Serie A 21/22 (38): Fiorentina 2-0 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2022, 23:01

Jedyny plus dziś - już nie zobaczymy Dybali i Berny w naszej koszulce.


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2022, 23:06

No to kończymy jakże pełną emocji kampanię pod wodzą łysawego trepa.
Muszę się pokajać z tego miejsca bo z początkiem sezonu byłem gotów bronić naszego taktyka, zwalając kiepawe wyniki na kopaczy.
Totalny brak wyciągania jakichkolwiek wniosków, medialny tumiwisizm + <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> wypowiedzi jak chociażby te o młodych graczach, i calminizm panoszący się po szatni. To recepta na to żebym znienawidził Allegriego na maxa.


Juventus pod wodzą menela Agniellego, krecika Nedveda oraz największej zakały z Toskanii nie potrafi dostarczyć kibicom żadnego z dwóch najważniejszych składników, które mogą najzwyczajniej w świecie ucieszyć kibica. Nie ma emocji i nie ma wyników.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2022, 23:10

Jeżeli już Agnelli ma pociąg do łysych trenerów, to dziś przedstawił nam się świetny kandydat.
Italiano wygląda na fajnego gościa, uśmiechnięty, wyluzowany, na pewno naszemu prezesowi śniadanka w jego towarzystwie również by smakowały.

Juventus to rodzinna firma, więc Agnelli postanowił adoptować bękarta i uczynić go kluczową osobą w tym całym przedsięwzięciu. Z tym dyletantem za sterami idziemy na dno niczym Titanic.
W pewnym momencie przełączyłem na Lazio-Verona, czyli dwie drużyny preferujące atrakcyjny, proaktywny styl gry i porównałem ich z nami. Przepaść? Mało powiedziane.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 maja 2022, 00:43

Gówna bez ambicji z gównianym taktykiem, dobrze, że ten upokarzający sezon się skończył ale podobny przed nami.


Obrazek
Halupa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 maja 2007
Posty: 35
Rejestracja: 22 maja 2007

Nieprzeczytany post 22 maja 2022, 06:51

Najlepsze z tego meczu jest to, że to był ostatni mecz primadonny w naszych barwach. Zawodnik bardzo słaby z dobrym PRem robionym przez laików pilkarskich. Synka w ogóle nie powinno u nas być. Atak pod jego wodzą moze aspirować o miejsce 1- 4 w Serie B, a nie w Serie A, już nie wspominając o LM. Zbyt słaby fizycznie I szybkosciowo. A co w tym wszystkim najgorsze, myślący o sobie ze jest drugim Messim. Ogólnie klaun.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 maja 2022, 08:51

Spokojnie przyszły sezon będzie identyczny.


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 22 maja 2022, 08:54

Allegri za to gówno które wczoraj zaserwował powinien chociaż zwrócić kasę tym kibicom którzy pojechali do Florencji.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 22 maja 2022, 10:23

Pięknie! Andrea Agnelli NASZ prezydent! Herb zdeptany i opluty, DNA frajerów, trener z kompetencjami ruskiego generała szojgu! Brawo brawo brawo!
Argentyński diamencik - szczyt możliwości Juventusu! Ależ to była "10"!
Wisienką na tym torciku z gówna będzie Paul Pogba. Typ, który dawno temu zapomniał, że jest piłkarzem. Wrócił do domu, a teraz znowu wraca do Juve.
Ten klub to zbieranina kalunów z kopcącym pety Pajacem na czele.
Życzę temu cyrkowi upadku na miarę Serie B. 25 lat upokorzeń i wyśmiewania największych przegrywów Ligi Mistrzów. Tylko z tego postronni kibice pamiętają Juventus.

Nowy sezon z cudowną świtą u steru oraz ich planami transferowymi zapowiada się niezwykle... tak samo. Forza... chu żadne forza! Zakopać i zaorać.


:allegri: na śmietnik
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 maja 2022, 11:07

Spektaklu oczywiście nie ogladałem bo i po co, ale tym razem nawet skrót 3 minutowy sobie odpuszczę patrząc na statystyki, fantastyczny progres, długoterminowy projekt jedziemy dalej, hejtery dupa cicho


Obrazek


Dawniej Virus[Mauro].
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 22 maja 2022, 11:36

Panowie i panie, na wstępie chciałem wszystkim pogratulować wytrwałości. To był drugi kiepski sezon, który psychicznie zrył banię nam wszystkim. Więc należy się szacunek każdemu, kto mimo tego gówna całego rezerwował swój cenny czas na każde 90 minut tego cyrku.

Jedno co uświadomiło w tym sezonie mnie, to fakt, że dzięki tej drużynie odkryłem na nowo emocję oglądając choćby 1 ligę ekstraklasy. Serio, momentami lepiej mi się oglądało wyczyny polskich kopaczy niż te pseudo gwiazdy.

Wczorajszy występ, to tylko podsumowanie całego sezonu - tam każdy robi co chce. Wczoraj najlepsze co mogło nas spotkać, to ostatni gwizdek sędziego i ostatnie chwile Dybali, Bernardeschiego, być może Sandro, Keana, Moraty, Arthura ...i mógłbym tak bez końca.


Do zobaczenia w nowym, miejmy nadzieje lepszym sezonie!
FJ!


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 maja 2022, 13:46

Po co oni w ogole tam jechali do tej Florencji? Trzeba bylo dac Fiorze walkowera, a zaoszczedzony na wyjazd hajs wplacic na potrzebujące zwierzątka. WSTYD i ŻENADA!


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Zablokowany