Serie A 22/23 (7): AC Monza 1-0 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 18 września 2022, 21:50

woe pisze:
18 września 2022, 21:23
W całych Włoszech niedługo striptizerek nie starczy, żeby Nedveda po meczu pocieszyć.

Obrazek
Wiemy Pawełku, wiemy. Wiedzieliśmy to już od dawna tak jak i Ty. Niestety musisz akceptować tych dwóch betonów AA.

P.S Co chcecie od Allegriego ? Przecież to nie on prowadził Juve w tym meczu :D Czekam na odicjalke. Po poprzednim zwolnieniu "otwieralem" szampana. Po tym boję się, że zarząd wymyśli coś jeszcze głupszego niż ponowne zatrudnienie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 18 września 2022, 23:06

A ,,znawcy" JuvePolandowi mówili, że Allegri to syf, ale znawcy tłiterowi chcieli się piwka w spokoju napić :prochno:

dobrze, że byłem na poprawinach i miałem 500km podróży. Przynajmniej nie obejrzałem kolejnego wielkiego widowiska.

Monza ze swoim pierwszym zwycięstwem w SerieA ? :prochno:


Mój avatar, który ustawiłem na początku powrotu wielkiego taktyka aktualny jak nigdy dotąd :allegri:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2022, 23:12

Siła wywala go?


Zablokowany