Serie A 21/22 (31): JUVENTUS FC 0-1 Inter Mediolan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2022, 19:06

Feeps pisze:
02 kwietnia 2022, 17:40
Panowie rozkład jazdy jest znany, jazda z merdami :scarf:
jazda po 0-0 :inlove:


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2022, 11:20

Dziś oczywiście nie liczę na jakąś super grę, ale... Nasi kopacze powinni zobowiązać się do gryzienia trawy i walki od 1 do ostatniej minuty spotkania i nie ważne czy jesteś Alexem Sandro, czy De Sciglio, nie ważne czy Arthurem czy Rabiotem. Każdy z nich jeśli zagra ma włożyć w ten mecz serducho.

Liczę przede wszystkim na kunszt Cuadrado - tak, to ten gracz zazwyczaj bywa decydujący w spotkaniach z rywalem, z którym gramy. Liczę też na Vlahovica. Może jakieś 1-0? Choć wiem, że będzie ciężko, to wierzę, że te panienki pokażą choć raz, że mają jaja...


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2022, 12:32

No nie wiem o jakiej walce tu mówisz, może o przetrwanie, bo taki będzie cel. Tysiąc razy zostało powtórzone że 4 miejsce to jest to czego chcemy i remis z Interem jest wynikiem który się wpisuje w osiągnięcie tego założenia. Chyba nie myślicie że Allegri zagra dziś o coś więcej, nigdy w swojej karierze tego nie robił, jak celem było 1:0 to grał tak aby po strzeleniu jednej bramki nikomu nawet do głowy nie przyszło strzelenie drugiej. Dziś wyjdziemy z założeniem osiągnięcia wyniku 0:0 i na to trzeba być mentalnie przygotowanym.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2022, 12:58

Zagrałem u buka remis, więc ktoś zdobędzie całą pulę w tym meczu :prochno:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2022, 13:00

Urbi27 pisze:
03 kwietnia 2022, 12:32
No nie wiem o jakiej walce tu mówisz, może o przetrwanie, bo taki będzie cel. Tysiąc razy zostało powtórzone że 4 miejsce to jest to czego chcemy i remis z Interem jest wynikiem który się wpisuje w osiągnięcie tego założenia. Chyba nie myślicie że Allegri zagra dziś o coś więcej, nigdy w swojej karierze tego nie robił, jak celem było 1:0 to grał tak aby po strzeleniu jednej bramki nikomu nawet do głowy nie przyszło strzelenie drugiej. Dziś wyjdziemy z założeniem osiągnięcia wyniku 0:0 i na to trzeba być mentalnie przygotowanym.
Nic dodać nic ująć - taka jest brutalna rzeczywistość :(


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2022, 14:27

Klasyczny senariusz na dziś :
1-0
przerwa
calma
oddanie piłki
1-1
jak starczy czasu to nawet 1-2


Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2022, 20:22

Dziś 2-1, strzela Vlaho i Morata. FORZA :juveflag:


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2022, 20:37

Czekam na spokojnie, rywal w słabej dyspozycji, ale Maksio jak to Maksio, byle się nie przesilić. Skład wyjątkowo jak na niego ofensywny, ale poczekam i zobaczę jak to będzie wyglądać. Stawiam na remis 1-1, choć zwycięstwo z Interem bardzo by mnie cieszyło, a sam Inter oddaliłoby jeszcze bardziej od scudetto.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2022, 20:40

Rabiot...abonament na grę mimo braku jakichkolwiek pozytywów z jego strony, załamka.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2022, 21:33

16 minuta piękna wrzutka Vlaho i typowy Morata...


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2022, 21:49

Najlepszy możliwy wynik. 1-0 po gówno grze. Dyzma zadowolony, teraz calma przez drugie 45 minut.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2022, 21:52

Ciężko nawet naszych krytykować, bo stłamsiliśmy Inter w pierwszej połowie strasznie, no ale jak się nie wykorzystuje takiej przewagi, karny z d... (notabene powtarzany do skutku) i mamy wynik do przerwy kompletnie niezasłużony. Pozostaje 45 minut, oby się udało to odwrócić, choć znając ten sezon, to ciężko w to trochę wierzyć, bo nasi przeważnie po gongu już nie potrafili grać swojego. Na razie w dużej mierze powtórka z Villareal.

Martwi Locatelli, oby nic groźnego. Wyjść na drugą połowę z dobrym nastawieniem i teraz już skutecznie, bo taki wynik po takiej połowie, brak słów...


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2022, 22:55

Żałosna drużyna bez schematów w ofensywie.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2022, 23:03

Zagraliśmy jeden z najlepszych meczów w tym sezonie... ale jak się nie umie tego wykorzystać, to kończy się tak, a nie inaczej. Rabiot dzisiaj najlepszy mecz w Juve. Rozczarował Vlaho, Morata w niektórych sytuacjach. Interu dzisiaj nie było, a wielkim fartem wywozi trzy punkty. Niestety dla nas sezon się skończył. Raczej bez kataklizmu nikt nas już nie powinien dogonić, a my już też z nikim nie walczymy o miejsce wyższe niż czwarte. Max może być ukontentowany, plan minimum ni mniej ni więcej został wykonany. Najgorsze jak to zwycięstwo da jeszcze Interowi mistrzostwo...


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2022, 23:56

Szkoda, że Pawełek odchodzi...kolejny świetny mecz w jego wykonaniu, mecz w którym zrobił różnicę, jest wielki...Arrivabene, działaj please !!!
De LIgt to klasa, byłem w błędzie ale kolega @Volto skutecznie mnie z niego wyleczył, dzięki kolega - De LIgt to klasa sama w sobie :ok:
Vlahović, cóż za napadzior przed którym klękają ze strachu, Higuain to był przy nim dziad...
Kielon, odejdź już, najwyższa pora..
Morata...jak to dobrze, że Vlaho przyszedł...komentatorzy spuszczają się jakiś Ty piękny i odmieniony...sam się zaraz zbryzgam z radości.

Kolejny mecz po Villareal kiedy ciśniemy cały mecz i dostajemy w czajnik, dla mnie mecz był sprzedany. Nie wygraliśmy w tym sezonie ani jednego meczu z czołówką...na 8 meczów (Milan, Napoli, inter, Atalanta) zdobyliśmy 5 punktów na 24 możliwe, z czym do ludzi z tym zabetonowanym dzbanem.


Obrazek
Zablokowany