Serie A 22/23 (1): JUVENTUS FC 3-0 Sassuolo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2022, 13:41

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 1. kolejki Serie A 22/23:
JUVENTUS FC - Sassuolo


MIEJSCE:
Turyn / Włochy - Allianz Stadium (41 500)

Obrazek

CZAS:
15.08.2022 (poniedziałek), godzina 20:45



O PRZECIWNIKU

LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 0
Remisów: 0
Przegranych: 0

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 0
Remisów: 0
Przegranych: 0


OSTATNIE MECZE


08.08.2022: Modena 3-2 Sassuolo


Obrazek
Obrazek
Obrazek - Obiang, Toljan, Harroui, Traoré, Romagna
Obrazek
Obrazek


AKTUALNA TABELA SERIE A

(wszyscy 0pkt.)


JUVENTUS

LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 0
Remisów: 0
Przegranych: 0

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 0
Remisów: 0
Przegranych: 0


OSTATNIE MECZE


(brak oficjalnych spotkań)


SZEF TYGODNIA

Massimiliano Allegri (wdrożył świeże pomysły w okresie przygotowawczym)

Obrazek


Obrazek - Rabiot, Kean
Obrazek
Obrazek - Chiesa, Kaio Jorge, McKennie, Arthur, Pogba, Szczęsny, Aké
Obrazek
Obrazek


PRZEWIDYWANE SKŁADY

Perin – Bremer, Bonucci, Danilo – De Sciglio, Miretti, Locatelli, Zakaria, Cuadrado – Vlahović, Di Maria

Consigli – Kyriakopoulos, Ferrari, Ayhan, Muldur – Thorstvedt, Frattesi, Henrique – Ceide, Raspadori, Berardi

Aktualizacja: 12.08.2022

(Przewidywane składy zalecamy traktować z dystansem)


SĘDZIA: Antonio Rapuano
Obrazek


OSTATNI LIGOWY MECZ W TURYNIE




PRZEWIDYWANY WYNIK

JUVENTUS 5-1 Sassuolo (i dokręcanie śruby po każdym golu)


MECZ NA ŻYWO W TV

Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 sierpnia 2022, 08:06 przez Bartosz Karawańczyk, łącznie zmieniany 1 raz.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2022, 22:06

Czekam na deklaracje trenera o co gramy w tym sezonie.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2022, 22:16

Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2022, 22:06
Czekam na deklaracje trenera o co gramy w tym sezonie.
Przecież jedna już padła.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2022, 11:41

Czego można spodziewać się po Allegrim w pierwszym spotkaniu sezonu ?

Spektakularnej gry ? - Nie
Duże liczby bramek ? - Raczej nie
Pomysłu na grę ? - mało prawdopodobne

Bez sensownie wysyłanych piłek na Dusana, brak gry kombinacyjnej i koopa w gaciach przy atakach wroga ? - Raczej tak.

Jak ewentualna strata punktów będzie tłumaczona ? - dołączyło do nas mnóstwo nowych piłkarzy, nie mieliśmy zbyt dużo czasu w etapie przygotowawczym na poskładanie drużyny. Kostić dołączył do nas na kilka dni przed rozpoczęciem sezonu. Formę szykujemy na wiosnę.

Nie liczę na nic w tym sezonie. Tak jak kiedyś wspominałem top3 uznam za sukces, bo z wielkim taktykiem na nic innego nie można liczyć.

Mecz z Sassuolo może mieć 2 przebiegi. Albo będziemy grali gooowno od samego początku, albo nowe nabytki nieskażone calmizmem-goownizmem pociągnął kilka pierwszych spotkań, by następnie zamienić się w bezproduktywnych grajków.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2022, 12:49

Patrząc na rozpiskę pierwszej kolejki Serie A zauważam tylko jedną ekipę z czołówki, która ma duże szanse na stratę punktów - Juventus :(


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2022, 00:35

Calma mocno ogranicza nasz potencjał, ale myślę że wygramy ten mecz. Nie takie to Sassuolo straszne jak w ostatnich sezonach i myślę, że Di Maria z Vlahoviciem będą mieli sporo okazji, w przeciwieństwie po meczów w presezonie. Liczę na Fagiolego w pierwszym składzie. Z tyłu pewnie Bonucci, czy Sandro coś odwalą, obstawiam 3-1.


xemi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2021
Posty: 100
Rejestracja: 27 sierpnia 2021

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2022, 08:39

Mój typ: 1:1


Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2022, 16:25

Już jutro, wielkie widowisko futbolu - nie żadne wyjścia do cyrku, tylko Prawdziwy Futbol dla Prawdziwych Mężczyzn. 3-0 na spokojnie i można się piwka napić do meczu.


Obrazek


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2022, 18:09

Dobra, zaczynamy. Dwa miesiące przerwy i człowiek odpoczął psychicznie i znów jestem naładowany na oglądanie spotkań Juventusu.

Styl będzie pewnie srakowaty, ale każdy inny scenariusz niż wygrana nie wchodzi w grę, będzie porażką.

Czas zainaugurować sezon od 3 pkt!
FJ!

Ludzie, też macie problem z forum, a dokładniej na głównej stronie "ostatnio na forum" od jakiegoś miesiąca nie odświeża mi tematów i nie pokazuje nowych postów...


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2022, 19:49



Jeszcze się mecz nie zaczał a już odechciewa się oglądać. Idiota dalej będzie bił głową w mur czyli granie 4-4-2 bez jednego skrzydła. A ja myślałem że przez Dybale graliśmy takim pokraczym ustawieniem bo on nigdzie nie pasował. Tymczasem trener dalej brnie w to samo tylko nazwiska inne.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2022, 20:18

A ja myślałem, że tylko ludzie upośledzeni są w stanie wymyślić coś takiego. Problem polega na tym, że naszemu upośledzonemu trenerowi jeszcze za to płacą ciężkie miliony. Dramat.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2022, 22:55

Nie no, liczę że to jednak 4-3-3. Mapka od Sky to nie jest jakaś wyrocznia :P.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2022, 12:29

Szczególnie licze na gole Vlaho, chłopak kończył sezon wyglądając źle, podczas przygotowań do sezonu jeszcze gorzej. Niech zacznie trafiać, odblokuje się i będzie z górki.


calma calma
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2022, 12:59

Nowy sezon, chciałbym powiedzieć, że z nowymi siłami do oglądania, ale jakoś nie jestem optymistą. Jak dla mnie zespół dość porównywalny z zeszłorocznym, w teorii sporo zmian w kadrze jeden do jednego, moim zdaniem również porównywalnych jakościowo. Czy wyjdzie nam to na lepiej? Okaże się, choć obawiam się, że niewiele się zmieni w dłuższej perspektywie. Liczę, że przynajmniej na początku nowi gracze nie przesiąkną Makiem i będzie coś ciekawszego, natomiast później to i tak już raczej równia pochyła w dół. Mam nadzieję, że w przypadku powtórki z przed roku, ten sezon będzie ostatnim Allegriego, bo nie łudzę się, że będzie dużo lepiej, obym się pomylił.

Co do samego meczu śmierdzi mi remisem bramkowym, ale oby się udało wymęczyć te 3 punkty. Grafika podana przez Sky to mam nadzieję, że tak naprawdę 4-3-3, bo jak Mckennie rzeczywiście na skrzydle, to ja nie mam pytań. Maksio nie powinien w takim razie w ogóle siedzieć na ławce trenerskiej, bo pojęcia zielonego o tym nie ma. Na Kosticia nie liczę od pierwszych minut, bo za krótko u nas jest, u Maxa, to nierealne.

Dość sceptycznie podchodzę do tego sezonu, obym jakimś cudem zmienił zdanie z czasem.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2022, 13:57

Panowie, dla mnie dzisiaj każdy, od Pinsoglio po Allegriego, ma czystą kartę. Nie ważne jak się prezentował rok temu u nas, we Frankfurcie, czy w Torino, albo jak irytowały mnie decyzje Maxa. Trzy ostatnie sezony odcinam grubą kreską, kilka spośród największych zakał odeszło, więc opinie wyrabiam na nowo licząc na jakieś pozytywne zmiany. FJ!


Zablokowany