Serie A 22/23 (20): JUVENTUS FC 0-2 Monza

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2023, 16:59

Gość jest do utylizacji żeby żadnego innego klubu już nie skrzywdził.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2023, 17:00

Wszyscy przed meczem - jedziemy z nimi na tym <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, zachowanie walecznego mentalu jest teraz najważniejsze!
Allegri - hola hola! Ja tu jestem doświadczonym trenerem, top3 na świecie, ja zarabiam siedem baniek i przede wszystkim musimy zachować spokój! Wyczekany ich i przycisniemy jeinbedzie trzeba w 80 minucie!

Wszyscy przed drugą połową - dawać Pogbe i gonimy, na szczęście w końcu jest gotowy!
Allegri - wstrzymajcie konie, to ja jestem naturalnym trenerskim talentem i widzę więcej, akurat dzisiaj zagramy na dwoch napastników i dla Pogby nie ma miejsca! Ważne że wrócił Matia.

Co tu dużo mówić.
NAJGORSZY
TRENER
NA
ŚWIECIE.
Jego popisy to jak żart, film komediowy o futbolu. Nie ma sensu jakiekolwiek myślenie o dobudowie, planach na przyszłość czy nowym początku dopóki jest on w klubie.


calma calma
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2023, 17:02

Wiadomo, że to nie wina trenera. Po prostu skład mamy zbyt słaby.

Allegri wyciąga z tej drużyny 120%, ale co zrobisz skoro Mozny, Salernitany i Sampdorie mają lepsze drużyny.

Tymczasem nasz wybitny toskański strateg z kolejnym rekordem. Ponoć od 1930 roku nie przegraliśmy z żadnym beniaminkiem 2x w jednym sezonie. Super wiadomość. Dla naszego trenera nie ma rzeczy niemożliwych.

Facet z pozytywnych rekordów przerzucił się na te negatywne. ,,Człowiek, któremu uciekł futbol" - to cytat, który podsumowuje idealnie tego człowieka.

Jak tam Allegriści ? Dzisiaj znowu będziecie siedzieć cicho ? Zachwyceni 8 zwycięstwami na 0 z tyłu ? :prochno:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2023, 17:04

W ramach relaksu pomeczowego zajrzyjmy na Massimilano Allegri & Mattia De Sciglio fan account. 😂


calma calma
Yaroslaw94

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2022
Posty: 8
Rejestracja: 19 lutego 2022

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2023, 17:05

Może nie zdobędziemy scudetto. Może nie będzie Ligi Mistrzów, ale przynajmniej gramy <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Im szybciej zwolnimy tego łysego dzbana tym szybciej zaczniemy grać w piłkę. Tu nie ma niczego. Podobno Allegri poukładał obronę, aż strach się bać co by było jakby nie była poukładana. Ten łysy parodysta spuścił statek o nazwie Juventus głęboko na dno i to w ciągu półtora sezonu. To trzeba umieć. Wstyd.


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2023, 17:12

Bardzo mądrze poprowadzony mecz. Szybkie wymiany piłek, inteligencja każdego z piłkarzy, piękne prostopadłe piłki otwierające większość akcji. Widać, że jego zawodnicy nie są ociężali ani fizycznie ani psychicznie. Każdy wie co ma robić. Druga połowa to inteligentne bronienie i konsekwentne wymienianie zużytych trybików. A pomyśleć, że pamiętam go tylko z kłótni z Del Piero w serie B.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2023, 17:16

Andrea Agnelli tylko i wyłącznie za zatrudnienie Massimilliano Allegriego po raz drugi powinien zostać skazany na wakacje w Korei Północnej.


:allegri: na śmietnik
Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2023, 17:41

Nie mogę powstrzymać się od śmiechu na myśl osób, które przy 8 czystych kontach doszukiwali się kunsztu Mistera i naszych tuzów z obrony. To, że w jakimkolwiek meczu w tym sezonie utrzymaliśmy czyste konto to połączenie cudu i impotencji przeciwnika. Żeby strzelić nam bramkę wystarczy jedno celne dośrodkowanie, byle jaki strzał, czy akcja dwójkowa i gol. My z kolei możemy posyłać dziesiątki wrzutek, strzałów etc., a i tak musimy liczyć na wylew obrony przeciwnika żeby coś wpadło. Dzisiaj graliśmy z drużyna, której skład w połowie składa się z zawodników, którzy gdyby nie Berlusconi kopaliby się w Serie B z drużynami pokroju Benevento jak równy z równym.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2023, 17:56

Dajcie spokój Allegriemu. To jego wina, że ma takich kopaczy? Chłop rzeźbi z tego co ma. Gdyby miał Ciurrię i Motę, to by pewnie to wygrał, a tak musiał wyjść na Monze jakimś Di Marią i Vlahovicem.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2023, 18:00

Ich bramkarz miał dzień konia i ot tajemnica porażki rozwiązana :snack:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 247
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2023, 18:33

Pluto pisze:
29 stycznia 2023, 17:04
W ramach relaksu pomeczowego zajrzyjmy na Massimilano Allegri & Mattia De Sciglio fan account. 😂
Właśnie... ktoś kto prowadzi profil JP na tłiterze to to jest oficjalnie? Czy dla beki? Bo treści, które się tam pojawiają to jedno wilekie :think:


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2023, 19:06

Ja się zastanawiam dlaczego my, grając tak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> w obronie, nie staramy się jak najmniej bronić na swojej połowie ? Nic innego nie powinni robić na treningach, tylko ćwiczyć pressing i jak najszybszy odbiór, jak najdalej od naszej bramki.

Juventus, jedyny klub na świecie, będący zadowolony i chcący przedłużyć umowę z trenerem, który drugi sezon z rzędu nie tylko osiąga wyniki poniżej oczekiwań, ale wręcz kompromituje klub ( i sam nie widzi w niczym problemu, nie ma żadnych refleksji na temat swojej pracy, że skoro w koło robi to samo, to nie można oczekiwać innych efektów, nic, dalej mur beton). I to najbardziej pokazuje gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy.

Czacha człowiekowi dymi bo to się wydaje aż tak nieprawdopodobne. A jednak...


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2023, 19:09

Juventus grając w ten sposób może po prostu "normalnie" spaść do Serie B. Jesteśmy tylko 11 punktów nad strefą spadkową. Spaść do Serie B mając takich graczy jak Chiesa, Vlahović, Pogba, Di Maria byłoby wydarzeniem bez precedensu w historii piłki.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2023, 19:21

Jestem w stanie znieść tego przychlasta do końca sezonu, bo wyniki i tak już nie mają znaczenia w obecnej sytuacji ( choć przy kolejnych punktach ujemnych może się okazać, że jednak mają ), ale oby tam się ktoś obudził do tego czasu i niech go wywala na zbity pysk. Oczywiście lepiej by było, gdyby poleciał już teraz, ale zdaję sobie sprawę, że to jest niemożliwe.
Jedną z rzeczy która mnie denerwuje, to że na tego fleta nie spadnie krytyka za brak 4 miejsca ( a ku temu zmierza, dodając "wirtualne punkty" ), bo się będzie zasłaniał tymi -15 punktami i całą aferą. Jego fanbaza powinna być raz na zawsze wyjaśniona, bo większych idiotów to dawno nie widziałem w internetach. Ja wiem, że oni są na tyle ułomni, że i tak by nie zmienili zdania, ale taki plaskacz by im się przydał :D
Ktokolwiek stwierdzi, że to wina składu, jest chory na <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ( stan upośledzenia umysłowego w stopniu lekkim ), a ten mecz idealnie wyjaśnia całą sytuacje. Monza po awansie do Serie B, wymieniła pewnie z pół składu albo i więcej, zaliczyła fatalny start i zmieniła trenera na żółtodzioba Palladino, który trenował ich sekcje juniorskie. I nawet on potrafił cos poukładać w krótkim czasie.
O Sarrim i Spalettim nawet nie wspomnę. Dostali po jednym sezonie, przepracowali ten okres bez większych fajerwerków, poznając drużynę i ustawiając ją pod swój pomysł i w drugim sezonie czerpią korzyści. Obie drużyny w tej chwili na 1 i 2 miejscu w tabeli.
Sarri miał większy spokój w mercato, ale Spallowi zabrano klasowego obrońcę, jednego z najlepszych w lidze + innych piłkarzy, sprowadzając na ich miejsce anonimowego Kima, czy gościa którego najlepszym klubem był Rubiń Kazań, a sezon kończył w lidze gruzińskiej. Beznadziejny w zeszłym sezonie Zieliński gra życiówkę. Maksiu po takim pierwszym sezonie, pewnie by go zakopał na ławce, dając epizodyczne szanse, w których zawodnik bez ciągłości gry by zawodził, co tylko dawałoby wymówkę temu amatorowi.
Jeszcze tylko betonowy Mourinho nie wyprzedził Maksia punktowo, choć na pewno większa ilość piłkarzy odbudował w porównaniu do <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.
Ten człowiek tak zniechęcił mnie do ulubionego klubu i w ogóle do piłki jako takiej, że powinien dostać Nobla w jakiejś nowej dziedzinie.

PS: Fanboje twierdziły, że ich bożek zaczyna pracę od poukładania obrony. Już ich wyjaśniła Benfica. Później była podnieta serią 8 meczy bez straty gola ( gdzie w wielu pojedynkach to był zwykły fart - choćby taki Inter Powinien coś w pierwszej połowie strzelić ), no ale przyszły drużyny pokroju Benfici, takie które potrafią grać z przodu i mają pomysł i ta misterna - półtora roczna - robota posypała się jak domek z kart. I teraz ani w defensywie niczego nie zbudowano, ani w ofensywie. Król jest nagi i to od dawna, nie ma już go z czego rozbierać.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2023, 19:52

Jesteśmy pierwszą drużyną, na której Monza zdobyła 3 pkt w Serie A a już teraz pierwszą, którą pokonała dwukrotnie w jednym sezonie Serie A :prochno:


Zablokowany