Puchar Włoch 22/23 (1/2): Inter 1-0 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2023, 16:55

Jako kibice największej, najbogatszej i najbardziej utytułowanej drużyny we Włoszech chyba mamy prawo wymagać trochę więcej niz granie na 0 z tylu i zeby udalo sie wygrac 1-0 od trenera za 9mln za sezon.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2023, 16:56

Paradoksalnie to byl całkiem solidny występ ale obnażył największe braki Allegriego. W zasadzie jeden brak, brak pomysłu na ofensywę.


calma calma
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 265
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2023, 17:07

Wymagac mozna, ale trzeba tez probowac patrzec realnie na to.


To ze kiedys Juventus byl wielki i lał wszystkich w lidze ...


Obecnie w tej lidze jest wiele mocnych ekip z lawkami, ktore sie zgraly, pilkarze sie rozumieja, a u nas?


Braki kadrowe, pilkarze po kontuzjach, albo bez formy.


Ja rozumiem jakby Inter byl slaby, ale to obecnie bardzo mocna ekipa majaca w chwili obecnej lepsza kadre.


Ja nie pisze, ze jest fantastycznie, kocham Allebgriego, ale na BOGA trzeba tez dostrzegac jaki to byl sezon, ile bylo problemow i ze w ATAKU MAMY KOGO MAMY !


Mam nadzieje, ze teraz chociaz część tych hejterow Moraty, albo Dybali potrafi przyznac sie do bledu i docenic to co robili

Jakby tak realnie spojrzec, to na chwile obecna jestemsy jakas 3-4 sila tej BARDZO MOCNEJ LIGI, a tu jakbysmy byli fatalni ... WTF ?!


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2023, 17:19

Dybala gwiazda ligi ? :laugh: :laugh: :laugh:
A ten skąd się tu ofkleił, VVujas jaki czy co ?
Ja tego wuefisty, rodemz lat 90 życzę interowi oraz napoli aby ich skałmował na amen...wtedy siły się wyrównają :dance:


Obrazek
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 265
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2023, 17:25

Polecam zobaczyc co robi Dybala w Romie, ale pewnie nie bardzo sie che, bo wtedy by wyszlo, ze te cale wyzywanie, obrazanie bylo po prostu glupie i zaufales mediom :o


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2023, 17:48

Gwałci tą ligę jak big rom :)


Obrazek
Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 247
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2023, 18:00

Oldfan pisze:
27 kwietnia 2023, 17:25
Polecam zobaczyc co robi Dybala w Romie,
Widzę co robi Dybala w Romie, bo byłem przeciwnikiem (mimo wszystko) jego oddania. I ma mecze świetne, ale również takie w których znika, nie mówiąc że cały czas jest szklany.

A gwiazdami ligi to w tym sezonie są grajkowie Napoli. Dybala... graj jak Dybala, co smutne, bo był talentem na mega-gwiazdę.


Obrazek
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 265
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2023, 18:24

Przepraszam, ale czy Di Maria co mecz błyszczy? Leao? Gruzin z Napoli? To jest realna piłka i serio przestanmy pisac jakies dyrdymały i wymagania z kosmosu ze jak ktos zarabia, to co mecz ma być najlepszy.



Dybala mógł zostać i mogę się założyć, że wtedy grając taka małą ilością piłkarzy z przodu, to byśmy więcej robili szumu i taki Vlahop mógłby coś zrobić, a tak potyka się o własne nogi.

Serio Roma ma ze 40 goli w lidze moze ciut więcej,a Dybala bierze udział prawie przy połowie, a przecież to nie tylko gole i asysty ... \\

Mi smutno, że już u nas nie gra, ale fajnie, że znów jest szczęśliwy


Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 247
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2023, 18:34

Tak, ADM i Kvara robią co mecz show. Leao ma przestoje.
Nic nie wspomniałem o zarobkach.
Wymyślasz sobie rzeczy, które ktos pisze/nie pisze i na tej podstawie robisz cyrk. Brawo.


Obrazek
Zablokowany