LM 21/22 (1/8): JUVENTUS FC 0-3 Villarreal CF

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 16 marca 2022, 23:00

Miał Mister przełamać klątwę w Lidze Mistrzów, to zamiast odpaść bramkami na wyjeździe odpadamy po poniżeniu na własnym stadionie. Jak na ironię, odpadamy pokonani własną bronią, co bardzo źle wróży, bo Max utwierdzi się w przekonaniu, że w betonie potrzeba więcej cementu. Wstyd.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 16 marca 2022, 23:01

Czuje się upokorzony. Przeżyłem remisy z Lechem, przeżyłem drugą ligę, przeżyłem DelNeriego oraz heroiczne mecze z Realem i Bayernem, ale z tragicznym zakończeniem. Pewnie przeżyje i to, aczkolwiek serce po raz kolejny zranione.
Jedno jest pewne - po tym meczu muszą polecieć głowy. Kiedyś chłopaki z Eleven mówili, że Gasperini jako "nasz człowiek" odszedły z Atalanty tylko do Juventusu - jego formuła powoli w Bergamo się wyczerpuje, może to jest ten moment? Dać Siwemu umowę na dwa lata, wyrazić pełne poparcie dla jego działań i decyzji i ustanowić jasną i klarowną hierarchie, że żaden zawodnik nie będzie ponad trenerem.
Innej opcji nie widze. Łysy bajerant po takim dwumeczu, w którym podjęliśmy jakiekolwiek próby gry przez kilkanaście minut pierwszej połowy rewanżu, powinien wylecieć na zbity pysk bez żadnej odprawy. I niech weźmie pod pachę tego kudłatego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z "25" na plecach, którego nazwisko nie jest godne by przejść przez moją klawiaturę. Ta pokrara jest koniem trojańskim i obcą agenturą, bo 3 rok z rzędu odpadamy w 1/8 z nim w składzie.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 marca 2022, 23:02

W 96 pokochałem ten klub. Dziś nienawidzę tych wkładek do koszulek. Są jakieś granice...

Nie chce jutro widzieć coro muso w tym cyrku. Odejdź parodysto.


Obrazek
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 marca 2022, 23:03

<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> kontrakty dypali,berny, se sciglio i cuadrado. Jak przedłuża to są piZzzdy


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 16 marca 2022, 23:04

Allegri mówiący że mogą zadecydować zmiany zapomina ich wykonać, majstersztyk. Czy to efekt jakiegoś niedotlenienia czy chwilowe zaćmienie umysłu, no chyba każdy widział jak od 60 min gasniemy w oczach i potrzebujemy zmian. Piłkarze przez 7 mc przyzwyczajani do tego aby nie grać w piłkę nagle nie są w stanie od tak zagrać 90 min na wysokiej intensywności, kogoś to dziwi oprócz dzbana na ławce?


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 marca 2022, 23:07

Człowiek widzi takie dziadostwo a potem przeczyta że Dybala i Berna nie godzą się na obniżkę pensji.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 marca 2022, 23:11

Sarri oraz Pirlo polecieli, Maxowi już po roku przedłużą o kolejne 5 lat z pensją 15 mln za sezon bo mamy super coacha. Wszystko jestem w stanie zrozumieć ale nie upokorzenia przez takie gówno jak Villareal.
Dybala i Berna do odstrzału, na Pawełka ja już patrzeć nie mogę, niech idzie w peasdoe..


Obrazek
Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 16 marca 2022, 23:14

No to się dość ładnie pomyliłem w typowaniu wyniku, chyba jak większość. Kompromitacja, mental niezmiennie na niskim poziomie od lat i zero taktyki oprócz wrzutek na aferę Cuadrado, dzięki, dawno się tak nie ośmieszyliśmy, było gorzej niż w poprzednich edycjach.


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 16 marca 2022, 23:15

Tak wk.... jak dzisiaj nie byłem już dawno. Kompromitacja, mimo że wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu. Kolejny raz ten pseudotrener wykastrowany w LM. Czwarty rok z rzędu odpadamy z niżej notowanym rywalem, trzeci raz z rzędu w 1/8, dramat. My z tym zerem na ławce się cofamy i w Europie nic w życiu nie wygramy. Villareal nie grał nic, ale tak szczerze, co myśmy grali w drugiej połowie? Chodzony i podania z boku na bok, zero przyspieszenia, bo po co? Kibiców tylko żal, bo po raz kolejny plują nam w twarz. Śmialiśmy się z PSG, zrobiliśmy to samo dzisiaj. Nie będę rzucał haseł, że nie będę oglądał, mam dość, bo wiem, że jutro przejdzie, za bardzo człowiek żyje tym klubem. Ale ile razy można? Na tego pseudotrenerzyne patrzeć jednak już nie mogę wcale, niech Agnelli sobie go weźmie, skoro tak w niego zapatrzony.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Yaroslaw94

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2022
Posty: 8
Rejestracja: 19 lutego 2022

Nieprzeczytany post 16 marca 2022, 23:17

Powiedzmy sobie szczerze, nie umiemy ni <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> w ofensywie. Fakt, Rulli dzień konia ale nie zmienia to faktu, ze jeśli w lidze nie potrafimy tworzyć sytuacji to tym bardziej w LM. Punkty w lidze to nie wszystko, mili Państwo. Panie Allegri.. Kompromitacja..


BlackJack

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 16 marca 2022, 23:19



Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 16 marca 2022, 23:20

Ale jesteśmy dziadami. Znowu odpadamy z LM z teoretycznie słabszym przeciwnikiem, w złym stylu, tyle, że tym razem po ogromnej kompromitacji na własnym stadionie. Dzisiejszy występ określić mianem wstydu to jakby nie powiedzieć nic. Niechże ten Allegri już sobie pójdzie w diabły.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 marca 2022, 23:22

Piękny rewanż, nie zapomnę go nigdy :snack:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 16 marca 2022, 23:26

Najbardziej mnie rozwalają te tytuły na jakichś grupach/stronach sportowych typu "co za mecz Villarealu" xD Cały mecz dominacja Juventusu i bramki stracone po karnych i rożnym. Z przebiegu spotkania dużo lepszy Juventus. Co jednak oczywiście nie zmienia faktu, że skompromitowaliśmy się najbardziej ze wszystkich, którzy odpadli. Nie dość, że jeden z najsłabszych rywali to po takiej frajerskiej porażce.

Cały mecz czułem, że jakaś jedna akcja Villarrealu i będzie jakiś karny z kosmosu po jakiejś nastrzelonej ręce (tego się bardziej spodziewałem), albo faulu z d...y. Oni po prostu muszą coś odwalić, bo by byli chorzy. Zresztą gol na 2:0, jakieś glupie wybicie Danilo, gdzie Szczęsny praktycznie miał piłkę w rękach i tracimy z rożnego.


Nie narzekałbym na trenera (mimo, że jego styl ostatnio strasznie mnie irytuje, mimo tych kilku zwycięstw na farcie). Niestety jak "wielki" napadzior za 70mln nie wykorzystuje takich sytuacji jakie miał i gra jak paralityk to nie da się nic z tym zrobić. Jak obrona dostaje takich wylewów nagle to też nic na to nie zaradzisz. Choćby tu top 10 trenerów przyszło i miesiąc debatowali to nic by z tego nie wycisnęli, bo wykonawcy odwalają jakieś akcje rodem z B-klasy.


Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 16 marca 2022, 23:28

Yaroslaw94 pisze:
16 marca 2022, 23:17
Powiedzmy sobie szczerze, nie umiemy ni <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> w ofensywie. Fakt, Rulli dzień konia ale nie zmienia to faktu, ze jeśli w lidze nie potrafimy tworzyć sytuacji to tym bardziej w LM. Punkty w lidze to nie wszystko, mili Państwo. Panie Allegri.. Kompromitacja..
O właśnie to jest przykład. "Nie umiemy ni ... w ofensywie" i kawałek dalej "Panie Allegri.. Kompromitacja..". Co może zrobić trener w sytuacji gdzie klub dominuje, tworzy sytuacje 100% i napastnik za 70mln nie potrafi ich wykorzystać? Ma za niego wejśc na boisko i to strzelić czy co?


Zablokowany