Serie A 21/22 (29): Lazio 2-1 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2559
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2023, 08:36

Michael_M pisze:
08 kwietnia 2023, 23:49
Zatrudnimy najpierw normalnego trenera który nauczy ich jakichś schematów w ofensywie bo ściągamy finishera za 80 mln tak samo jak Ronaldo kiedyś a u nas nikt nie umie akcji zrobić czy prostopadłej piłki rzucić po ziemi. O dryblingu nie wspominam z litości bo Cuadrado to nie Conan z tym ciągłym sprintem i zatrzymywaniem się.
Meczu nie oglądałem bo nie jestem masochista ale niech zgadnę - gówno piłka przez +-70 min gry a potem 15-20 min względnie poprawnej gry i na podstawie tej poprawnej gry uznajemy że idzie ku lepszemu ale zabrakło szczęścia?
Sandro i Cuadrado grają gówno od kiedy Wybitny Taktyk namaścił ich do pozostania w klubie? Kto by się tego spodziewał.
Odnośnie trenera to nie ma chyba nic do dodania, bo na tym forum zostało już napisane wszystko o tym imbecylu i oprócz fanatyków <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nikt już go nie broni, gdyż od czasu jego powrotu do Juve fatalnego stylu nie usprawiedliwiają nawet wyniki (z chęcią zobaczyłbym zaktualizowaną statystykę meczów z czołówką od momentu ponownego zatrudnienia wybitnego taktyka). Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Juventus przesiąkł całkowicie tym gównostylem, że nawet brak Allegriego na ławce trenerskiej nic już nie daje, bo Lauducci preferuje taki sam badziewny minimalizm.
Natomiast w temacie meczu, to było jeszcze gorzej niż ostatnio, bo totalnie oddaliśmy inicjatywę Lazio, a dopiero jak straciliśmy bramkę to przez chwilę zaczęliśmy grać, by po szybkim wyrównaniu znów odpuścić.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2023, 10:33

Sandro za to co odwalił przy golu to powinien rok pensji nie brać. Kabaret to mało powiedziane.
Ja rozumiem, że bramkarz puszcza szmatę, strzał prosto w niego. Zdarza się.
Rozumiem, że obrońca się poślizgnie, poda piłkę do napastnika przez pomyłkę. Zdarza się.
Rozumiem, że napastnik nie trafia na pustaka, piłka zeszła, źle naszła. Zdarza się.

Ale tego co odwalił Sandro to nie rozumiem xD Po co on zrobił to co zrobił? Nawet nie wiem jak to nazwac...


xemi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2021
Posty: 100
Rejestracja: 27 sierpnia 2021

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2023, 11:37

Mily pisze:
09 kwietnia 2023, 10:33
Sandro za to co odwalił przy golu to powinien rok pensji nie brać. Kabaret to mało powiedziane.
Ja rozumiem, że bramkarz puszcza szmatę, strzał prosto w niego. Zdarza się.
Rozumiem, że obrońca się poślizgnie, poda piłkę do napastnika przez pomyłkę. Zdarza się.
Rozumiem, że napastnik nie trafia na pustaka, piłka zeszła, źle naszła. Zdarza się.

Ale tego co odwalił Sandro to nie rozumiem xD Po co on zrobił to co zrobił? Nawet nie wiem jak to nazwac...
Bo jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>! Któremu płacą miliony a nic od niego nie oczekują. On dobrze wie że cokolwiek nie zrobic to i tak będzie grał. Przy okazji poliże odbyt kałman i tyle.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2023, 11:40



Toskanski_Ferguson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2023
Posty: 94
Rejestracja: 31 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2023, 15:27

Sorek21 pisze:
09 kwietnia 2023, 11:40
Ale mocarz. Wart, każdego eurocenta.


Zablokowany