Serie A 21/22 (38): Fiorentina 2-0 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 21 maja 2022, 14:40

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 38. kolejki Serie A 21/22:
Fiorentina - JUVENTUS FC


CZAS:
21.05.2022 (sobota), godzina 20:45



Nawet bym się ucieszył, że to już koniec, ale skoro Allegri jest częścią długoterminowego projektu... :whiteflag:


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2022, 15:15

Ostatnie widowisko w tym sezonie. Normalnie to liczyłbym na jakieś fajne zwycięstwo i długie wyczekiwanie na nowy sezon, aczkolwiek w tym przypadku nie liczę na nic. <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i tak woli brzydko grać i przegrać, niż zagrać ofensywnie i ładnie dla oka.

Mam nadzieję chociaż, że nie zobaczę na boisku placków, których w przyszłym sezonie z nami już nie będzie. Gramy o nic, więc szansę powinni dostać młodzi i piłkarze, którzy grali mniej, a będą u nas w przyszłym sezonie. Jednak znając boskiego taktyka w podstawach będzie zarówno Dybala, jak i Morata oraz cała śmietanka, która odejdzie w letnim okienku.

Napisałbym jeszcze, że liczę na nowy lepszy sezon, ale w przypadku pozostania trenerskiego dyzmy, nawet lepsze miejsce w tabeli nie oznacza ,,lepszego" dla oka i odbioru sezonu.

Także chłopaki jestem dziś z wami na czacie, może znowu znajdziemy jakiś ciekawszy temat, niż oglądanie w pełnym skupieniu tego ,,widowiska".

HF!


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2022, 15:37

Bernardeschi wzięty z Fiorentiny i tam rozegra ostatni mecz w barwach Juve. Może nawet tam zostać.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2022, 16:05

Gdzie te czasy, kiedy na forum w temacie przedmeczowym bywało średnio po 15 stron?

Co do meczu, to Juve zagra jak zazwyczaj, czyli wielkie Gie, więc punkty możliwe, że zostaną we florencji.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2022, 16:19

Mati1990 pisze:
21 maja 2022, 16:05
Co do meczu, to Juve zagra jak zazwyczaj, czyli wielkie Gie, więc punkty możliwe, że zostaną we florencji.
No i sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie ;)


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2022, 21:37

Pierwsza połowa Fiorentina vs parodyści. W sumie nie ma co się dziwić kilku odchodzi, reszta już na wakacjach myślami. Bernarkiepski i murzyn z ataku powinni być zamknięci w szatni...


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2022, 21:39

Kean, Bernardeschi, Sandro i Rabiot. Idealne podsumowanie całego sezonu.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2022, 21:41

Wyglądamy jak prawiczek w trakcie pierwszego zbliżenia z dziewczyną.
Nie tylko nie potrafimy "trafić do celu" ale mamy również problemy z innymi, poprzedzającymi czynnościami - nie umiemy przyciągnąć jednym ruchem ręki kobiety do siebie, złapać ją za tyłek, rozpiąć rozpoka, założyć gumki...
Możemy zarzucić strategowi sporo, m.in. to że widzi Rabiota jako grającego najwyżej pomocnika - ale to już nie jego wina, że ta kudłata fajtłapa nie potrafi przyjąć piłki. Podobnie jak pewien drewniany murzyn z ananasem na głowie, wyglądający jak podopieczny jakiejś fundacji charytatywnej, któremu pozwolili pograć z litości z zawodowcami.
Miretti to na prawdę fajny chłopak z niezłym przeglądem pola, lubiący grać na małej przestrzeni z klepki. W dodatku na treningach musi wymiatać, skoro nawet taki beton daje mu pograć w pierwszym składzie.
Natomiast destrukcji jest słabiutki i ustawianie go przed linią obrony to proszenie się o katastrofe. Deja vu? Skąd my to znamy? Ano tak, takich przypadków już u nas było wiele, gdy najbardziej kreatywny pomocnik występował najgłębiej - Hernanes, Ramsey, Locatelli, Pjanić etc.
Plus jest taki, że dzięki naszej impotencji Fiorentina z Vincenzo Italiano za sterami wróci do Europy. Fajnie będzie zobaczyć warsztat tego trenera na tle innych europejskich drużyn, poza tym mimo animozji między klubami i kibicami, ja tam zawsze darzyłem Violę jakąś nutką sympatii.


Obrazek
Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 21 maja 2022, 21:43

Miałem w swoim życiu kilka beznadziejnych prac (serio beznadziejnych, ale no cóż...), ale zawsze uważałem, że kwestią hmmm "honoru i godności" jest to by do końca (wypowiedzenia) wykonywać swoją pracę na 100%, bo podpisałem umowę, bo "tak trzeba". Nie porzucałem pracy, nie brałem n/ż czy l4 mimo, że po prostu z ohydą tam szedłem.
Mniejsza już z antytaktyką Allegriego, ale wszystko można nadrobić zaangażowaniem. Część piłkarzy Juve plwa nam w twarze. Życzę powodzenia Agnelliemu w sprzedawaniu takiego produktu w USA etc., ciekawe kto tam będzie o 3 w nocy oglądał Juve tak jak my oglądamy np. Dallas v Golden (NBA)... heh.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2022, 22:46

I to by było na tyle w tym sezonie. Nic i nikt mi tak nie obrzydził piłki nożnej jak mój ukochany klub, jego prezydent, ogólnie cała świta. Ci zawodnicy zasługują tylko na pogardę za to co odpierniczali cały sezon.


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 maja 2022, 22:50

Zostaw piłkarzy w spokoju, bo nie odmówisz im umiejętności to wina tego trenerzyny. Ten gnój sie do niczego nie nadaje, ta pokraka i oferma niszczy ten klub. Jego zatrzymanie na przyszły sezon to chyba tylko jakies gejowskie pocigi Agnellego to tego paździerza


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2022, 22:52

Co za ulga że to już koniec


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2022, 22:55

Allegri awansował do LM słabością Atalanty.
Dziś wyniki Pirlo wyglądają o wiele lepiej.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 21 maja 2022, 22:56

Piękne podsumowanie tego sezonu i idealna zapowiedź kolejnego. Nie ma się co łudzić, nic lepiej nie będzie. To jest jawne plucie kibicom w twarz. Jak można nie widzieć do jakiego dna nas ten pseudotrener sprowadza? Zero ambicji, schematów, byle odpieprzyć swoje, wziąć kasę i spadać. Niestety, żadne transfery tu wiele nie pomogą. Tak jak Allegri mi obrzydził w ostatnich latach piłkę, to nie zrobił tego nikt. Dzisiaj oglądam już tylko dlatego, że to w końcu moja ukochana drużyna i z przyzwyczajenia. Przyjemności z tego nie ma żadnej. Chyba nie na tym piłka dla kibica powinna polegać? Nawet po raz pierwszy to mercato mnie w żaden sposób nie jara przy tym betonie.

Na szczęście w końcu trochę odpoczynku od tego g... Nie ukrywam, bardzo mi ulżyło, mimo, że na krótko.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Armin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2007
Posty: 63
Rejestracja: 07 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2022, 23:00

Z taktycznym impotentem na ławce nie ma szans na zmianę. Teraz 3 miesiące odpoczynku dla oczu i głowy. Makaron na uczy wielką przebudową pod batutą betona i szybkie sprowadzenie do parteru w lidze i pucharach.


Zablokowany