Serie A 22/23 (24): JUVENTUS FC 4-2 Torino

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 marca 2023, 08:26

MRN pisze:
01 marca 2023, 08:06
Nie o to w sumie pytałem, ale chyba i tak mi odpowiedziałeś - wychodzi na to, że pod względem gry różnicy wielkiej nie było, tylko wynik bardziej atrakcyjny.

A czy ja dobrze widziałem, że mieliśmy 3 rzuty rożne i 2 zamieniliśmy na bramki?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 marca 2023, 08:40

Nie ma co oczekiwać, że nagle będziemy grali jak z nut ale źle to wcale nie wyglądało.


Obrazek
matjasDL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2019
Posty: 19
Rejestracja: 27 grudnia 2019

Nieprzeczytany post 01 marca 2023, 08:45

bylo dobrze. jest wynik sa bramki derbowe spotkania nigdy nie sa latwe


La forza Juve facci un gol! :ball: :shirt:
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 01 marca 2023, 09:50

Mecz jak na 20:45 w środku tygodnia przystało. Taki waleczny Juventus to jest to.

Oby już bez poważnych kontuzji do końca sezonu i przy odrobinie szczęścia znajdziemy się w 4 bez tych złodziejsko zabranych punktów


FORZA JUVE!!!
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 01 marca 2023, 09:57

no widać, że zaczyna jakoś to wyglądać :)

samo to, że mimo 0:1 i 1:2 byłem spokojny o wynik, że to wyciągną, świadczy o tym, że gra pojawiła się.

To dobry prognostyk przed Romą i Freiburgiem, oby nas nie zawiedli :)


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 01 marca 2023, 14:55

Najprzyjemniejszy mecz w tym sezonie.
Z wyjątkiem tradycyjnej calmy włączonej po bramce na 1:1, po której zostaliśmy tradycyjnie ukarani i szczęśliwie wróciliśmy wyglądało to po prostu jak piłka nożna, w którą gra się w Europie od dwóch dekad.
Co to patrzenia w tabele to ja nadal spoglądalbym raczej na Verone i zakładał kolejne -20.


calma calma
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 01 marca 2023, 15:29

Pluto pisze:
01 marca 2023, 14:55
Najprzyjemniejszy mecz w tym sezonie.
Z wyjątkiem tradycyjnej calmy włączonej po bramce na 1:1, po której zostaliśmy tradycyjnie ukarani i szczęśliwie wróciliśmy wyglądało to po prostu jak piłka nożna, w którą gra się w Europie od dwóch dekad.
Co to patrzenia w tabele to ja nadal spoglądalbym raczej na Verone i zakładał kolejne -20.
Niestety mam tak samo, jak wczoraj popatrzyłem na tabelę, to pogratulowałem sobie, że jeszcze tylko 2 pkt. i wychodzimy ze strefy spadkowej, tym razem już chyba bez obaw, że zielony stolik może znowu nas do niej posłać.

Ja też wczoraj doświadczyłem czegoś, o co w ostatnich latach było coraz ciężej, mianowicie patrzyłem na ten Juventus i cały czas miałem wrażenie, że coś wpadnie, nawet jeśli najpierw to my coś wpuścimy. Także całkiem przyjemny mecz, choć bramki tracone głupio.

Cieszy czerwona kartka dla Paredesa od Allegriego, bo tak odbieram wystawienie debiutanta Barrenechei. Argentyńczyk zaliczył debiut w stylu Bentancura - grunt to nie zepsuć. Natomiast z tego co widziałem, statystyki meczowe miał całkiem niezłe, zwłaszcza defensywne.

Miło było znów zobaczyć Pogbę robiącego susy w pasiaku.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 marca 2023, 15:47

Dobrze, że nie oglądałem bo wyłączyłbym ten syf po 0-1 albo 1-2. Wlahowik najbliżej słupka, a koledzy i Wybitny nie wytłumaczyli co to pułapka ofsajdowa. Przy drugim golu Torino rzadki Bremer i słup soli Danilo.

Jak można dać sobie strzelić z tego bramkę?



Jedyna porządna akcja to poprzeczka Vlaho, który odegrał z pierwszej piłki będąc tyłem do bramki - @Maly pewnie do tej pory nie wierzy, że to się stało :prochno:


Dobry mecz na europejskim poziomie :chiellini:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 02 marca 2023, 19:13

Mateys pisze:
01 marca 2023, 07:45
Jak to tym razem wyglądało pod względem kreowania akcji? Po skrócie widzę, że poza sytuacją Vlahovica, jedyne zagrożenie jakie sprawialiśmy, było po stałych fragmentach. Wynik jakby nie wiadomo co się działo, a statystyki i skrót nie pokazują niczego wyjątkowego - ktoś kto mecz oglądał może streścić?
Pierwsza taka sytuacja za II kadencji MA. Dwa dobre mecze pod rząd. Jak już napisano - inny mental. Nawet przegrywając, nie czuło się, że to koniec, było to widać w Juve. Torino bardzo fizycznie, środek I połowy to zacięta walka, stąd mała liczba akcji i okazji.

Taki Barrenechea jest potrzebny. Nie mamy registy od rozgrywania, więc ustawienie typowego przecinaka "odbierz-zaasekuruj-podaj" to jedyny logiczny wybór, uwalnia to dwójkę pomocników w środku, mogą więcej dać w ofensywie, oby tak zostało.

Wreszcie stałe fragmenty to atut, coś nowego.

Vlaho dobre podania, walczył, niestety jako "9"tka słabo.

Fagioli dojrzewa, coraz więcej spokoju, inteligencja boiskowa, dużo widzi, tylko głupie straty przy podaniach wszerz - generalnie "bezpiecznych" - musi wyeliminować.

Dobrze się oglądało, nasza gra musi tak wyglądać. Wyjazdy będą: Roma, Inter, Lazio - na calmie będzie rzeź, na nastawieniu jak we Francji czy przeciwko Torino - można być optymistą.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Zablokowany