Serie A 21/22 (30): JUVENTUS FC 2-0 Salernitana

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2022, 10:32

Gramy ten klasyk dziś o 15. Wszyscy Juventino przed telewizory! Oni nas potrzebują. Gramy z ostatnią drużyną w tabeli. Mecz będzie bardzo wyrównany. Zdecydują epizody. Oby bez kontuzji żeby wszyscy mogli pojechać na kadrę i tam je złapać. Tylko 3 pkt i walczmy o scudetto!


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2022, 10:38

Obyśmy rozpoznali i właściwie wykorzystali kluczowe momenty meczu, bo będą trwały pewnie z maks 5 min. Ponadto liczę na wysoką intensywność dzięki siłom zaoszczędzonym ze względu na brak dogrywki w LM.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 marca 2022, 11:22

Ponad 10*C na zewnątrz i piękna pogoda vs Wielki mecz wielkiego toskańskiego taktyka z potężną Salernitaną.

Wybór jest prosty. Współczuje wszystkim, którzy będą oglądali tę koopę.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 20 marca 2022, 11:36

Sila Spokoju pisze:
20 marca 2022, 11:22
Ponad 10*C na zewnątrz i piękna pogoda vs Wielki mecz wielkiego toskańskiego taktyka z potężną Salernitaną.

Wybór jest prosty. Współczuje wszystkim, którzy będą oglądali tę koopę.
Ogólnie podziwiam, że komuś z tego forum jeszcze chce się te mecze oglądać - sam się przestawiłem na flashscore z okazjonalnym obejrzeniem (a w zasadzie słuchaniem dźwięków meczu w tle), mniej stresu, tak czy inaczej te mecze wyglądają, jakby ciągle były o pietruszkę. Głównie przez zaangażowanie naszych kopaczy i impotencję ofensywną Wybitnego Toskańskiego Stratega.

To co, dziś 1-0 po samobóju?


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 20 marca 2022, 11:48

Dzisiaj bardzo ciężki mecz z ostatnią w tabeli drużyną. Malutkim atutem po stronie Juventusu może być gra u siebie, ale to nie zmienia faktu, ze zależeć będzie wiele od Salernitany, czy zluzują trochę i dadzą nam coś pograć, czy zepną się i wypunktują te panienki grające w biało czarnych barwach...

Wersja optymistyczna? 1-0 dla Juve, po bardzo ciężkim boju.


pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 406
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 marca 2022, 12:23

Przyszedłem poczytać sarkastyczne komentarze....i nie zawiodłem się 🤣 obejrze mecz z interem za 2 tyg i to tyle w tym sezonie


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2022, 12:39

Najważniejsze, żeby wrócić na właściwe tory po pechowej i całkowicie niezasłużonej porażce na własnym stadionie z Villarrealem. Salernitana postawi ciężkie warunki ponieważ wszyscy wiemy jaka to waleczna i nieustępliwa drużyna, do tego sporo u nas kontuzji w tym momencie sezonu (co wszystkich niemożebnie zaskakuje) dlatego nawet najskromniejsza wygrana, a nawet remis (jak już wiemy to dobry wynik - szczególnie na tak ciężkim terenie jak swój stadion) będzie zadowalający.

Do kompletu jeszcze jakiejś kontuzji brakuje na rozgrzewce i jedziemy :scarf:


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 marca 2022, 12:54

Liczę na wejście Soule w okolicach 93 minuty. Musimy rozwijać młodych piłkarzy, którzy w trudnej sytuacji kadrowej będą stanowić solidne zaplecze dla nielicznej grupki zdrowych zawodników.


Obrazek
Toskańczyk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lutego 2022
Posty: 16
Rejestracja: 15 lutego 2022

Nieprzeczytany post 20 marca 2022, 13:04

Baczu pisze:
20 marca 2022, 12:54
Liczę na wejście Soule w okolicach 93 minuty. Musimy rozwijać młodych piłkarzy, którzy w trudnej sytuacji kadrowej będą stanowić solidne zaplecze dla nielicznej grupki zdrowych zawodników.
a to już ostatnia kolejna, że młodzi mogą pograć 2 minuty?


Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 marca 2022, 13:28

Sceptycy...

A mi się wydaje, że piłkarze po blamażu w LM będą chcieli się odegrać, udowodnić coś sobie i innym.

I rozniesiemy Salernitanę.
► Pokaż Spoiler


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2022, 13:33

Ja oglądam. Nic nie wygra z Juventusem i jego grą. Atut własnego stadionu może nie wystarczyć. Przypomnę, że Inter który jest wyżej od nas w dwumeczu wygrał z nimi ledwo 10-0.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2022, 13:41

Dragon pisze:
20 marca 2022, 13:33
Przypomnę, że Inter który jest wyżej od nas w dwumeczu wygrał z nimi ledwo 10-0.
Ewidentny brak szacunku dla przeciwnika i złe zarządzanie % kondycji, które teraz mści się traceniem punktów na potęgę.

Tu trzeba podejścia TAKTYCZNEGO, mądrego utrzymywania się przy piłce na własnej połowie i zwalniania gry zamiast prób ryzykowanych i całkowicie nie potrzebnych kontrataków oraz wesołej gry na hurra, która ma swoje miejsce w cyrku.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 marca 2022, 14:16

Tylko scudetto może uratowac stołek dyzmy, szanse wynoszą jakieś 1% tak że ten.
W sumie odpale ten mecz ale na drugim monitorze. Przed nami kolejne widowisko na poziomie ekstraklasy.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 20 marca 2022, 14:26

Kielon i Dybała na Salernitanę. Rozumiem, że na Villareal nie mogli wyjść w pierwszym składzie ???


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 20 marca 2022, 14:47

Jak dla mnie mimo absencji ten skład jest niepoważny... 5 obrońców w podstawie (nie liczę Cuadrado, bo mimo wszystko w obronie gra czasami na siłę). Jestem ciekaw jak to będzie wyglądać, bo nie widzę MDS w trójce z Chiellinim i De Ligtem. Dlaczego w takim razie nie gra Rugani? Brak Moraty mogę tłumaczyć sobie tylko zmęczeniem, po jakże wyczerpującym meczu z Villareal. Byle zdobyć trzy punkty, bo gry specjalnej się nie spodziewam.

Wypowiedź Allegriego o czteroletnim planie przemilczę, bo jest to po prostu żart. Skoro wykonaliśmy w tym roku plan ponad normę, to dlaczego w przypadku Pirlo było inaczej? Równi i równiejsi, co Maksiu?


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Zablokowany