Serie A 21/22 (36): Genoa 2-1 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 07 maja 2022, 17:01

Co za dno.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
tom_gru

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 listopada 2006
Posty: 389
Rejestracja: 07 listopada 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2022, 17:15

Bartosz Karawańczyk pisze:
07 maja 2022, 11:37
Wybitne zawody Moise Keana. Zaimponował mi wczoraj. Piłkarz kompletny.

Miretti za dużo gra z pierwszej piłki, niepotrzebnie przyśpiesza grę. Oby już nigdy nie założył tej koszulki, bo ją hańbi.

Max Allegri masterclass. :hello:
W końcu Allegri zaczął stawiać na naszych wychowanków :bravo: :bravo: :D trzeba stawiać na takich Moisów z naszej Primavery, to wtedy nie będziemy się martwić o sukcesy, a wygrana w LM będzie niemal pewna. Szkoda tylko, że Kean się nie posłuchał Allegriego "calmy" i się obsrał przed strzałem na pustą bramkę :)


"Stara miłość nie rdzewieje... z Juve od ponad 20 lat"
BlackJack

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 07 maja 2022, 18:56

Mati1990 pisze:
07 maja 2022, 12:02
A ja się ciągle zastanawiam, jak można tak rozpierdzielić drużynę w kilka lat?
O właśnie. My tak naprawde stoimy w miejscu od... po Cardiff. Ale najlepszy moment, zeby ruszyc ten wozek jeszcze do przodu byl po przegranym, ale nieoczekiwanym finale z Barcelona dwa lata wczesniej. Wtedy nalezalo przede wszystkim nie wykopywac Vidala, a do paru fajnych transferow jakimi (na tamten moment) byli: Dybała, Pjanic, Sandro, Khedira i od biedy Mandzukic (aczkolwiek osobiscie uwazam, ze byl to transfer niepotrzebny), trza bylo dolozyc jeszcze ze dwa (moze trzy) mocne nazwiska, a nie brac tarcice pt. Zaza, Hernanes, Pereyra + zrobic czystki badziewiakow z kadry i jechać z tematem! Ale niestety, wyszlo jak wyszlo...



Pomeczowych wysrywów Taktyka nie ma nawet co komentowac. Nie wiem, czy gosc sie leczy psychiatrycznie i miesza leki z alkoholem, czy moze tych lekow w ogole zapomina brać :think:


czaszka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 81
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 08 maja 2022, 19:51

BlackJack pisze:
07 maja 2022, 18:56
Mati1990 pisze:
07 maja 2022, 12:02
A ja się ciągle zastanawiam, jak można tak rozpierdzielić drużynę w kilka lat?
O właśnie. My tak naprawde stoimy w miejscu od... po Cardiff. Ale najlepszy moment, zeby ruszyc ten wozek jeszcze do przodu byl po przegranym, ale nieoczekiwanym finale z Barcelona dwa lata wczesniej. Wtedy nalezalo przede wszystkim nie wykopywac Vidala, a do paru fajnych transferow jakimi (na tamten moment) byli: Dybała, Pjanic, Sandro, Khedira i od biedy Mandzukic (aczkolwiek osobiscie uwazam, ze byl to transfer niepotrzebny), trza bylo dolozyc jeszcze ze dwa (moze trzy) mocne nazwiska, a nie brac tarcice pt. Zaza, Hernanes, Pereyra + zrobic czystki badziewiakow z kadry i jechać z tematem! Ale niestety, wyszlo jak wyszlo...



Pomeczowych wysrywów Taktyka nie ma nawet co komentowac. Nie wiem, czy gosc sie leczy psychiatrycznie i miesza leki z alkoholem, czy moze tych lekow w ogole zapomina brać :think:
Vidal i tak chyba sam chcial odejść, bo stwierdził, że z Juventusem nie wygra Lm i zreszta miał rację, tak samo jak Alves po Cardiff. Lato 2018 roku to byl kluczowy moment, żeby ogarnąć pomoc, która w sezonie 17/18 wyglądała już kiepsko, to wtedy zarzad wymyślił sobie wypieprzyć na zbity ryj dobrze spisującego się Higuaina i wywalić fortune na Ronaldo, który zaburzył całą strukturę klubu, tworząc komin płacowy, potem odszedł jeszcze Marotta do Interu i zaczęło się powoli wszystko sypac, bo podejrzewam, że zezol miał inny plan na tamto okienko, każdy zreszta widzial, że pomoc kuleje, a Paratici z Nedvedem za zgodą Agnelliego skorzystali z okazji, żeby kupić Portugalczyka do niegotowej drużyny licząc na zwycięstwo w Lm z człapiącym w drugiej linii Pjaniciem, wypalonym Khedira i paralitykiem Blejzem, to nie miało prawa się udać. Ostatniego sezonu pierwszej kadencji Allegriego nie dało się oglądać i teraz mając dużo gorszy materiał Agnelli go znowu zatrudnil za 9 mln, dzięki czemu kibice mają ochotę wydłubać sobie oczy przez ten kał jaki serwuje nam taktyk, nic się w tej jego Łysej pale nie zmieniło przez te 2 lata, a wyniki ma gorsze bo skład tez jest gorszy aczkolwiek uważam, że jakby wywalić z tad Chielliniego, babola, Sandro, to taki np Jurić wycisnąłby dużo więcej z tych patałachów.


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2022, 21:09

Ja się tylko cieszę, że odpadliśmy z LM, bo jakbyśmy byli po meczu półfinałowym to by nas dopiero Genoa rozjechała.


Zablokowany