Serie A 22/23 (19): JUVENTUS FC 3-3 Atalanta

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2023, 21:45

Świetna połowa Fagioliego i Di Marii.

Dobry mecz w naszym wykonaniu, głównie dlatego, że non stop atatakujemy i pressujemy rywala. Czy z taką intensywnością i chęcią nie można grać każdego spotkania ?

Liczę na równie intensywną II połowę w naszym wykonaniu.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2023, 21:50

Nie wpuszczajcie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> do szatni i nie słuchajcie jego wynurzeń podczas drugiej połowy. Może to dowieziemy.
Fagioli. :inlove:


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2023, 22:48

To ustawienie z wahadłowymi jest okropne. McKennie i Kostic nie dają nic z przodu a jak wchodzą za nich skrzydłowi to słabo bronią bo to nie ich rola.

Kolejny raz schodzi Fagioli a Amerykaniec gra cały mecz. Miretti jest najgorszy z młodych a ma największe zaufanie trenera betona.



woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2023, 22:56



Obrazek
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2023, 22:58

Sorek21 pisze:
22 stycznia 2023, 22:48
To ustawienie z wahadłowymi jest okropne. McKennie i Kostic nie dają nic z przodu a jak wchodzą za nich skrzydłowi to słabo bronią bo to nie ich rola.

Bo nie mamy wahadłowych.
Pierwszy mecz w tym sezonie, który był tak w 100% warto oglądać. DM, Fagioli, Bremer świetne występy. Najgorzej Miretti.

Niestety Max gra za defensywnie, jak by nie można zagrać normalne 433 do którego mamy zawodników...


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2023, 23:00

Jakby wyciąć po pierwsze 10 minut pierwszej i drugiej połowy to całkiem przyjemne spotkanie. Di Maria,Fagioli i Milik wstydzić się tego spotkania nie muszą.
Miretti?Jemu , chyba, przydałoby się wypożyczenie.
Sędzia dziś na bardzo dużo pozwalał.Moi. zdaniem kilka błędów (dla mnie był faul na Miliku).


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2023, 23:05

Sorek21 pisze:
22 stycznia 2023, 22:48
Kolejny raz schodzi Fagioli a Amerykaniec gra cały mecz. Miretti jest najgorszy z młodych a ma największe zaufanie trenera betona.
Prosta sprawa, u <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> im gorzej grasz tym większym zaufaniem sie cieszysz. Po powrocie Mopa i przesunięciu burgera do środka wyczuwam ławke dla Nicolo.
Fagioli dziś przypominał mi Barelle - szeroko ustawiony mezzala, udzielający się w destrukcji i zapieprzający z motorkiem w dupie w ataku. Jaki talent musi mieć ten chłopak, że nawet <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nie jest w stanie go popsuć?


Obrazek
Elohi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 372
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2023, 00:04

Volto pisze:
22 stycznia 2023, 22:58
Sorek21 pisze:
22 stycznia 2023, 22:48
To ustawienie z wahadłowymi jest okropne. McKennie i Kostic nie dają nic z przodu a jak wchodzą za nich skrzydłowi to słabo bronią bo to nie ich rola.

Bo nie mamy wahadłowych.
Pierwszy mecz w tym sezonie, który był tak w 100% warto oglądać. DM, Fagioli, Bremer świetne występy. Najgorzej Miretti.

Niestety Max gra za defensywnie, jak by nie można zagrać normalne 433 do którego mamy zawodników...
A jakich to bocznych obrońców mamy do 433?

Szkoda straconych punktów. Chłopaki zagrali lepiej, ładniej dla oka ale co z tego jak zremisowali.
No cóż. Oby w następnym meczu wróciła żelazna defensywa i będzie dobrze.


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2023, 08:00

Zawsze można zagrać 3-4-3 jak nie ma bocznych obrońców. Najważniejsze aby ofensywna trójka była wolna.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2023, 10:30

Elohi pisze:
23 stycznia 2023, 00:04
Szkoda straconych punktów. Chłopaki zagrali lepiej, ładniej dla oka ale co z tego jak zremisowali.
No cóż. Oby w następnym meczu wróciła żelazna defensywa i będzie dobrze.
Zagrali lepiej, to i do zwycięstwa mieli bliżej. Remis z Atalantą w obecnej formie to żaden wstyd, choć strata punktów boli, bo przy lepszej koncentracji mogliśmy to wygrać. Na tej "żelaznej defensywie" to my chcieliśmy polegać z Napoli, niech każdy sobie sam oceni, który mecz w naszym wykonaniu woli. Ja sobie nie wyobrażam, że mając na uwadze ostatnie wydarzenia, drużyna mogłaby wyjść na boisko z nastawieniem, które prezentowaliśmy w poprzednich meczach. Jeżeli coś mogło nam, choćby minimalnie, poprawić nastroje, to oglądanie Juventusu, któremu się chce.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2023, 17:18

B@rt pisze:
23 stycznia 2023, 10:30
Elohi pisze:
23 stycznia 2023, 00:04
Szkoda straconych punktów. Chłopaki zagrali lepiej, ładniej dla oka ale co z tego jak zremisowali.
No cóż. Oby w następnym meczu wróciła żelazna defensywa i będzie dobrze.
Zagrali lepiej, to i do zwycięstwa mieli bliżej. Remis z Atalantą w obecnej formie to żaden wstyd, choć strata punktów boli, bo przy lepszej koncentracji mogliśmy to wygrać. Na tej "żelaznej defensywie" to my chcieliśmy polegać z Napoli, niech każdy sobie sam oceni, który mecz w naszym wykonaniu woli. Ja sobie nie wyobrażam, że mając na uwadze ostatnie wydarzenia, drużyna mogłaby wyjść na boisko z nastawieniem, które prezentowaliśmy w poprzednich meczach. Jeżeli coś mogło nam, choćby minimalnie, poprawić nastroje, to oglądanie Juventusu, któremu się chce.
Czego nie rozumiesz ? Z Napoli pewnie też zagraliśmy zbyt ofensywnie (wg. zwolenników toskańskiego dyzmy) stąd ten wynik :prochno:

Każda drużyna, która chce grać w piłkę będzie lepsza od drużyny Allegriego. Pokazują to mecze z tymi topowymi zespołami. Na kilkanaście wygraliśmy zaledwie 2 od powrotu wybitnego stratega. Długofalowo nie da się wygrywać takim stylem gry, ale baranów nie przekonasz.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2023, 19:43



Zablokowany