Serie A 21/22 (26): JUVENTUS FC 1-1 Torino

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 19 lutego 2022, 15:53

hellspawn pisze:
19 lutego 2022, 12:13
Powróciłem do oglądania meczy po transferze Vlahovicia, ale widzę, że separacja była słuszna. Mniej czasu traciłem na ten piłkarski bełkot Allegriego.
Tak jak ja. Człowiek wie, ale jednak ten sentyment wygrywa.

Ciekawe co jeszcze ten beton musi zrobić, żeby Agnelli się obudził.

Wyczyściliśmy buty z gówna, żeby znów umyślnie w nie wdepnąć.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2022, 16:03

Dalej partycypujecie w zaśmiecaniu forum przez trolla? Gratulacje. :|

Co do meczu - z Atalantą było słabo, jednakże zbyt wielu rwało tu włosy z głowy, jednakże to ten mecz pokazał skalę naszego upadku - bo tak już trzeba o tym mówić.

Najbardziej mnie boli fakt, że Max kończy naszych piłkarzy sportowo i mentalnie. Mam tu na myśli MdL, który jak najbardziej ma predyspozycje do wychodzenia wyżej i bycia pierwszym od bramki do rozprowadzania piłki w przód / robienia przewagi, Loce - jako registe, no i Dusana - przy takiej kopaninie to nie ma szans na rozwój. Przyzwyczaja też naszych do totalnego minimalizmu. Remisy są 'ok', zbliża się koniec meczu a nasi spacerują, nawet Kwadrat (NAWET!!!) leniwie człapał, żeby wybić rożny, Rabjo, Morata by mnie nie zdziwili, ale Kolumbijczyk? Do tego słabe mecze nazywanie dobrymi :facepalm: Rozumiem, że spotkanie może nie wyjść, żeby psychicznie zawodników odciążyć można coś takiego powiedzieć, jednak raz za razem??? Za niedługo się dowiemy, że i porażki są 'ok' bo 'walczyliśmy' 'rywal postawił ciężkie warunki' etc.

Torino było lepsze, to waleczna acz dość chimeryczna drużyna, rozstrzał w postawie, w poszczególnych meczach mają spory, a ten nawet nie był najlepszy w ich wykonaniu, pomimo tego ten remis to taki 'ze wskazaniem' na nich. :whiteflag:

Brak jakiejkolwiek klarownej sytuacji po wyrównaniu Granaty to kryminał. Największe wzmocnienie to zwolnienie Maxa. Sukcesy z Juve za poprzedniej kadencji wpędziły go w samouwielbienie, nic nie widzi i nie analizuje, jest przekonany o słuszności swej koncepcji, gdzie każdy widzi, iż nie jest nic warta, ciężkie to do pojęcia.

PS: Wiem, że jest wolność słowa, każdy może pisać co chce - w ramach regulaminu - i nic mi do tego itd itp. jednakże dajcie już sobie spokój z tym chwaleniem, że nie oglądacie Juve 'bo syf' 'bo się nie da' 'bo lepiej browara pić', no żałosne... Prawie tak jak nasza gra. Napiszcie, że kibicujecie tylko zwycięstwom i voila. Niestety sport jest jaki jest.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2022, 17:22

Czasem mam wrażenie, że Ci goście grający w koszulkach Juventusu widzą się dopiero na murawie przed meczem. I tak sobie co tydzień jeżdżą pograć w piłeczkę, a w tygodniu wolne. Przecież to jest parodia, żeby po stracie bramki nie zrobić nic. Kompletny brak pomysłu, jesteśmy drużyną, która dzięki czasem solidnie grającej obronie jest w stanie wygrać z każdym (np. 1:0 z Chelsea, gdzie obrońcy wspięli się na wyżyny), ale jest też w stanie przegrać z każdym. Chore.


ForzaMilan!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2016
Posty: 83
Rejestracja: 07 listopada 2016

Nieprzeczytany post 19 lutego 2022, 18:21

VVujek pisze:
19 lutego 2022, 09:47
Tak jak myślałem, żaden Zakaria i Vlaho nie zmienią oblicza tej drużyny, nie dlatego że trenerem jest Allegri , a dlatego że Juventus zwyczajnie ma słaba linię pomocy i wiekową wypaloną obrone.

W pomocy nie ma ani jednego zawodnika robiącego liczby( nie, Loca nie jest i nigdy taki nie był) , jedynie linia ataku wygląda dobrze, ale Morata nie jest własnością Juve, a Dybala kończy kontrakt, Vlahovic może być tym który pozwoli uzbierać pare pkt więcej, ale to może być za mało.

Juventus ostatnio dobrze punktował, ale gra ciągle pozostawiała wiele do życzenia.

Ostatnio De Ligt zaczyna wyglądać jak pan piłkarz ciekawe ile czasu utrzyma formę.
Wujek, ale wiesz, że wchodzenie na obojętnie która stronę innej drużyny niż twoja i pisanie po fatalnym meczu, jest jak przybijanie piątki zawodnikom drużyny z którą się wygrało finał, wk**wia tylko bardziej.. kibice Juve sami dobrze wiedzą gdzie sa bolączki ich drużyny nie musisz im tego punktować i udawać że wiesz lepiej - oświecę Cię, nie wiesz..
Na pewno masz lepsze rozeznanie co się dzieje w Interze a ja w Milanie. Problem tkwi w trenerze Juve - głównie i tyle w temacie, ile ro razy już w tym sezonie Juve pierwsze strzela bramkę a później się zaczyna chować? To notoryczne granie i wyczekiwanie jest zbrodnia która zaszczepia im nie kto inny jak Max zamiast krzyknąć ryknąć na nich żeby jechali dalej ostro cisnęli po strzelonej bramce jeszcze bardziej! To nie, defensywka i wyczekiwanie oddanie inicjatywy, a nie ma już żelaznego BBC przy którym można bawić się w takie cofnięcie tu wystarczy jeden błąd lub dwa i się robi smród.
A co do drugiej linii Juve to nie przesadzałbym z tym że jest to az takie dno, spokojnie powinni zdominować takie Torino ale jak ktoś Loce ustawia między stoperami to jest idiota, dobrze wiem jak ten zawodnik gra, bo grał w Milanie przypominam i to jest chłopak nie od rozbijania ataków i graniu jako trzeci stoper, żeby wydobyć z niego to co najlepsze to musi grać tak jak w Sasu czyli między strefami podłączać się do akcji ofensywnych, gdy potrzeba cofnąć ale musi mieć swobodę, możliwość przemieszczania się od lini obrony do lini ataku, nigdy nie grał przyspawany tak do lini obrony, a to że widzisz tyle występów na pozycji defensywnej na transfermarkt to nie jest równe z tym że grał w ten sam sposób co teraz w z Juve zrozum że to chłopie wreszcie..


VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 19 lutego 2022, 20:45

ForzaMilan!!! pisze:
19 lutego 2022, 18:21
VVujek pisze:
19 lutego 2022, 09:47
Tak jak myślałem, żaden Zakaria i Vlaho nie zmienią oblicza tej drużyny, nie dlatego że trenerem jest Allegri , a dlatego że Juventus zwyczajnie ma słaba linię pomocy i wiekową wypaloną obrone.

W pomocy nie ma ani jednego zawodnika robiącego liczby( nie, Loca nie jest i nigdy taki nie był) , jedynie linia ataku wygląda dobrze, ale Morata nie jest własnością Juve, a Dybala kończy kontrakt, Vlahovic może być tym który pozwoli uzbierać pare pkt więcej, ale to może być za mało.

Juventus ostatnio dobrze punktował, ale gra ciągle pozostawiała wiele do życzenia.

Ostatnio De Ligt zaczyna wyglądać jak pan piłkarz ciekawe ile czasu utrzyma formę.
Wujek, ale wiesz, że wchodzenie na obojętnie która stronę innej drużyny niż twoja i pisanie po fatalnym meczu, jest jak przybijanie piątki zawodnikom drużyny z którą się wygrało finał, wk**wia tylko bardziej.. kibice Juve sami dobrze wiedzą gdzie sa bolączki ich drużyny nie musisz im tego punktować i udawać że wiesz lepiej - oświecę Cię, nie wiesz..
Na pewno masz lepsze rozeznanie co się dzieje w Interze a ja w Milanie. Problem tkwi w trenerze Juve - głównie i tyle w temacie, ile ro razy już w tym sezonie Juve pierwsze strzela bramkę a później się zaczyna chować? To notoryczne granie i wyczekiwanie jest zbrodnia która zaszczepia im nie kto inny jak Max zamiast krzyknąć ryknąć na nich żeby jechali dalej ostro cisnęli po strzelonej bramce jeszcze bardziej! To nie, defensywka i wyczekiwanie oddanie inicjatywy, a nie ma już żelaznego BBC przy którym można bawić się w takie cofnięcie tu wystarczy jeden błąd lub dwa i się robi smród.
A co do drugiej linii Juve to nie przesadzałbym z tym że jest to az takie dno, spokojnie powinni zdominować takie Torino ale jak ktoś Loce ustawia między stoperami to jest idiota, dobrze wiem jak ten zawodnik gra, bo grał w Milanie przypominam i to jest chłopak nie od rozbijania ataków i graniu jako trzeci stoper, żeby wydobyć z niego to co najlepsze to musi grać tak jak w Sasu czyli między strefami podłączać się do akcji ofensywnych, gdy potrzeba cofnąć ale musi mieć swobodę, możliwość przemieszczania się od lini obrony do lini ataku, nigdy nie grał przyspawany tak do lini obrony, a to że widzisz tyle występów na pozycji defensywnej na transfermarkt to nie jest równe z tym że grał w ten sam sposób co teraz w z Juve zrozum że to chłopie wreszcie..
Ty nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz Locatelli od 2 sezonów gra właśnie na tej pozycji na której ustawia go Allegri, to można sprawdzić, a ja opieram to na meczach które oglądałem, a TM to tylko potwierdza. To czy był bardziej czy mniej przyspawany jest kwestią przeciwnika. Sassuolo dominuje to jest mniej przyspawany, broni się to jest bardziej przyspawany , logika się kłania. Nie zmienia się jedno , to wciąż ta sama pozycja. To samo jest w Juve.

Nie wiem ? bo co bo ty tak twierdzisz ? śmieszne.
Teraz ja cię oświecę oglądam prawie każdy mecz Juve czy Milanu o ile nie koliduje z Interem więc materiał na którym opieram swoje wywody jest ogromny.

Ty nie rozumiesz jednego Juve zaczyna się chować nawet jak nie strzeli bramki , albo inaczej ich po prostu przeciwnik dominuje, najświeższy przykład z Torino ,przecież Juventus był dosłownie zamknięty na własnej połowie już przed bramką na 1-0

Kiedyś Juventu oddawał pole przeciwnikowi wtedy kiedy tego chciał, jak było trzeba dominował ,teraz przeciwnik sam sobie zdobywa to pole.

Wpadasz tu mówisz ,że nie powinienm pisać, że nie mam racji bo oni wiedzą lepiej po czym sam zaczynasz swój wywód :facepalm:
Pewnie zaplusowałeś u kibiców ,ale treść tego jest taka :laugh2:


Forza Inter
ForzaMilan!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2016
Posty: 83
Rejestracja: 07 listopada 2016

Nieprzeczytany post 19 lutego 2022, 22:51

VVujek pisze:
19 lutego 2022, 20:45
ForzaMilan!!! pisze:
19 lutego 2022, 18:21
VVujek pisze:
19 lutego 2022, 09:47
Tak jak myślałem, żaden Zakaria i Vlaho nie zmienią oblicza tej drużyny, nie dlatego że trenerem jest Allegri , a dlatego że Juventus zwyczajnie ma słaba linię pomocy i wiekową wypaloną obrone.

W pomocy nie ma ani jednego zawodnika robiącego liczby( nie, Loca nie jest i nigdy taki nie był) , jedynie linia ataku wygląda dobrze, ale Morata nie jest własnością Juve, a Dybala kończy kontrakt, Vlahovic może być tym który pozwoli uzbierać pare pkt więcej, ale to może być za mało.

Juventus ostatnio dobrze punktował, ale gra ciągle pozostawiała wiele do życzenia.

Ostatnio De Ligt zaczyna wyglądać jak pan piłkarz ciekawe ile czasu utrzyma formę.
Wujek, ale wiesz, że wchodzenie na obojętnie która stronę innej drużyny niż twoja i pisanie po fatalnym meczu, jest jak przybijanie piątki zawodnikom drużyny z którą się wygrało finał, wk**wia tylko bardziej.. kibice Juve sami dobrze wiedzą gdzie sa bolączki ich drużyny nie musisz im tego punktować i udawać że wiesz lepiej - oświecę Cię, nie wiesz..
Na pewno masz lepsze rozeznanie co się dzieje w Interze a ja w Milanie. Problem tkwi w trenerze Juve - głównie i tyle w temacie, ile ro razy już w tym sezonie Juve pierwsze strzela bramkę a później się zaczyna chować? To notoryczne granie i wyczekiwanie jest zbrodnia która zaszczepia im nie kto inny jak Max zamiast krzyknąć ryknąć na nich żeby jechali dalej ostro cisnęli po strzelonej bramce jeszcze bardziej! To nie, defensywka i wyczekiwanie oddanie inicjatywy, a nie ma już żelaznego BBC przy którym można bawić się w takie cofnięcie tu wystarczy jeden błąd lub dwa i się robi smród.
A co do drugiej linii Juve to nie przesadzałbym z tym że jest to az takie dno, spokojnie powinni zdominować takie Torino ale jak ktoś Loce ustawia między stoperami to jest idiota, dobrze wiem jak ten zawodnik gra, bo grał w Milanie przypominam i to jest chłopak nie od rozbijania ataków i graniu jako trzeci stoper, żeby wydobyć z niego to co najlepsze to musi grać tak jak w Sasu czyli między strefami podłączać się do akcji ofensywnych, gdy potrzeba cofnąć ale musi mieć swobodę, możliwość przemieszczania się od lini obrony do lini ataku, nigdy nie grał przyspawany tak do lini obrony, a to że widzisz tyle występów na pozycji defensywnej na transfermarkt to nie jest równe z tym że grał w ten sam sposób co teraz w z Juve zrozum że to chłopie wreszcie..
Ty nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz Locatelli od 2 sezonów gra właśnie na tej pozycji na której ustawia go Allegri, to można sprawdzić, a ja opieram to na meczach które oglądałem, a TM to tylko potwierdza. To czy był bardziej czy mniej przyspawany jest kwestią przeciwnika. Sassuolo dominuje to jest mniej przyspawany, broni się to jest bardziej przyspawany , logika się kłania. Nie zmienia się jedno , to wciąż ta sama pozycja. To samo jest w Juve.

Nie wiem ? bo co bo ty tak twierdzisz ? śmieszne.
Teraz ja cię oświecę oglądam prawie każdy mecz Juve czy Milanu o ile nie koliduje z Interem więc materiał na którym opieram swoje wywody jest ogromny.

Ty nie rozumiesz jednego Juve zaczyna się chować nawet jak nie strzeli bramki , albo inaczej ich po prostu przeciwnik dominuje, najświeższy przykład z Torino ,przecież Juventus był dosłownie zamknięty na własnej połowie już przed bramką na 1-0

Kiedyś Juventu oddawał pole przeciwnikowi wtedy kiedy tego chciał, jak było trzeba dominował ,teraz przeciwnik sam sobie zdobywa to pole.

Wpadasz tu mówisz ,że nie powinienm pisać, że nie mam racji bo oni wiedzą lepiej po czym sam zaczynasz swój wywód :facepalm:
Pewnie zaplusowałeś u kibiców ,ale treść tego jest taka :laugh2:

Ty masz po prostu problem z rozmową z innymi dlatego do Cb nic nie dociera skoro oglądałeś wszystkie mecze Milanu, Juve i Interu to musiałaś być albo za każdym razem naćpany albo pijany..
Bo masz kompletnie oderwane od rzeczywistości wyobrażenia, Locatelii gra w Juve niezależnie od tego czy go czy ich przeciwnik naciska czy nie z tyłu.. W Milanie czy Sasu grał często wysoko mieszał się między pozycjami, jeżeli tego nie potrafisz przyjąć do wiadomości to masz po prostu problem.
Ok Torino naciskało na Juve w tym meczu zgadza się, ale jednak były takie mecze gdzie to oni przeważali i strzeli bramkę tak? Mogli nacisnąć a nie robili tego, a nawet ten mecz z Torino strzeli pierwsi i mogli próbować cokolwiek presowac, naciskać a nie robili tego, nie dlatego że brakuje im umiejętności tylko dlatego że mają takie założenia taktyczne.


VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 19 lutego 2022, 23:20

Totalne bzdury , tu nawet nie ma pola do dyskusji bo nie ma też argumentów. Po prostu nie wierze ,że ty oglądałeś tego zawodnika w Sass. Już niech ci będzie dla zabawy te wszystkie strony dawały mu pozycje DM po prawie każdym meczu, ja też ostro nafukany i pijany mecze oglądam, pewnie ci z TM, Whoscored i innych też ostro pijani.


Forza Inter
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 20 lutego 2022, 14:51

Zwycięstwo u siebie z Torino dałyby nam już w tej kolekcje:
+2 pkt w stosunku do Milanu
+3 pkt w stosunku do Atalanty
+2 pkt w stosunku do Romy

A jeszcze Inter-Sassuolo i Cagliari-Napoli, w których przeczuwam, że któryś z faworytów może stracić punkty.

Tak długo odrabialiśmy stratę do czołówki i czekaliśmy na jej zadyszkę. Gdy już nastąpiła, sami włożyliśmy sobie kij między szprychy.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2022, 15:13

Crunny pisze:
20 lutego 2022, 14:51
Tak długo odrabialiśmy stratę do czołówki i czekaliśmy na jej zadyszkę. Gdy już nastąpiła, sami włożyliśmy sobie kij między szprychy.
Obrazek

Jesteśmy po prostu w przededniu mitycznej wiosny. Chłopcy są zmęczeni obciążeniami treningowymi oraz intelektualnym wysiłkiem związanym z przerabianiem materiału z dziedziny filozofii maksizmu-allegrizmu. A jeżeli przez 10-20 lat wmawia im się koncepcje sprzeczne z tą ideologią, kładzie nacisk na strzelanie goli, dryblingi, wymienność pozycji i zmusza do ryzyka, to nie ma co się dziwić że przestawienie ich percepcji i sfokusowanie się na ryglowaniu dostępu do bramki, kontrolowaniu meczu, odczytywaniu momentów i cierpieniu wymaga czasu.

Wczoraj nasz były pracownik Igor Tudor, przy wyniku 2:0 szalał przy linii i notorycznie przesuwał swoich zawodników do przodu, by poszukali kolejnych goli. Niestety to się nie udało i jego drużyna wycieńczona atakami wypuściła zaliczkę dwóch goli.
Jednak Chorwat pokazał jak powinno wyglądać prawidłowe nastawienie - nasz Mr. Całman po pierwszym golu, choćby padł w 3 minucie (vide mecz z Sassuolo) każe drużynie osiąść na laurach i bronić tego cennego wyniku, a gdy ta taktyka po raz setny zawodzi, nie mamy kompletnie pomysłu by odwrócić losy meczu (poza karnym, rożnym, lagą, akcją indywidualną lub samobójem rywala).


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 lutego 2022, 15:41

Niestety remis jeszcze jest gorszy w obliczu przegranej Atalanty.

Mogliśmy odskoczyć na 2 pkt i być sami sobie panami Losu.

Pan Dybala znowu daje argumenty za kontraktem.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 20 lutego 2022, 21:52

Alexinhio-10 pisze:
19 lutego 2022, 15:53
hellspawn pisze:
19 lutego 2022, 12:13
Powróciłem do oglądania meczy po transferze Vlahovicia, ale widzę, że separacja była słuszna. Mniej czasu traciłem na ten piłkarski bełkot Allegriego.
Tak jak ja. Człowiek wie, ale jednak ten sentyment wygrywa.
Obrazek


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Zablokowany