Serie A 22/23 (13): JUVENTUS FC 2-0 Inter Mediolan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 07 listopada 2022, 15:23

Takie mecze jak ten jeszcze bardziej człowieka denerwują że ten upośledzony trener zasiada na ławce Juventusu. Druga połowa pokazała, że potencjał drzemie, ale jest skutecznie zabijany przy każdej możliwej okazji. Jak sobie uzmysłowimy że taki Fagioli nigdy by nie zagrał gdyby nie uraz McKenniego to już wiadomo jakim piłkarskim ignorantem jest Allegri.

Szacun za drugą część, jak się okazało dało się, ale patrzac na to z jakim nastawieniem i myślą przewodnią wyszliśmy na starcie próżno oczekiwać trwałych sukcesów i poprawy gry, to jest po prostu nie do zrobienia z tym trenerem.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 07 listopada 2022, 16:29

Mimo, że Allegriego nienawidzę to wygrana jak najbardziej cieszy. Drużyna w końcu pokazała charakter (pomimo trudności - nieuznana bramka) i utarła nosa gorszej części Mediolanu. W dodatku świetne zawody w obronie Bremera - w końcu pokazał, że jest w stanie być liderem obrony.

Na minus na pewno jest dalszy brak pomysłu na grę (a w zasadzie to jest jeden pomysł - laga na skrzydło i wrzutka na ślepo w pole karne) i oczywiście zbyt późne i durne zmiany wielkiego taktyka... Ściągać jedynego napastnika i zmieniać go za skrzydłowego, który ma dogrywać piłki - to mógł wymyślić tylko boski taktyk :prochno:

Nie mniej jednak widać w końcu jakieś pozytywy. Nie wiem czy to źle czy dobrze, bo jeszcze ktoś wpadnie na pomysł żeby zatrzymać toskańskiego Dyzmę...

Brawo drużynie za pokazanie JAJEC. No i cieszy kolejny gol Fagioliego (miejmy nadzieję, że nie ostatni).



P.S. W tej drużynie drzemie potencjał, potrzebny jest tylko trener, który to wykorzysta zamiast przeszkadzać.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 07 listopada 2022, 17:38

Nasz ligowy bilans z TOP 4 (Juve, Milan, Inter, Napoli) od 15 maja 2021 (wtedy po raz ostatni ograliśmy Inter 3:2 w Turynie):
- 8 meczów (3 z Interem, 3 z Milanem, 2 z Napoli)
- bilans 1-4-3 (to 1 zwycięstwo to wczorajsze)
= czekaliśmy 540 dni, czyli ok. 1,5 roku, aby pokonać w lidze kogokolwiek z TOP 4!

To pokazuje, jak ważne było to zwycięstwo. Mam nadzieję, że będzie przełamanie. Napoli już raczej nie dogonimy, bo nawet jak złapią zadyszkę, odrobić 10 pkt nie jest łatwo. No ale podium póki co jak najbardziej w naszym zasięgu. Zresztą możliwe, że będziemy na nim zimować, jeśli udałoby się jakimś cudem ograć Veronę i Lazio.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 listopada 2022, 19:57

@Sila Spokoju
Przecież Allegri jeszcze przed kontuzją Chiesy wspominał, że widzi go w ataku a nie na skrzydle, więc szykuj się na wdrażanie tego idiotycznego planu.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Elohi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 372
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2022, 05:55

Ile tutaj jest jadu... Bierzecie udział w jakimś konkursie kto bardziej obrazi Allegriego?

Co do meczu - oglądając mecz miałem wrażenie, że Inter gra na tyle na ile im pozwalamy. Wiedząc, że mamy Chiese i Di Marię na ławce, których wpuszczenie na pewno rozrusza naszą grę, trzeba było w pierwszej połowie pilnować 0 z tyłu. I to się udało. Inter jeśli tworzył okazję to głównie przypadkiem.
W drugiej udało się strzelić bramkę zanim wszedł Włoch i Argentyńczyk, więc plan jak najbardziej wypalił.
Cieszy zwycięstwo. Oby tak dalej.


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2022, 06:53

Panowie, nie wierze żeby patrząc na tą wrzawę, na ten wynik, na pokonanie wiecznego wroga, że to nie będzie moment zwrotny w tym sezonie. Oczywiście prawdopodobnie ten Juventus, w obecnym sezonie stać max na wicemistrza, ale zdobędziemy go. Byleby się nie okazało że nagle 5 kontuzji nowych. :juveflag:


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 08 listopada 2022, 10:06

Elohi pisze:
08 listopada 2022, 05:55
Ile tutaj jest jadu... Bierzecie udział w jakimś konkursie kto bardziej obrazi Allegriego?

Co do meczu - oglądając mecz miałem wrażenie, że Inter gra na tyle na ile im pozwalamy.
Konkretnie to pozwoliliśmy żeby trzy razy z paru metrów nie trafili w bramkę. 😀
Mam wrażenie, że syndrom sztokholmski u niektórych jest już tak daleko posunięty, że bez względu na wszystko Allegri będzie swietnym trenerem gnębionym przez hejterow. 😂


calma calma
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 08 listopada 2022, 11:47

marcinek pisze:
08 listopada 2022, 06:53
Panowie, nie wierze żeby patrząc na tą wrzawę, na ten wynik, na pokonanie wiecznego wroga, że to nie będzie moment zwrotny w tym sezonie. Oczywiście prawdopodobnie ten Juventus, w obecnym sezonie stać max na wicemistrza, ale zdobędziemy go. Byleby się nie okazało że nagle 5 kontuzji nowych. :juveflag:
Żeby na pięciu się skończyło, to byłby sukces :whistle:
Zazdroszczę optymizmu. Ja do Maxa nie mam już zdrowia, wyleczyłem się z syndromu bitej żony. Po grze tej drużyny po prostu widać, na co możemy liczyć, a na co nie. Wygraliśmy z Interem? Fajnie. Przypominam jednak, że to była rywalizacja drużyn z miejsc 7-8 w tabeli, a nie żadne starcie na szczycie. A i tak mieliśmy furę szczęścia, że po przerwie było jeszcze po co wychodzić na boisko.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 listopada 2022, 18:56

Elohi pisze:
08 listopada 2022, 05:55
Bierzecie udział w jakimś konkursie kto bardziej obrazi Allegriego?
Tak.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 09 listopada 2022, 05:49

Tak jak TT biorą udział w konkursie, kto bardziej wejdzie Maxowi w ass, to tu dla równowagi, kto go w nowy sposób zdissuje. Szkoda, że nasz forumowy śpiewak dobrze rapujący nie pomaga.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Zablokowany