LE 22/23 1/2: JUVENTUS FC 1-1 Sevilla

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
ODPOWIEDZ
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2023, 19:44

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 1/2 LE 22/23:
JUVENTUS FC -Sevilla


MIEJSCE:
Turyn / Włochy - Allianz Stadium (41 500)

Obrazek

CZAS:
11.05.2023 (czwartek), godzina 21:00


MECZ NA Viaplay

:juveflag: :juveflag: :juveflag: :juveflag: :juveflag: :juveflag: :juveflag: :juveflag:


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2023, 21:26

Prezydent Sevilli, Josè Castro Carmona: "Juventus nie będzie zadowolony z gry przeciwko królowi Ligi Europy".



mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2023, 23:37

Czymś Sevilla się musi motywować, w tym przypadku wygranymi w tych rozgrywkach w przeszłości, ale czy takie sięganie do tego co było ma w ogóle sens? W moim odczuciu to nie jest ten zespół, który straszył w Europie. Ja wiem, że w tym pucharze generalnie czują się dobrze, ale faktem jest, że to obecnie 11. zespół ligi hiszpańskiej.

Według dzisiejszych przewidywań mielibyśmy wyjść ustawieniem 4-3-3 z trójką Chiesa-Vlahović-Di Maria i Gattim w miejsce niedostępnego Bremera (o absencji Brazylijczyka poinformował dziś sam Allegri). Po meczu w Bergamo jestem dobrej myśli, choć i trochę szczęścia jak przeciwko Atalancie właśnie też zapewne będziemy potrzebować. Myślenie życzeniowe - Pogba w dłuższym wymiarze czasu (robi różnicę) plus sprawiający bardzo dobre wrażenie Iling-Junior wchodzący na podmęczonego rywala.

Sprawdzałem notowania u dwóch dużych bukmacherów w Polsce i w obu przypadkach jesteśmy faworytami do zdobycia pucharu. Sevilla w tym zestawieniu na ostatnim miejscu, choć to zapewne wynika z faktu, że mierzą się teraz właśnie z nami. Generalnie uważam, że ten półfinał może być łatwiejszy od pojedyńczego spotkania z Sevillą. Z całym szacunkiem, ale Leverkusen czy Roma nie robią na mnie wrażenia jako potencjalny finalista.

Trzeba to wygrać, by uratować sezon. :juveflag:


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2023, 06:50

W sumie to można było się ich bać jak trenerem był Unai Emery bo to jego puchar, ale w takiej sytuacji chyba szału już nie robią. Niestety nam hiszpańskie drużyny różnie leżą, zwłaszcza te z którymi mało graliśmy w przeszłości.


pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 406
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2023, 07:55

Fantastyczne i fenomenalne 1-0


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 11 maja 2023, 08:34

Trener Sevilli przestrzega przed naszymi zabójczymi kontratakami...nie wiedziałem, że to taki żartowniś.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 11 maja 2023, 10:12

Cóż nawet Allegro nie miał nigdy w dwumeczu tyle que-farto co Sevilla z United, 1 gol De Ge, 2 rykoszet, 3 De Gea wpuszcza na minę Maguirre, 4 De Gea daje się lobnąć główką po rożnym, 5 asysta De Gei. Ten 4 gol był najnormalniejszy. Jednak bramkarze w Juve w porównaniu do sabotażysty z Hiszpanii są na wiele wyższym poziomie. Nawet Pinsoglio nie zrobiłby tylu baboli w jednym dwumeczu co ten hiszpański niby bramkarz.
Jak Wybitny znowu nie będzie próbował swoich dziwactw to szansa na wygraną w dwumeczu jest.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 11 maja 2023, 15:23

Ciekawe, czy chociaż mają na tyle ambicji, by gryźć trawę i wygrać tę edycję LE. Na styl nie liczę jakoś, ale cholera... MUSIMY!

Pech tak chce, ze gramy z faworytem LE. Sevilla umie wygrywać te puchary pocieszenia.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2023, 16:32

Wczoraj jeszcze wszystkie portale awizowaly 4-3-3. Dziś jednak wracamy do szarej rzeczywistości i 3-5-2. Chiesa przyspawany do ławki od bodaj 5 spotkań. Miretti w 1 składzie. Nie przekonuje mnie ten chłopak niestety. Liczyłem, że w tym okresie Pogba już będzie zamiatał.

Sevilla ostatni mecz grała... równo tydzień temu, my w niedzielę.
Liczę na dobry mecz i nasz awans do finału.


Obrazek
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 maja 2023, 16:34

Mati1990 pisze:
11 maja 2023, 15:23
Ciekawe, czy chociaż mają na tyle ambicji, by gryźć trawę i wygrać tę edycję LE. Na styl nie liczę jakoś, ale cholera... MUSIMY!

Pech tak chce, ze gramy z faworytem LE. Sevilla umie wygrywać te puchary pocieszenia.
Na szczęście historia nie gra. Zderzą się dzisiaj z rzeczywistością tak jak Sporting

A faworytem do wygrania pucharu u bukmacherów nie są tylko my np. wg sts
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


FORZA JUVE!!!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2023, 20:26

- brak odważniejszego 4-3-3
- Chiesa na ławce
- przebojowy Gatti nie gra, a Bonucci, który dopiero co powrócił pewny plac gry
- przyjemnie spisujący się Fagioli poza składem, zamiast niego kompletnie nieprzekonujący mnie Miretti

Liczę na wygraną tak czy inaczej, ale tych decyzji nie rozumiem kompletnie. :chiellini:


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 11 maja 2023, 20:29

Wszystko wszystkim, ale wystawienie dzis Bonuca to jest jawny skandal, niech ktoś powstrzyma tego szaleńca


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 11 maja 2023, 20:41

Pełna zgoda, Bonucci (przy całym szacunku dla niego), to na dzień dzisiejszy najgorszy wybór na środek. Zarówno Gatti i Rugani są dużo pewniejsi. Również wolałbym zobaczyć 4-3-3 z Chiesą, a nuż pomału zacznie to wyglądać coraz lepiej, niż na siłę to 3-5-2 z dwoma bocznymi obrońcami na środku obrony, bądź co bądź. W miejsce Mirettiego też wolałbym Fagiolego, mimo gorszego okresu w ostatnim czasie. Jak dla mnie chłopak jednak jest półkę wyżej od Mirettiego na ten moment.

Kiedy jak nie teraz powinniśmy dać z siebie wszystko? To dla nas najważniejsze rozgrywki w tym sezonie. Może niektórzy powiedzą, że to tylko Liga Europy, ale Juve nie wygrało europejskiego trofeum od tak dawna, że na pewno bym nie pogardził, zwłaszcza, że na poważne granie w pucharach możemy teraz długo czekać. Nie wiemy jak te wszystkie sprawy pozaboiskowe się skończą. Dlatego należy zrobić wszystko, by tą Ligę Europy wygrać. W normalnych warunkach bylibyśmy faworytem, w obecnej formie z Maxem na ławce, będzie bardzo ciężko, ale na pewno jest to możliwe.

Forza Juve :juveflag:


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Methodman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2023
Posty: 12
Rejestracja: 06 marca 2023

Nieprzeczytany post 11 maja 2023, 21:41

Wystarczy, że Sevilla wrzuciła wyższy bieg i nas nie ma, jak dzieci we mgle. Z czym do ludzi w ogóle, każdy pierwszy lepszy przeciwnik gra z nami jak chce.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 11 maja 2023, 21:48

Co ja w tej drużynie widze, ze dalej to gUFno oglądam?

Sandro to jest porażka...


ODPOWIEDZ