Serie A 22/23 (18): Napoli 5-1 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2023, 23:58

Mnie jeszcze zastanawia kwestią samej taktyki, bo to że Max dokonuje wielu błędnych decyzji personalnych to norma, robi tak przez całą karierę, to że beznadziejnie przygotowuje zespół pod kątem fizycznym można bylo zobaczyć chociażby po tym wczorajszym widowisku jak i liczbie urazów mięśniowych, ale żeby mieć Chiese i Di Marie i dalej uparcie grać jakimś 3-5-2 gdzie dwóch teoretycznie najlepszych zawodników nie gra na swojej pozycji to już trzeba mieć chyba coś z głową.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2023, 18:06

Smutne to. Bardzo smutne po tylu latach i wielu sukcesach oraz wielu wielu klęskach w LM. Smutne, że Juventus gra piłkę z epoki kamienia łupanego.
Smutne, że w Juventusie gra w podstawowym składzie McKennie.
Smutne, że w ataku gra Arek Milik.
Smutne, że Juventus zostaje zdemolowany przez SSC Napoli 5:1. Nikt w Neapolu nie bredzi niczym psychicznie chory o braku szacunku do rywala.

To nie jest już Juventus. Nie da się tego zatuszować, nie da się zakłamywać. Najtragiczniejsza oferma wśród trenerów z gigantycznym kontraktem.

Gdzie Triada. Lippi. Del Piero, Zidane. Gdzie Neville po zapytaniu dziennikarza o awans Juventusu wiedział, że potęga idzie dalej. Nic z tego nie zostało. JJ.


:allegri: na śmietnik
notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2023, 13:16

Bobby X pisze:
16 stycznia 2023, 18:06
(bla bla bla...) JJ.
W sensie "j*bać Juventus"? Po co ty tu jeszcze wchodzisz w takim razie? :prochno:


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2023, 13:52

notquite.mytempo pisze:
17 stycznia 2023, 13:16
Bobby X pisze:
16 stycznia 2023, 18:06
(bla bla bla...) JJ.
W sensie "j*bać Juventus"? Po co ty tu jeszcze wchodzisz w takim razie? :prochno:
Masz tak małe wymagania co do swojego klubu jak wyborcy PiSu z podkarpacia do poziomu życia w swoim kraju.

Klub który generuje milionowe zyski, zatrudnia sztab ludzi i płaci im grube miliony, ma grać archaiczny futbol który jest pośmiewiskiem całego futbolowego świata. :allegri: gratuluję samobiczowania.


notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2023, 14:29

artur_89 pisze:
17 stycznia 2023, 13:52
notquite.mytempo pisze:
17 stycznia 2023, 13:16
Bobby X pisze:
16 stycznia 2023, 18:06
(bla bla bla...) JJ.
W sensie "j*bać Juventus"? Po co ty tu jeszcze wchodzisz w takim razie? :prochno:
Masz tak małe wymagania co do swojego klubu jak wyborcy PiSu z podkarpacia do poziomu życia w swoim kraju.

Klub który generuje milionowe zyski, zatrudnia sztab ludzi i płaci im grube miliony, ma grać archaiczny futbol który jest pośmiewiskiem całego futbolowego świata. :allegri: gratuluję samobiczowania.
Nie mam bladego pojęcia, jakim cudem z mojego posta wyczytałeś cokolwiek ponad to, co było w nim napisane. Ale gratulacje. Po prostu się dziwię, bo jeżeli coś "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>", to po co poświęcać temu nawet minutę swojego czasu, wchodzić tutaj i regularnie postować jakieś wysrywy, że kiedyś były czasy, a teraz nie ma czasów.


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2023, 14:40

Nie wiem co Ty złego wywnioskowałeś z komentarza Bobby X? To, że mu zależy na klubie i nie może patrzeć jak się stacza? To może zacznijmy być kibicami sukcesu i zaglądajmy tutaj i komentujmy jak zaczniemy grać przyzwoicie? I jakim cudem te "wysrywy" mają prawdziwy przekaz przynajmniej dla połowy użytkowników?

Jesteś tutaj od 2021 roku, nie wiem kim jesteś lub czym jesteś, przyszedłeś z Allegrim najwidoczniej.


notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2023, 15:01

Jestem tutaj od dawna, wcześniej nick bez kropki, jak był upgrade strony to mi stare konto zjadło. Również nie wiem, "czym jesteś" xd nie pozdrawiam

I generalnie chodziło mi o użytkownika, którego cytowałem. Jeśli masz ochotę, wejdź sobie w historię jego postów. W tym sezonie udzielał się w trzech tematach meczowych - po meczu z Salernitaną, Monzą oraz Maccabi na wyjeździe. Oczywiście tylko po to, by ponajeżdżać na klub, Allegriego i powiedzieć, że on już od dawna przewidywał, że tak się to skończy. Po meczach udanych/ zwycięskich - cisza. To nie jest kibic sukcesu, tylko jego przeciwieństwo :prochno: I tak, nie rozumiem tego i nazywam to wysrywami, bo jak inaczej to nazwać?
Co nie znaczy, że jestem fanem Allegriego. To już ty sobie dopowiedziałeś.


hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2023, 20:41

artur_89 pisze:
17 stycznia 2023, 14:40
Nie wiem co Ty złego wywnioskowałeś z komentarza Bobby X? To, że mu zależy na klubie i nie może patrzeć jak się stacza? To może zacznijmy być kibicami sukcesu i zaglądajmy tutaj i komentujmy jak zaczniemy grać przyzwoicie? I jakim cudem te "wysrywy" mają prawdziwy przekaz przynajmniej dla połowy użytkowników?

Jesteś tutaj od 2021 roku, nie wiem kim jesteś lub czym jesteś, przyszedłeś z Allegrim najwidoczniej.
Po pierwsze, to my się nie staczamy, bo tym byłaby walka o utrzymanie, a nie o czołowe lokaty w lidze.

Po drugie nie chodzi o to, aby być kibicem sukcesu i tylko wtedy się udzielać. Jak najbardziej można się żalić, jak coś się nie podoba, ale słowa "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>*ć Juve" są co najmniej nie na miejscu i obrażają nie tylko nasz klub, ale i mnie jako kibica tej drużyny, czego sobie nie życzę na forum poświęconym temu klubowi. Podejrzewam, że niektórzy również.

Mozecie sobie "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>*ć" zarząd, trenera czy piłkarzy, ale od klubu wara!

Kocham ten klub i chciałbym zawsze go widzieć na szczycie, ale trzeba zrozumieć, że są różne okresy, jak i w życiu i nie da się zawsze mieć hossy. Pozostaje tylko kibicować, że jutro będzie lepiej.


Capo di tutti capi
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2023, 13:33

Niestety nie mogłem oglądać na żywo i musiałem przetrawić powtórkę.
Uważam że sprawa jest dość prosta. Jedyne co wypracował Allegri to gra trójką z tyłu, przy czym jest to efektywne na przepychanie dołu i środka tabeli.
W tym ustawieniu nie ma miejsca dla Chiesy ani Di Marii, przez co mamy zespół z impotencją. Jednocześnie beżowa obrona to marna iluzja jakości, co udowodniła Benfica, Maccabi czy Napoli. Topowy napastnik jak Osimhen rozstawia te sieroty po kątach.
Sezon zaczynaliśmy 'ambitnie' czwórką z tyłu ale to była dopiero katastrofa. Pamiętajmy, że nasz najlepszy obrońca (!!) Danilo nadaje się tylko do defensywnej trójki, a maestro Bonucci jest już piłkarskim śmietnikiem.
No i tak gramy, zalepiając tył dyktą i kartonem, pozostawiając resztę przypadkowi oraz indywidualnościom. Przed mundialem było jeszcze obiecująco. Mecze z Interem i Lazio były dobre. Obecnie widać, że obserwowaliśmy wyłącznie efekt przedturniejowej napinki, gdzie każdy dawał 110%. Mistrzostwa wyprały piłkarzy umysłowo i wracamy do poziomu bazowego. Trener nie potrafi utrzymać odpowiedniego mentalu, jednocześnie nie ma sobie nic do zarzucenia, czym bardzo przypomina Sarriego. Duch drużyny przepadł bezpowrotnie razem ze starą gwardią (plus outstanding move sprowadzenie Krisa) i żaden trenerski taktyk-teoretyk go nie wskrzesi.
Kolejny mecz z burgerem i Kosticem w pierwszym składzie to po prostu sabotaż.
Wielkim przegranym tego meczu jest Allegri. Byle doczłapać w top4 i czas na zmiany. Przed nami jeszcze kompromitacja w LE, gdzie Ajax czy inna Barcelona powtórzy niedzielny scenariusz. Jeśli tylko przepchniemy mocarne, niepokonane od 5 spotkań Nantes.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2023, 22:06

Wklejam tutaj żeby mi nie zginęło



Zablokowany