Serie A 22/23 (34): Atalanta 0-2 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2023, 12:24

:juveflag: :juveflag: :juveflag: :ball: :juveflag: :ball: :juveflag: :scarf:


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 07 maja 2023, 14:28

Ależ meczysko. Piękne kontry, piękna gra. Allegri KRÓL.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 maja 2023, 14:29

Jestem <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> podekscytowany...wczoraj Zagłębie spuściło w kiblu Lechię, dziś Juve wyjaśniło pały z Atalanty.


Obrazek
Toskanski_Ferguson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2023
Posty: 94
Rejestracja: 31 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 07 maja 2023, 14:34

<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zostań na zawsze. Dyrektorem sportowym i trenerem 💕


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 07 maja 2023, 14:51

Toskanski_Ferguson pisze:
07 maja 2023, 14:34
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zostań na zawsze. Dyrektorem sportowym i trenerem 💕
W ogóle na miejscu Elkanna zrzekłbym się całego majątku i uczynił Maxa jedynym sukcesorem dziedzictwa Agnellich. Taka epokowa osobistość rodzi się bardzo rzadko.

To co, w kolejnym meczu Rugani ławeczka na rzecz młodego, obiecującego Bonucciego, Iling ławeczka kosztem wypompowanego Kosticia, Chiesa ławeczka bo nie kuma taktyki i Vlaho ławeczka, bo Kean dawno nie grał?


Obrazek
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2023, 15:14

To jest bardzo ważne zwycięstwo. Bez fajerwerków, obraz gry na remis, ale udało się przepchnąć.
Zasługa w tym przede wszystkim Ilinga, który najpierw odebrał, potem rozprowadził, ostatecznie szczęśliwie wykończył.
Pogba pomału zaczyna wyglądać jak stary polpo. Technicznie nieosiągalny dla reszty pomocników.
W dalszym ciągu fatalnie rozgrywamy kontry. Kilka idealnych wejść Cuadrado zignorowanych przez kolegów. Irytował mnie zwłaszcza Di Maria, jego słabe decyzje kosztowały kilka potencjalnych setek. Myślę że powinien zejść trochę wcześniej.
Vlahovic niech się cieszy z bramki na wiwat, bo jego wykończenie poprzedniej sytuacji to poziom orlik. W ten sposób dostaliśmy gratisowe 10 minut nerwów. Tak czy inaczej wypadł lepiej niż Milik, który nie wygląda na piłkarza zainteresowanego pozostaniem w klubie.
Ogólnie mecz intensywny, przyjemny w odbiorze, brak kontuzji, wynik fajny więc niedziela na plus.
Teraz to na co czekamy, czyli dwumecz z Sevillą. Juventus ma wszystko, żeby to wygrać.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 maja 2023, 16:20

Masz rację co do Vlaho ale dał dziś bardzo dobrą zmianę. Walczył, rozpychał się, przytrzymywał i odgrywał. Milik nie ma tej masy i był bezproduktywny, cały czas odbierali mu piłkę.


Obrazek
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 07 maja 2023, 17:15

Illing następny mecz ława. Nie okazał szacunku przeciwnikowi, odebrał piłkę, rozpoczął akcję i najgorsze - wykończył.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2023, 18:54

Nie ma co narzekać, arcyważne zwycięstwo - w tym momencie tylko i wyłącznie to się liczy. :juveflag:

Bez dwóch zdań mecz mógł się potoczyć zupełnie inaczej. Pierwsza połowa to trzy świetne sytuacje Atalanty, gdzie ich rozregulowane celowniki oszczędziły Juventus. W drugiej trochę lepiej, co nie zmienia faktu, że znów zwycięstwo zawdzięczamy nie swojej dominacji, udało się - po prostu.

Mecz oglądało się całkiem dobrze, niezłe tempo. 3-5-2 nas hamuje, albo inaczej - 3-5-2 w wydaniu Maxa, mając takich młodych jak Fagioli, Miretti, Illing, Soule, wracający Chiesa i Pogba, snajper, a nie defensywny napastnik - Vlahovic, nawet ten Cuadrado (pomijając symulki) daje radę z przodu, aż się prosi o ofensywne granie, no ale...


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 maja 2023, 19:09

Zostały 4 mecze w lidze. W nagrodę za dobry występ Iling raczej już nie zagra w podstawowym składzie w tym sezonie.


Methodman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2023
Posty: 12
Rejestracja: 06 marca 2023

Nieprzeczytany post 07 maja 2023, 19:47

Ja tylko nie rozumiem jednej rzeczy, skoro my oddajemy piłkę rywalom i praktycznie każdy przeciwnik nas dominuje to naszą główną bronią powinny być kontry. A jak ja widzę jak my się zbieramy do kontry to mam ochotę wyskoczyć przez okno.


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 265
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 07 maja 2023, 22:41

Fajny meczyk. Bylismy ciut lepsi i sprawiedliwy wynik to bylby zwyciestwo jednym golem. Brawo Max, Brawo EKIPA !


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 08 maja 2023, 07:09

Kałemn jeszcze tego nie ogarnął. On póki co w pierwszym sezonie ogarniał taktykę na bramkarza, w drugi podania w obronie, dopiero w 3 sezonie wejdzie pomoc. Spokojnie, kontrakt na 4 lata, więc w czwartym atak. A jak przedłużą to w 5 się zazębi. Mówili, że mają plan.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Zablokowany