Serie A 21/22 (28): JUVENTUS FC 1-0 Spezia

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 06 marca 2022, 20:20

Sorek21 pisze:
06 marca 2022, 19:55
To jest nieprawdopodobne żeby Juventus rozegrał prawie 30 spotkań a my nie mozemy wymienic kilku w których wynik był nie zagrożony.
Co więcej, prezentując taki krwiokał planujemy zameldować się w Lidze Mistrzów, a i matematyka daje nam prawo całkiem poważnie myśleć o namieszaniu w walce o scudetto.

Pierwsza połowa była jeszcze ok, ale tradycyjnie ktoś u nas w przerwie odtrąbił fajrant i w drugiej połowie wielkie zdziwienie, że ktoś próbuje grać w piłkę. Stary dobry Juventus Maxa, który już poprzednio był wyjaśniany w Europie, teraz nie wystarczy to również na Serie A.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 marca 2022, 20:22

KMG86 pisze:
06 marca 2022, 20:03
Nie oglądałem meczu, nie oglądam w ogóle piłki na żywo od dawna, ale bardzo lubię statystyki piłkarskie. Juve ważne zwycięstwo, 5 pkt straty do lidera. Allegri to mistrz z mojego punktu widzenia. Bramki fajnie się ogląda, wiem jak wygląda reszta meczu. Juve moim zdaniem ma najbardziej perspektywiczny skład w Europie. Fakt, że Morata strzela bramkę na wagę zwycięstwa jest po prostu piękny od strony statystycznej :)
Zacny trolling milordzie. Strata do lidera to na chwilę obecną rzeczywiście 5 punktów, ale dziwnym trafem nie zauważasz, że nie odbył się jeszcze mecz Milan-Napoli, a Inter ma zaległe spotkanie, więc może wynieść 7 albo nawet 8 oczek.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 06 marca 2022, 20:43

Tego się obawiałem - że po przyzwoitej pierwszej połowie na drugą wyjdziemy z podciętymi skrzydłami i zaciągniętym ręcznym, by nie ryzykować i nie kusić losu próbami pięknej gry oraz wyrównać nieco ten zaburzony balans. To się udało, druga połowa to było chyba największe gówno od czasu batów z Chelsea.
Allegri będzie skończonym idiotą, jeżeli po powrocie Zakarii cofnie Locatellego z powrotem między stoperów i na pozycji registy będzie rotował między nim a Arthurem, przyznając Rabiotowi abonament na grę. Ale tego się właśnie spodziewam, przecież <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> miękiszon jest chodzącą personifikacją filozofii Taktyka. Teraz tylko trzeba lobbować u zarządu prolongatę umowy na 10 lat dla wielkiego mistrza, blokować potencjalne transfery do linii pomocy a na końcu przyznać mu opaskę kapitana i gwiazdę obok stadionu. :happy:


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 marca 2022, 20:51

@Baczu
Pod koniec pierwszej połowy napisałem taki komentarz: Strzelajcie drugą bramkę, bo 15 minut obcowania z betonowym Maxem podczas przerwy skutecznie odbierze wam chęć podwyższenia wyniku i skupicie się na obronie rezultatu. Jak widać doświadczenie i intuicja mnie nie zawiodły.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
KMG86

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 maja 2021
Posty: 12
Rejestracja: 04 maja 2021

Nieprzeczytany post 06 marca 2022, 21:54

dimebag11 pisze:
06 marca 2022, 20:22
KMG86 pisze:
06 marca 2022, 20:03
Nie oglądałem meczu, nie oglądam w ogóle piłki na żywo od dawna, ale bardzo lubię statystyki piłkarskie. Juve ważne zwycięstwo, 5 pkt straty do lidera. Allegri to mistrz z mojego punktu widzenia. Bramki fajnie się ogląda, wiem jak wygląda reszta meczu. Juve moim zdaniem ma najbardziej perspektywiczny skład w Europie. Fakt, że Morata strzela bramkę na wagę zwycięstwa jest po prostu piękny od strony statystycznej :)
Zacny trolling milordzie. Strata do lidera to na chwilę obecną rzeczywiście 5 punktów, ale dziwnym trafem nie zauważasz, że nie odbył się jeszcze mecz Milan-Napoli, a Inter ma zaległe spotkanie, więc może wynieść 7 albo nawet 8 oczek.
Może, ale nie musi. Zresztą nawet 8 punktów straty na 10 kolejek przed końcem sezonu nie jest czymś nie do odrobienia. To są trzy mecze. Nie takie rzeczy się zdarzały. 5 pkt do drugiego miejsca w tabeli. Kto ma wierzyć jeśli nie kibice? Allegri w pierwszym swoim sezonie w Juve zaliczył start marzeń, chociaż początek był trudny. To jest naprawdę mistrz trenerski, tylko potrzebuje trochę czasu. Idzie wiosna, a my nadal gramy na wszystkich frontach. Ja wiem, że styl gry może się nie podobać, ale jest w grze zespołu już ta niezawodność, żelazna konsekwencja zdobywania punktów, Staczania bitew w taki sposób, żeby wygrać całą wojnę. Ja oglądam tylko skróty i jestem zadowolony. Ten skład jest genialny, jak się go czyta :)


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 06 marca 2022, 22:01

Nienajgorszy trolling, ale stać cię na więcej, dostrzegam potencjał. Plusik na zachętę. Bartosz nadal poza zasięgiem.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 06 marca 2022, 23:15

no i minimum 7 pkt do lidera. Skupiłbym się jednak przede wszystkim na dojechaniu na koniec w Top 4 przede wszystkim i powalczeniu w aktualnej LM. Przejście Villareal to powinien być obecnie priorytet w klubie.


Elohi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 372
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2022, 08:50

Ehh dzieciaki. Należy wyłączyć FM, zejść na ziemię.
Do wszystkich, którzy narzekają na styl - czy jak zdobędziemy Scudetto w tym roku to nie będziecie się cieszyć, bo zostało zdobyte gównostylem?


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 07 marca 2022, 10:02

Elohi pisze:
07 marca 2022, 08:50
Ehh dzieciaki. Należy wyłączyć FM, zejść na ziemię.
Do wszystkich, którzy narzekają na styl - czy jak zdobędziemy Scudetto w tym roku to nie będziecie się cieszyć, bo zostało zdobyte gównostylem?
Nie zdobędziemy tytułu właśnie przez gównostyl i bojaźliwe mecze z Napoli, Milanem i wieloma innymi drużynami, które mogliśmy wygrać, albo chociaż spróbować wygrać, a nawet szabli nie podnieśliśmy. Wiec sam wyłącz FMa i katuj się razem z innymi bo mam nadzieję że oglądasz każdy mecz :)


Zablokowany