Serie A 21/22 (23): AC Milan 0-0 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 03 lutego 2022, 00:08

ForzaMilan!!! pisze:
02 lutego 2022, 23:40
daroo89 pisze:
02 lutego 2022, 22:07

Czekam na odpowiedź 10 dni, a typ się mnie pyta "CZY W KOŃCU PO MĘSKU PRZYZNAM MU RACJĘ". :laugh2: Czyli wg ciebie faulu Rebicia nie było, tak? Bo odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie dalej nie widzę.
No hmm niech się zastanowię - nie? Dwóch Interistów walnęło analizę niczmy Gmoch XD Proszę Cię bez żartów.. skoro sędziowie przyznali się do błędnej decyzji to dla mnie temat jest zamknięty. W sumie to jak chcesz to brnij w te interpretacje dalej, ja już swoje napisałem w tym temacie nie będę Juventinim śmiecił forum.
Aha, czyli mamy tutaj do czynienia z typowym dla wiecznie poszkodowanych milanistów zakrzywianiem rzeczywistości. Postaram się w prosty sposób wytłumaczyć na czym polegał błąd sędziego, do którego się przyznał. Otóż nieszczęśnik ten użył za wcześnie gwizdka, powinien puścić akcję i poczekać aż piłka wpadnie do bramki. Tylko tyle. Następnie do akcji powinien wkroczyć VAR i wychwycić faul Rebicia na obrońcy. Gol i tak nie powinien zostać uznany. Widzę, że nawet kilku kolegów z waszej śmiesznej stronki potrafiło trzeźwo ocenić sytuację i dojść do podobnego wniosku. Nie ośmieszaj się stwierdzeniem, że faulu nie było tylko dlatego, że wychwycili to w telewizji interiści (przypuszczam, że nie masz żadnej wiedzy co to za osoby). Proponuję na przyszłość włączyć myślenie, przydaje się w życiu. Co do ostatniego zdania w pełni się zgadzam: nie pisz nic więcej. Unikniesz dalszego ośmieszania się.


Bukol87 pisze:Bardzo dobry w odbiorze ze świetną wydolnością. Technika jak na prawego obrońcę wystarczająca. Jest walka i duża świadomość taktyczna. Sturaro ma wszelkie atrybuty by dawać radę, nawet na poziomie LM.
ForzaMilan!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2016
Posty: 83
Rejestracja: 07 listopada 2016

Nieprzeczytany post 03 lutego 2022, 00:21

daroo89 pisze:
03 lutego 2022, 00:08
ForzaMilan!!! pisze:
02 lutego 2022, 23:40
daroo89 pisze:
02 lutego 2022, 22:07

Czekam na odpowiedź 10 dni, a typ się mnie pyta "CZY W KOŃCU PO MĘSKU PRZYZNAM MU RACJĘ". :laugh2: Czyli wg ciebie faulu Rebicia nie było, tak? Bo odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie dalej nie widzę.
No hmm niech się zastanowię - nie? Dwóch Interistów walnęło analizę niczmy Gmoch XD Proszę Cię bez żartów.. skoro sędziowie przyznali się do błędnej decyzji to dla mnie temat jest zamknięty. W sumie to jak chcesz to brnij w te interpretacje dalej, ja już swoje napisałem w tym temacie nie będę Juventinim śmiecił forum.
Aha, czyli mamy tutaj do czynienia z typowym dla wiecznie poszkodowanych milanistów zakrzywianiem rzeczywistości. Postaram się w prosty sposób wytłumaczyć na czym polegał błąd sędziego, do którego się przyznał. Otóż nieszczęśnik ten użył za wcześnie gwizdka, powinien puścić akcję i poczekać aż piłka wpadnie do bramki. Tylko tyle. Następnie do akcji powinien wkroczyć VAR i wychwycić faul Rebicia na obrońcy. Gol i tak nie powinien zostać uznany. Widzę, że nawet kilku kolegów z waszej śmiesznej stronki potrafiło trzeźwo ocenić sytuację i dojść do podobnego wniosku. Nie ośmieszaj się stwierdzeniem, że faulu nie było tylko dlatego, że wychwycili to w telewizji interiści (przypuszczam, że nie masz żadnej wiedzy co to za osoby). Proponuję na przyszłość włączyć myślenie, przydaje się w życiu. Co do ostatniego zdania w pełni się zgadzam: nie pisz nic więcej. Unikniesz dalszego ośmieszania się.
Zrozum że tylko w twojej głowie tam był faul, gość wsadził nogę i delikatnie został muśnięty przez Rebić-a, a ten cały czas był przy piłce i kontrolował jej posiadanie, takich kontaktów w meczu są dziesiątki i masz rację sędzia za wcześnie użył gwizdka, powinien akcje puścić, byłbyłby Var i byłby uznany prawidłowo zdobyty gol i takie jest moje zdanie, gdyby tam był ewidentny faul to nikt by z sędziów nawet tego zdarzenia nie skomentował, tyle było kontrowersji przez cały sezon a to pierwsza taka sytuacja. Weź to pod uwagę.


VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 03 lutego 2022, 14:34

ForzaMilan!!! pisze:
02 lutego 2022, 23:27
VVujek pisze:
02 lutego 2022, 19:09
Kolegium sędziów przepraszało ? Musze to przeczytać, aż się wierzyć nie chce. Dawaj te przeprosin Pierwsza taka sytuacja w historii.
"Jak informuje La Gazzetta dello Sport, AIA, a więc Kolegium Sędziów, od razu po meczu Milan - Spezia wystosowało przeprosiny do rossonerich. Sędzia Marco Serra pospieszył się z gwizdkiem i nie uznał bramki Juniora Messiasa, co nie tylko pozbawiło mediolańczyków zwycięstwa, ale jak miało się okazać kilka chwil później - nawet punktu. Arbiter sam od razu przeprosił drużynę gospodarzy jeszcze na murawie, wymownie unosząc ręce i przyznając się do wpadki. Teraz grożą mu konsekwencje w postaci dłuższej przerwy od sędziowania.

Faktów to jednak oczywiście nie zmieni - choć w kontrowersyjnych okolicznościach, to jednak Milan uległ Spezii i zanotował kompletnie nieplanowane potknięcie."

Masz przeczytaj sobie.
Panie kolego czy klub wydał oświadczenie o przeprosinach i przedstawił ich treść, czy bazujesz tylko na plotce puszczonej przez LGDS ? Zdajesz sobie, że gazety puszczają ploty i nawet ich nie dementują ?

Zdajesz sobie sprawę, że Rebić faulował i również o tym pisano ? Tylko ,że AcM com PL o tym nie informuje swoich czytelników, bo przecież potem będą piszczeć ,że tych pkt zabrakło do top4

Sędzia przyznal się do błędu bo popełnił błąd za wcześnie używając gwizdka , dalej to nie zmienia faktu, że Rebić faulował co wyszło dopiero po meczu.


Forza Inter
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2022, 14:40

Dziękuję za uwagę.
Proszę kontynuować dyskusje w temacie Serie A.


Obrazek
Zablokowany