Serie A 22/23 (15): JUVENTUS FC 3-0 Lazio

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 listopada 2022, 21:42

Gdyby ktoś z miesiąc temu powiedział mi, że Juventus wygra pięć meczów z rzędu i to bez straty bramki i w tym głównym decydującym będzie Rabiot, to wyśmiałbym się mu w twarz, a teraz? Drugi mecz z rzędu Rabiot z asystą, a Kean z bramką :prochno:

Dobre sobie, gdzie tu haczyk?


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 listopada 2022, 21:47

Mati1990 pisze:
13 listopada 2022, 21:42
Gdyby ktoś z miesiąc temu powiedział mi, że Juventus wygra pięć meczów z rzędu i to bez straty bramki i w tym głównym decydującym będzie Rabiot, to wyśmiałbym się mu w twarz, a teraz? Drugi mecz z rzędu Rabiot z asystą, a Kean z bramką :prochno:

Dobre sobie, gdzie tu haczyk?
haczyk jest taki, że jak wygramy z Lazio to będzie 6 mecz z rzędu :prochno:

Strach pomyśleć co się będzie działo jak wrócą kontuzjowani (pewnie inni złapią :prochno:)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 listopada 2022, 22:37

Juventus wreszcie robi wyniki jak Juventus.

6 spotkań
18 pkt
13-0


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 listopada 2022, 22:40

Trzeba przyznać jedno - defensywa w końcu szczelna. W ataku ciągle brak pomysłu (poza wrzutkami), ale taka właśnie jest piłka allegriego.

Jak do pełnej sprawności wróci Chiesa, Di Maria i Pogba i ominął nas kontuzje to jest szansa, że powalczymy nawet o mistrza. Jednak to zbyt wiele ALE przy sztabie ALLegriego.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
ipswich

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2013
Posty: 82
Rejestracja: 11 lutego 2013

Nieprzeczytany post 13 listopada 2022, 22:45

Znow rozczarowanie. Trudno ostatnio byc "kibicem" Juve.


Obrazek

***** ***
Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 listopada 2022, 22:53

ipswich pisze:
13 listopada 2022, 22:45
Znow rozczarowanie. Trudno ostatnio byc "kibicem" Juve.
Jak tam LM, już wygrana?

Jedyne co spowoduje taka seria jaką mamy obecnie, to kolejne fikołki z toe loopem allegrofili. Całe szczęście, że po raz pierwszy po półtora roku trenowania jest za co pochwalić drużynę :allegri:


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 13 listopada 2022, 22:57

Jak nie szło to się pochowaliście po budach i tylko odklejony od ramy Tom z GRU potrafił tu coś napisać. Teraz będziecie cisnąć bekę. Typowa sekta Allegriego.


ipswich

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2013
Posty: 82
Rejestracja: 11 lutego 2013

Nieprzeczytany post 13 listopada 2022, 23:00

nie wiem po co sa powiadomienia od ignorowanych. przeciez i tak tego nie bede czytac.
Obrazek


Obrazek

***** ***
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 13 listopada 2022, 23:21

Informować też o tym nie musiałeś publicznie, bo gówno to kogo obchodzi kogo sekciarz Allegriego ignoruje.


Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 listopada 2022, 23:24

Pewnie dlatego wiedziałeś, że te wypowiedzi są skierowane do Ciebie? ;)

Ech, hooligansi Allegriego, jak mało Wam guru daje powodów do szczęścia, że nawet po dobrej wygranej nad Lazio 3-0, to jedyne co potraficie napisać...


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 13 listopada 2022, 23:30

Mateys pisze:
13 listopada 2022, 23:24
Pewnie dlatego wiedziałeś, że te wypowiedzi są skierowane do Ciebie? ;)
Zaorane.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 14 listopada 2022, 00:37

O dziwo nawet dało się to oglądać, aczkolwiek z przodu wygląda to tak, jak zawsze, czyli źle. Cieszą bramki Keana i Milika, ale zgrania z przodu nie ma żadnego. W ataku każdy sobie rzepkę skrobie, niezależnie od tego, czy z piłką biegnie Milik, Kean czy Cuadrado. Nie wiem, czy to kwestia tego, że z Allegrim w ogóle nie pracują nad grą zespołową z przodu, czy też każdy z piłkarzy, mając z tyłu głowy świadomość, że zbyt wiele okazji na gola mieć nie będzie, zawsze stara się strzelić z tego, co ma, nawet jeśli partner jest w lepszej sytuacji. A może po prostu Allegri im każe improwizować w ten sposób? Cholera wie.

Cieszy kolejne czyste konto, obrona bez Bonucciego wygląda znacznie lepiej.
Rabiot nieźle wyjaśnił Milinkovica-Savicia przy pierwszej bramce. :prochno:

Aha. Kostić i Locatelli grali z urazami? W takim razie Allegri naprawdę jest nienormalny - zwłaszcza widząc to, co się dzieje w tym sezonie z kontuzjami.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 14 listopada 2022, 00:41

Znowu świetny mental, dyscyplina taktyczna, wracanie za swoimi, łapanie kontaktu z rywalem, faule i walka o te zero z tyłu.
Loca chyba najlepszy mecz w naszej koszulce.
Ostetnio nie szczędził nieodpowiedzialnych strat ale dzisiaj koncert. Czyszczenie + rozgrywanie. Wow.
Fagioli duża klasa i dojrzałość, chyba można go już traktować jako pełnowartościowego członka pierwszego zespołu a nawet pierwszego składu.


calma calma
Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 247
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 14 listopada 2022, 02:34

ipswich pisze:
13 listopada 2022, 23:00
nie wiem po co sa powiadomienia od ignorowanych. przeciez i tak tego nie bede czytac.
Łał, nieźle się odkleiło na świecie - życie we własnych banieczkach, ukrywanie postów, które mi się nie podobają, ignorowanie użytkowników... takie zakrywanie uszu i krzyczenie lalalalalala jak mama każe posprzątać pokój albo zjeść szpinak.

:bravo:


Obrazek
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 14 listopada 2022, 09:09

Kolejny mecz, w którym najważniejsze są trzy punkty. Z pewnością nie było to tak żenujące widowisko jak w czwartek w Weronie, ale do zachwytu jeszcze bardzo daleko.
Kuleje cały czas rozegrywanie piłki z tyłu, chociaż wczoraj aż tak tego nie było widać. Czasami wydaje mi się, jakby piłka parzyła naszych kopaczy. A wystarczy tylko ją szybciej i mocniej wymienić między obrońcami i w większości przypadków presing przeciwnika staje się nieskuteczny.
Cieszę się, że Fagioli znowu zagrał dobry mecz. Gość mimo, że jest u nas jednym z najmłodszych na boisku, to wprowadza spokój w drugiej linii, np. umiejętnie utrzymując się przy piłce w trudnych momentach. Fajnie też czyta grę i potrafi optymalnie dobierać rozwiązania. Oby tylko dalej dostawał szanse.
Cóż, jesteśmy na trzecim miejscu w tabeli, więc pewnie nasz maestro destruktor obronił swoją posadę. Warto jednak pamiętać, że problemy nie zostały rozwiązane - archaiczny futbol wciąż tkwi w głowach zespołu.


Zablokowany