Puchar Włoch 21/22 (1/2): Fiorenitna 0-1 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2022, 09:00

W komentarzach pod newsem na JP widzę pałowanie się nad cynicznym Juve, więc podejrzewam, że mamy za sobą kolejny mecz, niestrawny dla kogoś chcącego cieszyć się ROZRYWKĄ jaką ma być piłka nożna. Nawet skrótu mi się nie chce oglądać. Czy jesteśmy już w peaku naszej formy? Ktoś dopomoże krótkim streszczeniem osiągnieć Allegriego w budowaniu drużyny?

Allegrofile zwalniali Sarriego w połowie sezonu. Pirlo zwalniali wcześniej. Z ciekawości pytam - kiedy będzie można zacząć rozliczać Maksa z tego co osiągnął z drużyną (czyt. z perspektyw na przyszłość, bo jeśli chodzi o wyniki to wciąż ma szanse nawet zwyciężyć w lidze pokemonów, jaką jest Serie A)?


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 03 marca 2022, 09:16

To nie żaden fuks. To corto muso.

Obrazek


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 03 marca 2022, 10:07

Poprostu pisze:
03 marca 2022, 08:53
Myślicie, że w naszym zarządzie na prawdę siedzą takie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i nie widzą co ten dyletant robi z tą drużyną?
No wiesz... W 2019 roku Allegri został z jakiegoś powodu zwolniony. Zakładam, że właśnie dlatego, że zarząd widział, co Max robi z drużyną. A mimo to po dwóch latach zatrudnił go ponownie, na dodatek z kontraktem vabank. Także jeden to nazwie ślepotą, drugi ryzykanctwem, trzeci szaleństwem, jeszcze inny <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Tak czy siak, jeżeli po sezonie Allegri zachowa posadę, to nie będzie wiadomo, czy dlatego, że klub nie chciał go zwolnić, czy też dlatego, że nie mógł sobie na to pozwolić.

Max oczywiście zadowolony z postawy drużyny. Facet do trenerki nadawałby się do trenerki sprzed 20 lat, dzisiaj świetnie odnalazłby się w polityce.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 03 marca 2022, 10:12

B@rt pisze:
03 marca 2022, 10:07
Poprostu pisze:
03 marca 2022, 08:53
Myślicie, że w naszym zarządzie na prawdę siedzą takie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i nie widzą co ten dyletant robi z tą drużyną?
No wiesz... W 2019 roku Allegri został z jakiegoś powodu zwolniony. Zakładam, że właśnie dlatego, że zarząd widział, co Max robi z drużyną. A mimo to po dwóch latach zatrudnił go ponownie, na dodatek z kontraktem vabank. Także jeden to nazwie ślepotą, drugi ryzykanctwem, trzeci szaleństwem, jeszcze inny <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Tak czy siak, jeżeli po sezonie Allegri zachowa posadę, to nie będzie wiadomo, czy dlatego, że klub nie chciał go zwolnić, czy też dlatego, że nie mógł sobie na to pozwolić.
Zachowa dlatego, ze to jest plan długoletni a to tylko sezon przejściowy :prochno: Także nie ma tutaj co dorabiać sobie jakiejś ideologii, Agnelli nie po to dał Maxowi 4 lata kontraktu za taką kasę by go po roku wyrzucić. Miejsce 4 i 1/4 w LM to wręcz plan maksimum zdaje mi się wydawać, wszystko ponadto gra w oczach Agnellego na korzyść Maxa.


xemi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2021
Posty: 100
Rejestracja: 27 sierpnia 2021

Nieprzeczytany post 03 marca 2022, 12:01

Poprostu pisze:
03 marca 2022, 08:53
Myślicie, że w naszym zarządzie na prawdę siedzą takie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i nie widzą co ten dyletant robi z tą drużyną?
Tak! Dokładnie tak myślę! Bo to w jednej firmie rządzą <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>?! W futbolu popatrz na Barcę ile kasy na durne fransfery przepaliła. To są tylko ludzie, myślą się jak każdy inny!


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 03 marca 2022, 12:11

Widzę na flashscorze, że oddaliśmy cały 1 celny strzał na bramkę przeciwnika.

Czy tym celnym strzałem był samobój ? :prochno:

#QueGoowno, QueFarto. Taktyka Allegro nadal żywa.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 marca 2022, 12:23

Poprostu pisze:
03 marca 2022, 08:53
Myślicie, że w naszym zarządzie na prawdę siedzą takie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i nie widzą co ten dyletant robi z tą drużyną?
Ich miny na meczach mówią wszystko. Nedved zawsze wygląda jakby myślał : Ale kał. Długo jeszcze ? Co ja tutaj robie ?


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 marca 2022, 12:31

Sorek21 pisze:
03 marca 2022, 12:23
Poprostu pisze:
03 marca 2022, 08:53
Myślicie, że w naszym zarządzie na prawdę siedzą takie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i nie widzą co ten dyletant robi z tą drużyną?
Ich miny na meczach mówią wszystko. Nedved zawsze wygląda jakby myślał : Ale kał. Długo jeszcze ? Co ja tutaj robie ?
Nedved nienawidzi <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> od dawna więc mu się nie dziwie.


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2022, 12:35

Wybitny mecz, wybitne osiągnięcie. Nareszcie widzę dojrzałą, pewną siebie silną mentalnie drużynę !


Dawniej Virus[Mauro].
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2022, 15:04

rozumiem, że Panów z forum to by tylko 0:3 z pełną dominacją usatysfakcjonowało?

ja remis brałem w ciemno, bo wiedziałem, że będzie ciężko, 9 kontuzji w kadrze + fakt, że Fiorentina na wyjazdach wyeliminowała Napoli i Atalantę. Remis przed rewanżem u siebie, gdzie jest szansa, że kilka kontuzjowanych grajków wróci to dobry prognostyk.

A z tego wszystkiego dostałem nawet jednobramkowe zwycięstwo. Inter od 4 meczów nawet bramki nie strzelił.


Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2022, 15:35

rammstein pisze:
03 marca 2022, 15:04
9 kontuzji w kadrze + fakt, że Fiorentina na wyjazdach wyeliminowała Napoli i Atalantę.
Ważne, że Juventus w sprzyjających sobie okolicznościach grał do tej pory kosmos :ok:


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 03 marca 2022, 15:46

Mateys pisze:
03 marca 2022, 15:35
rammstein pisze:
03 marca 2022, 15:04
9 kontuzji w kadrze + fakt, że Fiorentina na wyjazdach wyeliminowała Napoli i Atalantę.
Ważne, że Juventus w sprzyjających sobie okolicznościach grał do tej pory kosmos :ok:
Haha no dokładnie. Jeszcze jak Chiesa był zdrowy to grał pierwsze skrzypce w taktyce Maksia :prochno: I ogrom kontuzji to nie wina Pana betona przecież.

To się na prawdę do leczenia nadaje. Sekta pełną gębą.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 marca 2022, 16:17

jackop 27.08.2016 23:11:33
Jak 'sprowadzanie na ziemię' wygląda rok w rok w komentarzach:
- sierpień-wrzesień: zawodnicy mają w nogach sezon przygotowawczy, drużyna nie jest zgrana, to dopiero pierwsze kolejki
- październik-listopad: w Serie A gramy na 'pół gwizdka' bo nadchodzą ważne mecze w grupie LM
- okolice stycznia: zawodnicy po przerwie świątecznej, na początku roku zwykle idzie średnio, więc najważniejsze, to zdobywać 3 pkt. żeby utrzymać dystans nad grupą pościgową
- luty: spójrzmy na ilość kontuzji w zespole, wygrana takim (pół rezerwowym) składem to już jest sukces sam w sobie
- marzec-kwiecień: wszystkie siły trzeba włożyć w fazę pucharową (jeśli gramy w LM) / konkurencji trzeba wybić z głowy marzenia o Scudetto, tak aby nie mieli nawet matematycznych szans (jeśli nie gramy w LM)
- maj: sezon i tak już wygrany, można zacząć snuć mocarstwowe plany na mercato

Postulat o czymś tak trywialnym jak wymaganie atrakcyjnego futbolu zamiast kopania się po czołach przez 3/4 spotkań jest niemile widziany przez calutki sezon. Inni mogą, ale Juventusowi zawsze coś przeszkadza, czy dolega.
Dawno nie wkleiłem. 6 lat później większość wciąż się zgadza, z tym że teraz to my "gonimy".

TL:DR - w Juventusie nigdy nie ma sprzyjających okoliczności, a później kończy się sezon i gadamy o Mercato 😂


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 marca 2022, 20:21

Poprostu pisze:
03 marca 2022, 08:53
Myślicie, że w naszym zarządzie na prawdę siedzą takie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i nie widzą co ten dyletant robi z tą drużyną?
Tak.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 03 marca 2022, 22:21

Najgorzej że taki trener jak Ten Hag - który chyba jest jedynym konkretnym z przyszłością wyleci na wyspy , a my będziemy się grzać z Maxiem i gównopiłką.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany