Serie A 21/22 (31): JUVENTUS FC 0-1 Inter Mediolan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 27 marca 2022, 08:58

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 31. kolejki Serie A 21/22:
JUVENTUS FC - Inter Mediolan


MIEJSCE:
Turyn / Włochy - Allianz Stadium (41 500)

CZAS:
03.04.2022 (niedziela), godzina 20:45



O PRZECIWNIKU

LIGOWA FORMA U SIEBIE:

Zwycięstw: 10
Remisów: 3
Przegranych: 2

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 7
Remisów: 6
Przegranych: 1


SYTUACJA KADROWA


Obrazek
Obrazek - Lautaro, Bastoni
Obrazek - De Vrij
Obrazek
Obrazek


TABELA SERIE A

Obrazek


TABELA CAPOCANNONIERE

Obrazek


JUVENTUS

LIGOWA FORMA U SIEBIE:

Zwycięstw: 9
Remisów: 3
Przegranych: 3

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 8
Remisów: 5
Przegranych: 2


DZBAN SEZONU

Massimiliano Allegri
(0-3 z Villarrealem, ale projekt idzie super)
Obrazek


SYTUACJA KADROWA


Obrazek - Pellegrini
Obrazek - Morata, Bernardeschi
Obrazek - Chiesa, McKennie, Kaio Jorge
Obrazek
Obrazek


PRZEWIDYWANE SKŁADY

Juventus (3-5-2): skład węgla i papy

Inter (3-5-2): Handanović – D’Ambrosio, Skriniar, Bastoni – Dumfries, Barella, Brozović, Çalhanoğlu, Perisić – Dżeko, Lautaro

Aktualizacja: 02.04.2022

(Przewidywane składy zalecamy traktować z dystansem)


SĘDZIA: Massimiliano Irrati
Obrazek


OSTATNI MECZ W TURYNIE




MECZ NA ŻYWO W TV

Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 kwietnia 2022, 22:14 przez Bartosz Karawańczyk, łącznie zmieniany 1 raz.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 27 marca 2022, 20:48

Krótko i na temat.
1. Wygrać, bo punkty ważne
2. Wygrać bo wtedy Inter odpada w wyścigu po mistrzostwo i Vvujek się ze sra.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
ipswich

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2013
Posty: 82
Rejestracja: 11 lutego 2013

Nieprzeczytany post 27 marca 2022, 21:30

towalski pisze:
27 marca 2022, 20:48
Vvujek się ze sra.
tera to mnie przekonales


Obrazek

***** ***
Toskańczyk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lutego 2022
Posty: 16
Rejestracja: 15 lutego 2022

Nieprzeczytany post 27 marca 2022, 22:24

Dyzma już zaciera ręce na grę o remis.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 28 marca 2022, 10:28

Niby teoretycznie mamy jakieś szanse na mistrza ale praktycznie to niemożliwe. Trzeba samemu wygrać wszystko do końca i liczyć że aż trzy kluby zgubią punkty.

Allegri myśląc o 4 miejscu pewnie weźmie remis w ciemno. Czy kibice Juve mają prawo się cieczyć z takiego rozwiązania ? Dla mnie to będzie strata dwóch punktów.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 28 marca 2022, 10:44

Jak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> powiedzą, że ma wygrać to wygra jak włodarze dalej zafascynowani 4 miejsce to remis Kałman bierze w ciemno. Nie bez powodu gada, ze do mistrzostwa to potrzeba raptem 1 pkt więcej niż maksymalnie Juventu może zgarnąć w tym sezonie, czyli wg niego szans na scudetto absolutnie nią ma nawet iluzorycznych i czysto matematycznych.
Ogólnie rywale mogą się jeszcze wyłożyć potrzebną ilość razy ale, że nasi z podejściem grania o 4 miejsce to wykorzystają nie ma szans.
Niemniej klepnięcie merdaczy zawsze jest miłe. Tutaj akurat jestem wstanie znieść najgorsze najgorszą calme.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 marca 2022, 15:58

AdiJuve pisze:
28 marca 2022, 10:44
Jak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> powiedzą, że ma wygrać to wygra jak włodarze dalej zafascynowani 4 miejsce to remis Kałman bierze w ciemno. Nie bez powodu gada, ze do mistrzostwa to potrzeba raptem 1 pkt więcej niż maksymalnie Juventu może zgarnąć w tym sezonie, czyli wg niego szans na scudetto absolutnie nią ma nawet iluzorycznych i czysto matematycznych.
Ogólnie rywale mogą się jeszcze wyłożyć potrzebną ilość razy ale, że nasi z podejściem grania o 4 miejsce to wykorzystają nie ma szans.
Niemniej klepnięcie merdaczy zawsze jest miłe. Tutaj akurat jestem wstanie znieść najgorsze najgorszą calme.
Nie ma co się oburzać, bo szanse na Scudetto mamy tylko iluzoryczne, gdyż zbyt późno zaczęliśmy gonić czołówkę, a i nam po drodze zdarzały się wtopy jak remis z Torino (niestety strata tych dwóch punktów może być decydująca na finiszu) czy brak woli walkę o wygraną z Milanem czyli naszym bezpośrednim rywalem o czołowe lokaty. Zresztą i tak nie wszystko zależy teraz od nas, bo nawet jeśli wygralibyśmy wszystkie pozostałe mecze (co jest praktycznie niemożliwe, bo mierzymy się jeszcze z m.in. Interem, Sassuolo, Lazio, Fiorentiną, więc jeszcze trzeba będzie uważać, aby Atalanta nas nie wyprzedziła), to i tak potknąć muszą się wszyscy z grona Milan (muszą aż 2 razy przegrać i min 1 raz zremisować na 8 spotkań) , Inter i Napoli.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 marca 2022, 17:13

Dobra, jedziemy z nimi...o wynik możemy być spokojni 🙂


Obrazek
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2022, 12:09

Ogólnie zgadzam się z kibicem z "wrogiej" strony, który napisał, że w tym meczu może być 3-0, 0-3, 0-0 i każdy wynik jest prawdopodobny. Inter nie zachwyca, można się pokusić, nawet grając naszą gówno-piłkę o zwycięstwo, ale boję się, że nasz strateg będzie grał tak jak ze wszystkimi zespołami z włoskiego topu - na remis. Jeżeli ten sezon ma mieć jakiekolwiek jeszcze dla nas emocje, to trzeba ten mecz wygrać. Wiadomo, że szanse na mistrza i tak będą niewielkie, ale zawsze trochę urosną. Remis lub porażka w najbliższym meczu spowoduje tak naprawdę dla nas koniec sezonu (no chyba, że zaczniemy drżeć o 4 miejsce). Pewnie wszystkich zaskoczę, ale nie spodziewam się pięknej gry z naszej strony. Chciałbym, aby Vlaho coś ukuł i obyło się bez kontuzji, gdyż przykre jest tracenie średnio jednego grajka co mecz.
Czekam na ten mecz, chyba nawet postawię kilka stówek na naszą wygraną, dla podgrzania wewnętrznych emocji. Ani razu w tym sezonie Juventus pod wodzą Maxa nie zaskoczył mnie "in plus" może tym razem.
Pozdro


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2022, 12:35

Niczym nadal nie zaskoczy tym bardziej, że była przerwa po której na ogół gramy gorzej. Dla miszczuff ta przerwa natomiast pojawiła się w najlepszym momencie bo gorzej już grać nie mogli. Wynik jednak powinien być korzystny dla nas.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2022, 14:15

"Mamy się dobrze, a jutro czeka nas piękny mecz." - to mnie teraz Mister <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> uspokoił. Na pewno tak będzie :ok:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2022, 16:30

Już nie mogę się doczekać, żeby 'pocierpieć' z Juve, a tak będzie.

Max pieprzył, że nie mamy szans na mistrza, a wystarczyło pokonać bezjajeczny Milan, który też nie chciał grac w piłkę i wszystko byłoby możliwe, jak się okazuje. Jesteśmy chyba jedynym topowym klubem, którego jego własny trener przekreśla przed końcem i jak sie okazuje - przedwcześnie, samo to jest wystarczającym powodem do pożegnania takiego delikwenta, no ale my mamy Projekt Czteroletni i wyprzedzamy plan :facepalm:

Pewnie przegramy.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2022, 17:04

jackop pisze:
02 kwietnia 2022, 14:15
"Mamy się dobrze, a jutro czeka nas piękny mecz." - to mnie teraz Mister <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> uspokoił. Na pewno tak będzie :ok:
9 baniek wpływa, to pewnie ze ma się dobrze.


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2022, 17:10



Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2022, 17:27

Ehem pisze:
02 kwietnia 2022, 17:04
jackop pisze:
02 kwietnia 2022, 14:15
"Mamy się dobrze, a jutro czeka nas piękny mecz." - to mnie teraz Mister <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> uspokoił. Na pewno tak będzie :ok:
9 baniek wpływa, to pewnie ze ma się dobrze.
Ja to wciąż nie mogę pojąć jakim trzeba być imbecylem, żeby dać Allegriemu kontrakt w wysokości 9 mln € netto na aż 4sezony :O Jeszcze żeby dostał na 2 lata i z opcją albo nawet obowiązkiem przedłużenia, gdyby wypełnił jakieś minimum osiągnięć np. Scudetto i 1/4 LM.
Wracając do tematu, to tak jak już pisał @MRN, ta przerwa na reprezentacje może być niezwykle korzystna dla Interu, bo do gry wrócą Brozo i mający covida Lautaro. Jednakże nie należy zapominać, że Vlahović ponoć miał jakieś problemy zdrowotne i gdybyśmy grali tydzień temu, to możliwe, że by nie wystąpił. Ponadto do składu prawdopodobnie wróci Zakaria.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Zablokowany