Serie A 22/23 (35): JUVENTUS FC 2-0 Cremonese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2023, 09:35

ObrazekObrazek
Obrazek

Mecz 35 kolejki Serie A 22/23:
JUVENTUS FC - Cremonese


MIEJSCE:
Turyn / Włochy - Allianz Stadium (41 500)

Obrazek

CZAS:
14.05.2023 (niedziela), godzina 20:45


MECZ NA ELEVEN SPORTS 1
:juveflag: :juveflag: :juveflag:


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 14 maja 2023, 13:50

Na mecz przewidziane są trzy atrakcje :
1 Pogba zagra w pierwszym składzie
2 Prezentacja koszulek na nowy sezon
3 Alex Sandro na ławce rezerwowych

Mecz głównie w rezerwowym składzie więc ja się pytam dlaczego Chiesa nie jest przewidziany do gry skoro nie jest podstawym zawodnikiem ?


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 14 maja 2023, 21:38

Cremonese niby nie wychodzi z własnej połowy, tylko co z tego, jak nie stworzyliśmy ani jednej dogodnej sytuacji? Na razie kompletny brak pomysłu na rozmontowanie tego autobusu. Co do Pogby, to najwyższy czas zastanowić się poważnie co dalej. Szkoda z jednej strony chłopa, ale z drugiej, to nie może być tak, że płacimy gościowi taką pensję za wieczne siedzenie w szpitalu. Na ten moment, to niech Pogba poważnie czy z tym zdrowiem nie pora myśleć o wczesnym zakończeniu kariery, bo na to wygląda. Sytuacja jest chora.

Kolejny Chiesa, jest po prostu tragiczny, mijają kolejne mecze, a ja mam wrażenie, że zamiast lepiej, to jest coraz gorzej. Kompletnie nie może wrócić do siebie.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 maja 2023, 21:49

Zarząd nadal uważa, że Allegri to właściwy człowiek na tym stanowisku? Przecież tego widowiska się nie da oglądać. Rywal się głównie broni, a nasi zawodnicy nie mają pojęcia jak przez defensywę tego przecież nie topowego zespołu się przedostać. Wcale nie dziwią mnie te gwizdy, bo co nie podejdą choćby w okolice pola karnego zaraz zwalniają, wycofują piłkę, podają bez ładu i składu. Gołym okiem kolejny raz widać brak zrozumienia i wypracowanych schematów ofensywnych. Ci ludzie spędzają ze sobą tyle godzin na treningach, a wciąż brakuje pomysłów. Kompletnie nie da się tego oglądać.. Ciekawe czy ten trener ma jeszcze zwolenników.

Szkoda mi Paula. Nie dziwię się łzom, bo to kolejny w tym sezonie cios. Liczyłem, że wystąpi przeciwko Sevilli, bo technicznie robi różnicę, ale zobaczymy co to za kontuzja i ile przyjdzie nam na jego powrót czekać.

Chiesa kompletnie mnie zawodzi. Po prostu sobie nie radzi

Milan przegrał, można by im odskoczyć co ważne w kontekście wiszącej nad nami kolejnej kary punktowej, no ale po co.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 14 maja 2023, 21:49

Po co Cremonese ma wychodzić z własnej połowy, oni nie muszą nawet nic robić, bo te kołki nie umieją stworzyć sytuacji, ciągle tylko atak pozycyjny i nic z tego nie ma.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 maja 2023, 22:49

DUŻO lepsza druga połowa, na szczęście nasi gracze podeszli do niej inaczej.

Moim zdaniem Bremer, Gatti, Fagioli, Iling Jr to ludzie na pierwszy skład w czwartek. Mam nadzieję, że ławka Mirettiego nie oznacza, że to właśnie on wyjdzie w LE. Anglik z kolei robi niesamowitą robotę i kogoś takiego w tygodniu będziemy potrzebować.

Ciekawe co na górze zrobią, jeśli pokonamy Milan i odskoczymy im na tyle, że te ewentualne 9 karnych pkt i tak nie sprawiłoby, że wypadlibyśmy poza czwórkę. Przy takim scenariuszu w sumie nie byłaby to dla nas żadna kara, bo bez żadnych konsekwencji, więc pytanie czy nie wymyślą sobie tego tak, by akurat kara punktowa była na tyle dotkliwa, by jednak wyrzucić nas z fazy LM (choć i tak pozostałaby jeszcze kwestia UEFY).


belial

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2023, 23:05

mrozzi pisze:
14 maja 2023, 22:49
Ciekawe co na górze zrobią, jeśli pokonamy Milan i odskoczymy im na tyle, że te ewentualne 9 karnych pkt i tak nie sprawiłoby, że wypadlibyśmy poza czwórkę. Przy takim scenariuszu w sumie nie byłaby to dla nas żadna kara, bo bez żadnych konsekwencji, więc pytanie czy nie wymyślą sobie tego tak, by akurat kara punktowa była na tyle dotkliwa, by jednak wyrzucić nas z fazy LM (choć i tak pozostałaby jeszcze kwestia UEFY).
Jak to co? Albo dołożą tyle ile będzie trzeba, albo wrzucą karę na następny sezon :)


piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 14 maja 2023, 23:29

Mecz nie był zły. Pierwsza połowa do kontuzji Pogby też ok. Rzadko w tym sezonie chcieliśmy grać, a dziś tak było.
Obrazki z kontuzją Pogby mnie rozwaliły. Niby nie miałem nadziei, że będziemy mieli z niego jakąś korzyść, a mimo wszystko smutne to było i szczerze mu współczuję.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 maja 2023, 00:19

mrozzi pisze:
14 maja 2023, 22:49
Mam nadzieję, że ławka Mirettiego nie oznacza, że to właśnie on wyjdzie w LE.
:D


Obrazek
Toskanski_Ferguson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2023
Posty: 94
Rejestracja: 31 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 15 maja 2023, 06:17

mrozzi pisze:
14 maja 2023, 22:49


Moim zdaniem Bremer, Gatti, Fagioli, Iling Jr to ludzie na pierwszy skład w czwartek. Mam nadzieję, że ławka Mirettiego nie oznacza, że to właśnie on wyjdzie w LE. Anglik z kolei robi niesamowitą robotę i kogoś takiego w tygodniu będziemy potrzebować.

Widzę kolega wrócił z dobrym humorem. Tak trzymać. Sandro i Kostic już czekają w koszulkach.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 maja 2023, 09:39

POGBACK :allegri:


:allegri: na śmietnik
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 15 maja 2023, 10:24

Cóż takie mecze powinny być zamykane wcześniej i wyżej, ale chaos z przodu, tragiczna postawa po raz kolejny Vlahovicia, samotny Chiesa i weź coś wymyśl. To mogło działać przy świetnej linii pomocy i ataku w postaci Tevez czy później duetu Higuain-Dybala. Teraz to chaos, ale jednak zazwyczaj coś w mękach, ale wpada do tej bramki. Jeżeli rywal jest na tyle słaby, że nie daje rady wyrównać to są 3 pkt.

mrozzi@
Sam ten prokurator Chine powiedział, że Juventus musi wylądować poza pucharami, co na tą chwilę wydaje się trudne do zrealizowania gdyż nad Violą jest 20 pkt przewagi, aż tyle na pewno nie dadzą, sytuacja zmienia się diametralnie gdy Fiorentina wygra PW lub LKE, wtedy wystarczy 12 pkt do wywalenia na 7 miejsce, bez praw gry w Europie. Dlatego dzbanissimo powinien dostać srogiego plaskacza na ryj za ten cyrk w PW, jedyne co z tego zwalnia to wygrana w LE. Ale znając życie znowu wymyśli jakieś cuda wianki, wystawi słabszych graczy, "bo bardziej doświadczeni" i tyle z awansu.


Zablokowany