LE 22/23 (1/4): Sporting 1-1 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2023, 10:21

Przykro się patrzy na frustrację i irytację, jaka bije od Vlahovicia i Chiesy.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2023, 10:57

Nie bójmy się tego powiedzieć, przy naszej znajomości Juventusu i tego jak gramy w tym sezonie + jak lubimy sfrajerzyć, to Sevilla jest faworytem tego dwumeczu.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2023, 12:10

marcinek pisze:
21 kwietnia 2023, 10:57
Nie bójmy się tego powiedzieć, przy naszej znajomości Juventusu i tego jak gramy w tym sezonie + jak lubimy sfrajerzyć, to Sevilla jest faworytem tego dwumeczu.
Ja wskażę więcej - Sevilli wzrosła forma. Jakoś tam przechodzili kolejne fazy, ale mecze z MU zgrali już solidnie. Ich niska pozycja w tabeli (13!) nie oddaje aktualnej formy.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2023, 12:42

Już w ćwierćfinale to Sporting był zdecydowanym faworytem. Zresztą od strony czysto piłkarskiej, zagrali dużo lepiej niż my. Liczy się jednak to co jest w sieci. Ogólnie jestem mega zaskoczony naszym awansem.

Sewilla jest o klasę wyżej od nas, a dodatkowo bardzo dobrze czują się w tych rozgrywkach. Łącznie to powoduje, że teoretycznie nie mamy z nimi szans.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1703
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2023, 13:29

Juventus przeskoczył Barcelonę i wciąż ma szanse na przeskoczenie United w rankingu UEFA.
Wczorajszy mecz był katorgą, przy czym miejscami faktycznie próbowaliśmy grać w piłkę. Kilka ofensywnych wejść Cuadrado jak za starych czasów.
Chiesa się ośmieszał, ale pewnie potrzebuje takich występów żeby wrócić do formy. Jedyny "pozytyw" jego gry to szybkie wykartkowanie Ugarte. I fakt, że wytrzymał 80 minut.
Dusanek jest skończony, mental zagubionego małego krzysia. Zerowa inteligencja boiskowa. Czekamy na oferty.
Sporting ma paru super piłkarzy, taki Edwards czy Diomande wyglądali jak przybysze z LM.

Wielce celebrowany werdykt CONI nie oznacza dosłownie niczego. Sąd krajowy może ponownie przyklepać minusy, a klub może ponownie się odwołać. Sprawa nie jest zakończona, a za rogiem wyrasta kolejna pt. "manewry płacowe". Serio nie wiem co tu celebrować, wszystkie karty pozostają po stronie "systemu". Oni zrobią co zechcą, a podtrzymywanie stanu niepewności w tym momencie jawi się jako cel sam w sobie.

Tak że krótko -- czas myśleć o wygraniu LE. To jedyna droga. Sevilla jest 13. w tabeli i mam problem z dojrzeniem jakiejś wielkiej zwyżki formy. Pokonują dół tabeli, od reszty dostają w cymbał. Optykę zaburza przepchnięcie United po dwóch samobójach, wirtualnie po czterech licząc babole De Gei i Magłaja. Nie obchodzi mnie "ich turniej". Juventus konsekwentnie obrzydza futbol wszystkim i tak samo trzeba zrobić z Sevillą. Nie są lepsi od Sportingu.

Po gówniarskich wypowiedziach środowiska Romy, życzę im wszystkiego najgorszego w starciu z Leverkusen.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2023, 15:32

Co za wypowiedzi środowiska Romy?


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2023, 22:49

Teraz Leverkusen jakimś cudem jest faworytem. Sevilla z najmniejszymi szansami.

Obrazek


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2023, 23:05

woe pisze:
21 kwietnia 2023, 22:49
Teraz Leverkusen jakimś cudem jest faworytem. Sevilla z najmniejszymi szansami.

Obrazek
Tylko napisałem na chacie: Swoją drogą warto też obserwować Xabiego Alonso z Bayeru Leverkusen, bo Hiszpan robi tam świetną robotę. Większość ludzi upatruje Juve lub Sevillę w roli faworyta do zwycięstwa w LE, a ja jakbym miał stawiać kasę to pokusiłbym się właśnie na Bayer.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1703
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2023, 10:39

Hed pisze:
21 kwietnia 2023, 15:32
Co za wypowiedzi środowiska Romy?
https://football-italia.net/tiago-pinto ... -dont-cry/


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2023, 16:41

No i co takiego złego Jose powiedział? :dontknow:


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1703
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2023, 17:55

Volto pisze:
22 kwietnia 2023, 16:41
No i co takiego złego Jose powiedział? :dontknow:
Nie widzisz insynuacji że odpuścili, bo to hehe Juventus?
Siwy klaun potrafił oskarżać sędziów o sympatie pro-Juve nawet kiedy Juventus nie grał.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2023, 18:21

Garreat pisze:
22 kwietnia 2023, 17:55
Volto pisze:
22 kwietnia 2023, 16:41
No i co takiego złego Jose powiedział? :dontknow:
Nie widzisz insynuacji że odpuścili, bo to hehe Juventus?
Siwy klaun potrafił oskarżać sędziów o sympatie pro-Juve nawet kiedy Juventus nie grał.
Kiedy to było? :)

Poza tym Jose to Jose, trenował Inter, Juventusu na pewno nie kocha, jednak jego słowa zawsze trzeba wpuszczać jednym uchem, wypuszczać drugim, po prostu lubi prowokować, jakoś nie sądzę żeby szczególnie był anty-Juve. Wcześniej seryjnie wygrywaliśmy ligę, puchary krajowe też wpadały, seryjnych tryumfatorów nikt nie kocha, a Mourinho często wini sędziowanie. Jakoś ostatnio nie pamiętam jego negatywnych wypowiedzi o nas.

Na początku kwietnia:
"Matches are won when you score one more goal than your opponent," he told DAZN. "This is the goal not only in football but in sport: you have to win by trying to exploit your qualities and try to hide the problems.
"We are third in the standings? Are we sure that Juve don't have 59 points? We are in Italy."

Jego słowa to raczej smutna konstatacja włoskich realiów...


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1703
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2023, 21:25

Volto pisze:
22 kwietnia 2023, 18:21
Kiedy to było? :)
W lutym 2022 po meczu Roma - Verona.
A słowa Tiago Pinto jak skomentujesz?


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2023, 22:07

Volto pisze:
22 kwietnia 2023, 18:21
Jakoś ostatnio nie pamiętam jego negatywnych wypowiedzi o nas.
28. Luty 2023, podczas meczu Roma - Cremonese.

Zacznijmy od tego, że AS Roma skompromitowała się we wtorkowym meczu z US Cremonese, przegrywając 1:2. Dla gospodarzy było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie Serie A!
Jose Mourinho został wyrzucony z ławki na początku drugiej połowy spotkania. Co ciekawe, był to już trzeci raz w tym sezonie, gdy Mourinho nie dokończył meczu.

Póki co wszystko dobrze, zero związku z nami. Aż tu nagle odzywa się jego paranoja i wyjeżdża z:

Nie chcę wchodzić w to, że sędzia Marco Serra jest z Turynu, a my w niedzielę zagramy z Juventusem. - komentował wściekły szkoleniowiec Romy.


Obrazek
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2023, 06:46

Garreat pisze:
22 kwietnia 2023, 21:25
Volto pisze:
22 kwietnia 2023, 18:21
Kiedy to było? :)
W lutym 2022 po meczu Roma - Verona.
A słowa Tiago Pinto jak skomentujesz?
“As someone who works in football, for three months we have played with a league ranking that doesn’t match today’s reality, which means that the mechanism is wrong.”

Ani słowa o Juve. Nie popadajmy w paranoję. Mechanizm jest tragiczny i to fakt. Jak już, wszystko powinno pójść od nowego sezonu a nie mieszać w istniejącej tabeli, nie dziwię się frustracji osób z innych ekip.
woe pisze:
22 kwietnia 2023, 22:07

28. Luty 2023, podczas meczu Roma - Cremonese.
Póki co wszystko dobrze, zero związku z nami. Aż tu nagle odzywa się jego paranoja i wyjeżdża z:

Nie chcę wchodzić w to, że sędzia Marco Serra jest z Turynu, a my w niedzielę zagramy z Juventusem. - komentował wściekły szkoleniowiec Romy.
O tym po Veronie pamiętam, ale to mi umknęło. Gdyby grali z Neapolem, a sędzia stamtąd był, idę o zakład, że słowa byłyby podobne ;)

Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale to głównie środowisko gorszej części Mediolanu i neapolitańskie, dąży do uwalenia nas w każdy możliwy sposób, średnio się z tym kryjąc. Pyskaty Portugalczyk jest jaki był całą karierę.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Zablokowany