne mecze przegrywa, każdy silniejszy rywal go sprowadzana na ziemię. Jakby Juventus grał od 1-0 tak jak do 1-0 to teraz byśmy byli w finale.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2023, 23:52 przez Smok-u, łącznie zmieniany 1 raz.


Methodman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2023
Posty: 12
Rejestracja: 06 marca 2023

Nieprzeczytany post 18 maja 2023, 23:52

Jesteśmy piłkarskim gównem, przez cały sezon ja nie widziałem w tej drużynie nawet namiastki pomysłu na mecz. My wychodzimy na każdy mecz dokładnie tak samo, bez jakiejkolwiek koncepcji. Po prostu podpasowujemy się pod rywala. Ile razy jeszcze reszta Europy musi pokazać nam jak bardzo piłkarsko my jesteśmy w tyle? To jest kur skandal jak ta drużyna wygląda. Mister Maksiu przegrywający 5 na 6 meczów w grupie LM, Jezu jak ja nie dzierze tego klauna.


VulgarTrendkill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2023
Posty: 28
Rejestracja: 29 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 18 maja 2023, 23:52

Rottweill pisze:
18 maja 2023, 23:47
Z całym szacunkiem Panowie, winić akurat za ten mecz Allegriego to jakaś paranoja. Byliśmy diablo groźni, nie wykorzystaliśmy masy setek, mecz był świetny i zacięty, z mnóstwem walki i zwrotów akcji... Przykro po prostu. Przykro, że kolejny mecz z rzędu najlepiej grający pomocnik jest nam wykoszony po pół godziny (ostatnio Pogba, dziś Fagioli), przykro z tych słupków i głupich decyzji, przykro z dramatu koszmarnego dziś Chiesy (ja tam w niego bezgranicznie wierzę, przerobi okres przygotowawczy i jeszcze nam pokaże).

Przepisy muszą się zmienić, w drugiej części dogrywki piłka była w grze może z cztery minuty, a ten cztery dolicza. Tego się nie da oglądać.

Czasy ciemne i ciężkie, a my, cóż, obecnie jesteśmy takim klubem, który przegrywa. Ale to nie będzie trwać wiecznie, forza.
Za przerżnięcie w LM mistrzów rozumiem, że też nie ma co winić, bo przecież jeszcze się nie rozkręcili? :D


No Excuses!
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 18 maja 2023, 23:54

Z całym szacunkiem, a kogo winić w głównej mierze? Owszem sytuacji nie brakowało i tu winę ponoszą piłkarze, że ich nie wykorzystali, choć większość tych sytuacji, to był czysty przypadek, a nie wypracowane. Allegriego wini się za to, że od początku podszedł do meczu na zasadzie, byle jakoś dotrwać do karnych i może się uda, ewentualnie jakiś przypadkowy farfocel wejdzie i dociągniemy. Tak się dzisiaj nie da grać w piłkę, z resztą nigdy nie dało. Może Ci się uda raz, ale dziesięć razy przerżniesz. Do całego dwumeczu facet podszedł na zasadzie, że nie zamierza grać w piłkę, więc jak go tu bronić? Przypomnę, że graliśmy z 10 drużyną ligi hiszpańskiej. 10!!!! A pomysł na dwumecz, to obrona Częstochowy przez 180 minut.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 18 maja 2023, 23:56

Smok-u pisze:
18 maja 2023, 23:51
Rottweill pisze:
18 maja 2023, 23:47
Z całym szacunkiem Panowie, winić akurat za ten mecz Allegriego to jakaś paranoja. Byliśmy diablo groźni, nie wykorzystaliśmy masy setek, mecz był świetny i zacięty, z mnóstwem walki i zwrotów akcji...
Do 1-0, później było cofnięcie się na linię 6 metra i obrona w 10. To był klasyczny Max "wybitny strateg" Allegri. Widziałeś co się działo po zdobyciu bramki? Nas w tym meczu nie było. Sevilla jakoś po strzelonym golu szukała ciągle kolejnego u nas Calma, Calma. Allegri zabij ten zespół, on się nie nadaje do poważnej piłki. Nikt tak już nie gra, wszystkie ważne mecze przegrywa, każdy silniejszy rywal go sprowadzana na ziemię. Jakby Juventus grał od 1-0 tak jak do 1-0 to teraz byśmy byli w finale.
Niestety zaprogramowanie na 1 bramkę a potem obronę i może coś wpadnie czasem zadziała, ale w kluczowych momentach po stracie gola drużyna nie wie co robić, bo tracąc gola nie potrafią reagować. Juventus Allegro w tym sezonie wygrał całe 5 z 30 spotkań w których tracił bramkę. Po prostu brak słów na taką statystykę.


Zablokowany