PRE-SEASON (2022/23)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2022, 17:56

Kruk pisze:
08 sierpnia 2022, 17:34
Dupka boli co , martw sie lepiej o to kto przyjdzie za Skriniara
To Skriniar odszedl?

Czy "dupka boli"? Fakt, ze liczylem na Bremera i gdzies to zabolalo, ale jesli dzieki temu, ze Gleison gra w Juve, Milan zostanie w Interze, to nie ma czego zalowac.

Ale musisz wiedziec, ze najbardziej mnie "boli" jak widze kto w tej defensywie Allegrego biega. Kiedys BBC+Benatia... dzis oprocz Bremera Gatti, Rugani, dziadek Bonucci czy inny Danilo z De Sciglio. :prochno:


Twitter: @K_Kamciu
Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2022, 18:22

Kruk pisze:
08 sierpnia 2022, 12:52
Maly pisze:
08 sierpnia 2022, 11:04
Rok temu była kaszana na jesieni, doczłapaliśmy do TOP4 ale punktowo to był najsłabszy sezon od Del Neriego. Teraz ponoć mamy się bić o mistrza więc jeśli zaliczymy podobną jesień to obstawiam, że Max poleci i tyle.
Allegri zostanie na 100% do końca sezonu a i bardzo możliwe że i na następny, nie wiem co by się musiało stać żeby go Agnielli zwolnił
Jeśli ten sezon będzie kolejnym zawalonym w naszym wydaniu to sądzę, że jeśli nawet Agnelli nie pogoni Allegriego, to i tak Elkann podziękuje kuzynkowi za współpracę. Agnelli jest teraz jak hazardzista przy ruletce, któremu kolor trzy razy z rzędu nie wjechał i rzuca teraz ostatnie 100 euraków va banque.


Kruk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2022
Posty: 58
Rejestracja: 27 lutego 2022

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2022, 20:44

Kamciu pisze:
08 sierpnia 2022, 17:56
Kruk pisze:
08 sierpnia 2022, 17:34
Dupka boli co , martw sie lepiej o to kto przyjdzie za Skriniara
To Skriniar odszedl?

Czy "dupka boli"? Fakt, ze liczylem na Bremera i gdzies to zabolalo, ale jesli dzieki temu, ze Gleison gra w Juve, Milan zostanie w Interze, to nie ma czego zalowac.

Ale musisz wiedziec, ze najbardziej mnie "boli" jak widze kto w tej defensywie Allegrego biega. Kiedys BBC+Benatia... dzis oprocz Bremera Gatti, Rugani, dziadek Bonucci czy inny Danilo z De Sciglio. :prochno:
100% racji Buffon+BBC w porównaniu do tego co jest teraz to jakaś masakra , Bremer Gatti reszta do odpalenia a Sandro powinni <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> dyscyplinarnie.
Odnośnie tego kto odejdzie z Interu wszystko zależy od oferty i woli Stevena Zhanga , PSG wyłozy 65mln Skriniar odejdzie Cheslea da 40 mln Dumfries odejdzie to samo z Barella albo Brozoviciem.Możecie zaklinać rzeczywistość na waszym forum ale póki Suning Group jest właścicielem Interu co sezon będa sprzedawać co najmniej jednego zawodnika.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2022, 22:48

Jak to ktoś się upierał na czacie - lepszy niż MDL ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2022, 23:01

Maly pisze:
08 sierpnia 2022, 22:48
Jak to ktoś się upierał na czacie - lepszy niż MDL ;)
Nie wiem jak już trzeba się odkleic by prze startem ligi już cokolwiek wypominać. Gdy chłop nawet jednego oficjalnego meczu nie rozegrał. Przypomniał bym początki i to oficjalne De Ligta tylko pytanie po co?
A i napisz to jeszcze w innych tematach bo przecież w jednym to za mało.


Zablokowany