LM 22/23 (2): JUVENTUS FC 1-2 Benfica

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2022, 05:49

Patrząc na statystki to pięknie na szmacili. Warto było nie oglądać.
Ostatnio zmieniony 15 września 2022, 06:51 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 15 września 2022, 05:52

Szybko w tym sezonie odpadamy z gry o trofea.

Cuadrado w tym sezonie nie nadaje już się do gry w piłkę, nic nie daje, zwodu już nie potrafi zrobić, jedyne co to traci piłki i wymachuje rękami.

Miretti, na początku chłopaka chwaliłem, ale z meczu na mecz już coraz gorzej. Sprokurował głupio karnego i jeszcze się kłóci.

W drugiej połowie Portugalczycy momentami wjeżdżali w te dziewczyny jak w masło.

Beton odebrał mi chęć oglądania mojej drużyny. Ja już wymiękam.

Najgorsze jest to, że jesteśmy w czarnej dupie i nie wygląda na to, że chcieliby z niej wyjść. Widocznie lubią siedzieć w gównie.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2022, 06:51

Nawet ja pękłem, a uwierzcie, to nie jest proste. Mam dosyć.


Obrazek
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2022, 07:52

Dragon pisze:
15 września 2022, 06:51
Nawet ja pękłem, a uwierzcie, to nie jest proste. Mam dosyć.
Gratulacje że tyle wytrzymałeś. Ja pękłem parę lat temu, jeszcze za pierwszej kadencji Maxa ;) Potem tylko sprawdzałem Sarriego i Pirlo parę razy, a Maxa ani razu teraz. Czemu myśmy wybrali ten Juventus ... :P ?
:chiellini:

To nie można było wybrać drużynę która umie grać w piłkę :D ?


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2022, 08:02

Tak jak zakończyłem oglądanie poprzednie sezonu upokorzeniem, tak rozpocząłem oglądanie tego tym samym. Po prostu brakuje słów na to co się dzieje z Juventusem. Nie ma żadnych widoków na poprawę i trzeba ratować sezon, dopóki jeszcze się da. Zatrudnić kogokolwiek i liczyć na efekt nowej miotły. Może jak uwolni tych naszych piłkarzy to styknie na wyjście z grupy i top4 w Serie A.

#AllegriGTFO


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 15 września 2022, 09:59

Koniec hajpu na Mirettiego? Szybko udało mu się "wskoczyć" na poziom kolegów z drużyny. :prochno: Jestem przekonany, że z normalnym trenerem ten chłopak by się fajnie rozwijał.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2022, 10:15

Dobrze że Dybala, Bentancur, Kulusevski, Demiral i De Ligt już u nas nie grają, to nareszcie zaczęliśmy coś prezentować.

A nie, czekaj...

Swoją drogą - zawodnicy po tym spotkaniu poczuli się w obowiązku przeprosić kibiców. Czy nasz genialny egocentryk w garniturze też to zrobił? Czy kiedykolwiek przeprosił za wynik i grę, po jakimikolwiek spotkaniu?


Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 15 września 2022, 10:27

Bartosz Karawańczyk pisze:
15 września 2022, 09:59
Koniec hajpu na Mirettiego? Szybko udało mu się "wskoczyć" na poziom kolegów z drużyny. :prochno: Jestem przekonany, że z normalnym trenerem ten chłopak by się fajnie rozwijał.
Rozwój młodego chłopca to zazwyczaj nie historia jak z bajki, w której z meczu na mecz gra coraz lepiej aż nie wejdzie na wysoki poziom. Głupie błędy, czy gaśnięcie w istotnych momentach to normalna sprawa w tym wieku i wystawianie gościa, który do tej pory z profesjonalną piłką nie miał nic wspólnego wiąże się z ryzykiem. Niestety, nasza kadra zmusza dorzucania 19-latka na głęboką wodę w meczu o którym wiadomo było, że będzie ciężki oraz, że będzie miał ogromne znaczenie w kwestii awansu.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 15 września 2022, 10:31

Serio niektórzy widzę jak Allegro lubią pociskać głupoty. Młody chłopak ledwo co pograł w primce i gra w kratkę to akurat coś normalnego. On nie będzie liderem, powinien być dodatkiem do drużyny. Pogba też swego czasu powoli wchodził i czerpał garściami od Pirlo, Vidala czy Markiza, teraz Miretti ma wejścia i robić za lidera bo pomoc za którą klub płaci 50 mln jest albo kontuzjowana a jak nie jest to gra i tak słabiej od mło0dego chłopaka.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 15 września 2022, 12:23

No to teraz trzeba wygrać różnicą dwóch goli w Lizbonie, przy założeniu że Benfica przeciwko PSG ugra 0 :prochno: . Powodzenia!

W międzyczasie oczywiście dwa zwycięstwa z Maccabi, które na pewno nie jest słabsze od Salernitany.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 15 września 2022, 12:50

Widzicie, nastawialiście się na jakieś nierealne cele i teraz was boli pupa.

Ja do tego sezonu podszedłem tak samo jak nasz wybitny trener. Calma Calma, zero ambicji i nic mnie nie boli, ani nie piecze.

W dodatku czuję nawet pewnego rodzaju satysfakcję z kolejnej porażki, gdyż to kolejny argument dla naszego wielkie El Presidente do zmiany myślenia i trenera.

Po tym pięknym widowisku pozostaje tylko pytanie ile jeszcze Agnelli potrzebuje argumentów żeby zatrudnić normalnego trenera ? Czy wystarczy 2 z rzędu porażka w LM i bryndza w SerieA ?

Czy potrzebne będzie nie wyjście z grupy w LM ? A może nasz prezydent potrzebuje jeszcze do tego braku LM w przyszłym sezonie ?

Na te i kolejne pytania pewnie uzyskamy odpowiedź najpóźniej do końca sezonu :prochno:

P.S. Zostawcie Mirettiego w spokoju. Chłopak ma 19 lat, to normalne, że popełnia błędy i potrafi mieć słabsze momenty w meczu. Problem nie jest w nim, a w innych pomocnikach (i oczywiście w toskańskim Dyzmie), którzy młodemu powinni pomagać, tak jak to robił Pirlo z Vidalem i Marchisio, gdy rozwijał się młody Pogba.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 15 września 2022, 14:47

Za to co pokazują te piłkarzyny, to na miejscu kibiców na stadionie, zażądałbym zwrotu przynajmniej 50% ceny biletu/karnetu. Ponoć najdroższe bilety/karnety są właśnie Juve, a kibice są zmuszeni oglądania takiej sraki.


Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2022, 14:57

Mati1990 pisze:
15 września 2022, 14:47
a kibice są zmuszeni oglądania takiej sraki.
Właśnie nie są zmuszani. Ci sami kibice wywieszali transparenty wsparcia dla Allegriego jeszcze rok temu. Jakby mieli trochę rozumu w głowie i zależało by im na drużynie, to nie wydaliby ani centa na drużynę, póki się coś na lepsze nie zmieni. Póki nie będzie realnego zagrożenia dla finansów klubu (pusty stadion, odejście sponsorów, brak LM 23/24), przebijającego 9 mln rocznie straty na kontrakcie zwolnionego Maksia - nic się nie zmieni.


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2022, 15:07

Milik wiele się nie pomylił mówiąc, że sił starczyło tylko na 25 minut. Widać jak na dłoni, że daliśmy się zdominować. Drużynie słabszej od nas. Na własnym boisku. Jak dorzucić do tego wypowiedzi de Ligt-a o tym, że w Niemczech więcej się biega na treningach, gdy we Włoszech uwagę skupia się na taktyce, to może coś jest na rzeczy.

Obrazek


Obrazek
-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 15 września 2022, 18:47

Nie poleciała głowa trenera i wszystkich ze sztabu do przygotowania fizycznego.

Wywieszamy białą flagę, DNA przegrywów!

PS: brawo Arek, kolejne super zawody!


Z Juventusem od 1997 roku.
Zablokowany