Serie A 22/23 (14): Hellas Verona 0-1 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 listopada 2022, 20:30

Co za mecz. Na to się nie da patrzeć. Cuadrado najgorszy na placu, Alex Sandro totalny <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> kretyn. Bonucci to jakaś <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> parodia obrońcy. Di Maria już na Mundialu, Paredes jak tylko wszedł wiadomo było ze można grać do bramkarza Hellasu, bo środka nie będziemy mieli. Duet Kean - Milik to chyba najgorszy duet w historii napastników Juventusu. Na koniec ta <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> w postaci trenera, która dobrała takich piłkarzy powie - liczą się tylko 3 punkty. To wyglądało jak mecz ostatniej drużyny z przedostatnią. Boże ta liga jest tak słaba, ze to jest nie do pojęcia. Tylko temu zawdzięczamy miejsce które mamy. Rzygac się chce na to co leje się z boiska i ławki. Ha tfu co zrobiliście z ta drużyna i liga.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 10 listopada 2022, 20:38

Kałmeństwo <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> to idealne podsumowanie kolejnego wielkiego widowiska.

Zero składnych akcji bramkowych, bramka po rykoszecie i rękach bramkarza, duże QUEFARTO we własnym polu karnym - czyli idealny mecz wielkiego toskańskiego GURU.

Więcej szczęścia niż rozumu, ale kolejne 3 punkty zdobyte w mocarnej SerieA. Szkoda, że na takie Maccabi nie działa taka gra :prochno:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 10 listopada 2022, 20:43

No cóż, trzeba w sezonie wygrać i w taki sposób.
Drużyna pokazała mental, którego zabrakło w meczach z innymi drużynami dołu tabeli.
Szkoda, że trener ciągle pokazuje swój mental ale tego już nie przeskoczymy.


calma calma
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 listopada 2022, 20:45

Ciekaw jestem jak wszyscy eksperci od sędziowania wytłumaczą brak karnego po ręce Danilo.
Mecz do zapomnienia, 3pkt i jedziemy dalej.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 listopada 2022, 21:20

Sila Spokoju pisze:
10 listopada 2022, 20:38
Kałmeństwo <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> to idealne podsumowanie kolejnego wielkiego widowiska.

Zero składnych akcji bramkowych, bramka po rykoszecie i rękach bramkarza, duże QUEFARTO we własnym polu karnym - czyli idealny mecz wielkiego toskańskiego GURU.

Więcej szczęścia niż rozumu, ale kolejne 3 punkty zdobyte w mocarnej SerieA. Szkoda, że na takie Maccabi nie działa taka gra :prochno:
Najgorsze, że mister jest po takich występach zadowolony. To jest dokładnie to, czego on oczekuje.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 listopada 2022, 22:17

Ferdek Kiepski - Jak zrobić żeby zarobić ale się nie narobić.

Allegri - Jak wygrać ale w ogóle nie grać.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 11 listopada 2022, 00:04

Garreat pisze:
10 listopada 2022, 20:45
Ciekaw jestem jak wszyscy eksperci od sędziowania wytłumaczą brak karnego po ręce Danilo.
Mecz do zapomnienia, 3pkt i jedziemy dalej.
Zaczął się przewracać jeszcze zanim oddano strzał, dostał po rykoszecie, który nadleciał praktycznie od boku w rękę, którą się chciał podeprzeć. Na linii strzału nie powiększał powierzchni ciała ręką.


Mnie bardziej interesuje interpretacja tej sytuacji z Bonuccim.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 406
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2022, 07:29

Babolucci całe szczęście najpierw wybił piłkę później został kopnięty w stopę stąd brak karnego dla Verony, prawidłowa decyzja ale dopiero po powtórce, na pierwszy rzut oka karny


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Zablokowany