LM 22/23 (3): JUVENTUS FC 3-1 Maccabi Haifa

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 05 października 2022, 00:21

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 3. kolejki fazy gr. LM 22/23:
JUVENTUS FC - Maccabi Haifa


MIEJSCE:
Turyn / Włochy - Allianz Stadium (41 500)

Obrazek

CZAS:
05.10.2022 (środa), godzina 21:00



O PRZECIWNIKU

FORMA U SIEBIE (Ligat ha’Al / LM):
Zwycięstw: 3 / 0
Remisów: 0 / 0
Przegranych: 0 / 1

FORMA NA WYJEŹDZIE (Ligat ha’Al / LM):
Zwycięstw: 2 / 0
Remisów: 0 / 0
Przegranych: 1 / 1


OSTATNIE MECZE


06.09.2022: Benfica 2-0 Maccabi Haifa
10.09.2022: Maccabi Haifa 3-1 Sektzia Nes Tziona
14.09.2022: Maccabi Haifa 1-3 PSG
18.09.2022: Hapoel Jerusalem 3-0 Maccabi Haifa
01.10.2022: Maccabi Haifa 2-0 Maccabi Tel Aviv


NAJWIĘCEJ GOLI W LM

Tjaronn Chery: 1

Obrazek


NAJWIĘCEJ ASYST W LM

Dolev Haziza: 1
Obrazek


POSTRACH TYGODNIA

Dolev Haziza (robi wiatr na skrzydełku)
Obrazek


Obrazek
Obrazek
Obrazek - Jaber, Podgoreanu
Obrazek
Obrazek


AKTUALNA TABELA GRUPY H

Obrazek


JUVENTUS

FORMA U SIEBIE (Serie A / LM):
Zwycięstw: 3 / 0
Remisów: 2 / 0
Przegranych: 0 / 1

FORMA NA WYJEŹDZIE (Serie A / LM):
Zwycięstw: 0 / 0
Remisów: 2 / 0
Przegranych: 1 / 1


OSTATNIE MECZE


06.09.2022: PSG 2-1 Juventus
11.09.2022: Juventus 2-2 Salernitana
14.09.2022: Juventus 1-2 Benfica
18.09.2022: Monza 1-0 Juventus
02.10.2022: Juventus 3-0 Bologna


NAJWIĘCEJ GOLI W LM

Weston McKennie: 1
Obrazek

Arkadiusz Milik: 1
Obrazek


NAJWIĘCEJ ASYST W LM

Filip Kostić: 1
Obrazek

Leandro Paredes: 1
Obrazek


Obrazek
Obrazek - Danilo, Miretti
Obrazek - Chiesa, Kaio Jorge, Pogba, Aké
Obrazek
Obrazek


PRZEWIDYWANE SKŁADY

Szczęsny - Danilo, Bremer, Bonucci, De Sciglio - Di Maria, Locatelli, Paredes, Kostić - Kean, Vlahović

Leonard Cohen - Sundgren, Goldberg, Batubinsika - Haziza, Fani, Lavi, Chery, Cornud - Atzili, Pierrot

Aktualizacja: 05.10.2022

(Przewidywane składy zalecamy traktować z dystansem)


SĘDZIA: Sandro Schaerer
Obrazek


OSTATNI MECZ W TURYNIE




MECZ NA ŻYWO W TV

Obrazek
Ostatnio zmieniony 07 października 2022, 17:05 przez Bartosz Karawańczyk, łącznie zmieniany 1 raz.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 października 2022, 06:43

A Napoli pokazało, jak się w piłkę gra w europie. Dostali na 1-0, a potem 6 pyknęli. U nas jakby było? Są dwie wersje 1-0 i dostalibyśmy w papę, bo takiego scenariusza jak bramka przeciwników u naszego :allegri: nie było. Albo jakimś cudem na 1-2 i Obrona Częstochowy do końca meczu.

Ludzie żeby chociaż Juve raz na 2 sezony w LM się taki mecz zdarzał :P


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 października 2022, 07:31

" Być może niektórzy spośród dotrzymujących postu będą chcieli zagrać, post kończy się na półtorej godziny przed meczem"

https://juvepoland.com/2022/10/04/trene ... my-swieto/

Jeśli nie wygramy z zagłodzonymi Żydami, to będzie już zupełnie nowy poziom Maksowego paździerza.


Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 05 października 2022, 08:19

Mateys pisze:
05 października 2022, 07:31
" Być może niektórzy spośród dotrzymujących postu będą chcieli zagrać, post kończy się na półtorej godziny przed meczem"

https://juvepoland.com/2022/10/04/trene ... my-swieto/

Jeśli nie wygramy z zagłodzonymi Żydami, to będzie już zupełnie nowy poziom Maksowego paździerza.
Oni mają post, a my Rabiota, albo Makeniego na skrzydle.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 października 2022, 18:12

Lambi120 pisze:
05 października 2022, 08:19
Mateys pisze:
05 października 2022, 07:31
" Być może niektórzy spośród dotrzymujących postu będą chcieli zagrać, post kończy się na półtorej godziny przed meczem"

https://juvepoland.com/2022/10/04/trene ... my-swieto/

Jeśli nie wygramy z zagłodzonymi Żydami, to będzie już zupełnie nowy poziom Maksowego paździerza.
Oni mają post, a my Rabiota, albo Makeniego na skrzydle.
I Allegriego jako trenera :facepalm:


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 05 października 2022, 18:41

Właśnie, Allegri niweluje tą przewagę. Idealnie byłoby szybko strzelić bramkę ( i się nie cofnąć... ). Ale znając życie to szybko sami dostaniemy strzała i zacznie się chaos, kupa w majtkach i rozpaczliwe wrzutki na pałę w pole karne.
Obym się mylił.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 05 października 2022, 21:50

To co, w drugiej połowie calma i 1-1, a później 1-2?


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 05 października 2022, 22:54

:allegri: zarządza calme i cudem nie tracimy dwóch goli w dziesięć minut. 😂


calma calma
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 października 2022, 22:57

Ja naprawdę rozumiem niechęć do Allegriego. Naprawdę zacząłem też rozumieć zwolenników jego zwolnienia, sam byłem po tragicznym wrześniu za tym, aby się pożegnać. Ale oskarżanie go o to, że Vlahovic marnuje pięć sytuacji, a za Keana równie dobrze można wprowadzić Pinsoglio i pewnie by coś ukłuł, jest absurdalne. Gdybyśmy wykorzystali wszystko co mieliśmy, skończyłoby się siedmioma bramkami. Z całym szacunkiem, Panowie, ale dziś po prostu byliśmy bardzo nieskuteczni, a i Wojtek przy bramce nie pomógł.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 05 października 2022, 23:50

@kdzr
Oczywiście zgadzam sie, że nie należy Allegriego obwiniać o to, że:
- Vlahovic nie potrafi setki wykorzystać,
- zawodnicy nie potrafią dokładnie dograć na odległość 5-10 metrów,
- nie potrafią przyjąć piłki.
Wielokrotnie to pisałem tutaj i nigdy jakiegokolwiek trenera nie obwinialem o te kwestie. Piłkarz zarabiający taką kasę powinien to wszystko mieć opanowane do perfekcji, przecież to są podstawy gry w piłkę.
Natomiast Allegri ma tyle za uszami, że teraz będzie musiał dobrze się wysilić, aby przekonać krytycznych do niego kibiców (w tym mnie).
Dziś wygraliśmy niby gładko, ale poza krótkimi fragmentami, zbyt długo nie potrafiliśmy się utrzymać przy piłce. Przyznam jednak, że wyglądało to znacznie lepiej aniżeli we wrześniu. Zobaczymy jak nam pójdzie mecz z Milanem, bo nie ukrywajmy, że dziś Macabi nie zawiesiło wysoko poprzeczki.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 października 2022, 00:02

Dodałbym jeszcze, że zdrowy Rabiot w tym sezonie wygląda naprawdę przyzwoicie. Praca jaką wykonał w defensywie plus dwie bramki naprawdę zasługują na docenienie. Okaże się, czy to jednorazowy wyskok, czy też w jakiś sposób przyjście Paredesa trochę do odblokuje. Kolejna sprawa, nie wiem jak Was, ale mnie mocno kłuje widok Mckenniego biegającego po skrzydle. Ten zawodnik nie ma po prostu ku temu warunków. Wierzę, że Chiesa po kontuzji nie stracił na dynamice i odwadze, wtedy nasze skrzydła, nawet biorąc pod uwagę wiek Di Marii (może Maccabi wybitne nie jest, ale podania, które dziś grał zewniakiem robią wrażenie bez względu na klasę rywala), wyglądałyby co najmniej nieźle, chyba najlepiej od lat. Dziś osłabiony Milan na tle Chelsea wyglądał dramatycznie. Inna sprawa, że my pewnie wyglądalibyśmy podobnie. Myślę jednak, że z takim Milanem jesteśmy w stanie wyciągnąć trzy punkty, które mogą okazać się bardzo ważne nie tylko dla układu tabeli, ale przede wszystkim z psychologicznego punktu widzenia.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 06 października 2022, 00:13

Ważny krok w kierunku Ligi Europy.
Dla mnie największym pozytywem dzisiejszego meczu jest to, że po golu na 2:1 wpadł gol na 3:1, a nie na 2:2, na co przez krótką chwilę się zanosiło.
Koncert Di Marii, tylko kurczę... To po raz kolejny pokazuje, jak Allegri wszystko uzależnia od jednego piłkarza. Jak ADM ma dobry dzień, to mamy Sassuolo, Bolognę czy Maccabi. Ale jak wstanie lewą nogą, to wyglądamy jak w pozostałych meczach tego sezonu i król jest nagi.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 06 października 2022, 05:49

kdzr pisze:
05 października 2022, 22:57
Ja naprawdę rozumiem niechęć do Allegriego. Naprawdę zacząłem też rozumieć zwolenników jego zwolnienia, sam byłem po tragicznym wrześniu za tym, aby się pożegnać. Ale oskarżanie go o to, że Vlahovic marnuje pięć sytuacji, a za Keana równie dobrze można wprowadzić Pinsoglio i pewnie by coś ukłuł, jest absurdalne. Gdybyśmy wykorzystali wszystko co mieliśmy, skończyłoby się siedmioma bramkami. Z całym szacunkiem, Panowie, ale dziś po prostu byliśmy bardzo nieskuteczni, a i Wojtek przy bramce nie pomógł.
Ile Wam razy trzeba tłumaczyć to samo ? Jeżeli zawodnik nie trenuje tego na treningach, to później w trakcie meczu nie czuje się pewnie. To samo tyczy się przyjęcia, podania itd. Serio nie widzi ie żadnych analogi, że przy Allegrim nagle wszyscy zaczynają się kopać po czole ? Ludzie drodzy !

Agnelli pewnie już sika po nogach po tych dwóch wygranych. Może nawet szykuje przedłużenie kontraktu dla Maksia, jakiś dożywotni kontrakt 🤔

Najgorsze, że wrócą zawodnicy, którzy robią różnice ( Chiesa, Pogba) I będą maskować tą betonową piłkę calmy. Tak się będziemy bujać jeszcze parę lat...
Agonio trwaj.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 06 października 2022, 07:09

Dziwi mnie jak niektórzy nie potrafią zrozumieć że my bez Pogby i Chiesy to jak City bez De Bruyne i Fodena, Psg bez Mbappe i Verattiego, Real bez Viniciusa i Kroosa.

Nie da się przeskoczyć pewnego
Poziomu bez takich graczy. Nie mamy dwóch składów wiec musimy czekać na nasza najlepsza
Jedenastkę by wygrywać z lepszymi.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2022, 07:13

Remis Portugalczyków praktycznie zamyka temat 2-go miejsca. Szczerze nie zdziwiłbym się gdyby Napoli było jedynym klubem mocarnej SA, który wyjdzie z grupy LM.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Zablokowany