Superpuchar Włoch 2021: Inter Mediolan 1-1 (dog. 2-1) JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2022, 21:29

To prawda i zgadzam się z tym. Już za samo pokazanie się z tym gównem powinny spotkać go konsekwencje a co do miejsca rozgrywania meczu to pisałem o tym nie raz. Zgadzamy się grac z interem na ich stadionie bo tak sobie wymyśliła FICG aby tylko jak najbardziej zrobić Juve pod górkę. To są detale, które w pojedynczym meczu robią różnicę. Przy tak dysponowanych merdaczach z wczorajszego dnia, samo wyjście na JS powinni wystarczyć do zwycięstwa bo nie oszukujmy się - tym wałom zdobyć nasz stadion jest potwornie trudno, Udało im się ostatni raz kiedy powstało słynne powiedzenie : "Uwaga, miszczowie nadchodzo" :laugh:
Oni tutaj nie potrafią grać i jak wspomniałeś - dominowaliśmy 9 lat ale ani razu nie graliśmy tego meczu na swoim stadionie, nie wiem co te pały w zarządzie robią, że idą na ustępstwa raz za razem. Ale jak wspomniałem - niech się wieśniaki jarają, dla nich to cenne trofeum, dla nas to puchar sołtysa.


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2022, 21:49

Żeby nasz Zarząd miał jaja to by wystawili na wczorajsze spotkanie drużynę U23 i ciepłym moczem olali FIGC za ich działania przeciwko Juve. Rozumiem, gdyby pierwszy raz zdarzyła się taka sytuacja, ale przecież dwa lata temu, gdy graliśmy przeciwko Lazio w Arabii Saudyjskiej, to Rzymianie mieli przełożony mecz ligowy, a my bodajże trzy dni przed Supercoppa walczyliśmy z Sampdorią. Przecież to jakaś żenada ze strony Agnellego i spółki, że tak się dają dymać.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2022, 23:26

MRN pisze:
13 stycznia 2022, 21:29
To prawda i zgadzam się z tym. Już za samo pokazanie się z tym gównem powinny spotkać go konsekwencje a co do miejsca rozgrywania meczu to pisałem o tym nie raz. Zgadzamy się grac z interem na ich stadionie bo tak sobie wymyśliła FICG aby tylko jak najbardziej zrobić Juve pod górkę.
Człowieku, skończ pisać w końcu te brednie. Od pierwszego SCI mecze były rozgrywane na stadionie Mistrza. Zapoznaj się i nie powtarzaj tego więcej.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Superpuch ... o%C5%BCnej


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2022, 00:31

Jasne, zdobędziemy kolejne mistrzostwo i znowu będziemy grali u ciapków lub w Chinach.


Obrazek
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2022, 00:36

Akurat w tym przypadku wcale bym się nie zdziwił, jakby Agnelli sam proponował granie w krajach azjatyckich - to po prostu próba wbicia się na tamtejszy rynek i zdobycie większej ilości kibiców. A przy okazji ligi włoskiej, więc "obustronna" korzyść i dla federacji, zarówno jak dla klubu.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2022, 01:22

Bo taka prawda, taki był cel Agnelliego, przerabialiśmy na forum już to. Agnelli chciał się wbić na wschodni rynek, chciał rozwijać Juventus i zwiększać jego rozpoznawalność ale wszystko <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> wraz z ponownym zatrudnieniem Allegriego. Mimo tego błędu, uważam, że to odpowiedni prezydent.


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2022, 03:04

A propos Superpucharów:

W finale Superpucharu Hiszpanii zagra drużyna, która nie zdobyła mistrzostwa z drużyną, która nie zdobyła Pucharu Hiszpanii.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2022, 09:19

MRN pisze:
14 stycznia 2022, 00:31
Jasne, zdobędziemy kolejne mistrzostwo i znowu będziemy grali u ciapków lub w Chinach.
To już kwestia kasy. Oba kluby się muszą na to zgodzić ale wyjściowym stadionem jest zawsze ten mistrza. Teraz przecież też mieli grać u Arabów tylko coś nie wyszło, jakby były inne plany to rozgrywaliby ten mecz w sierpniu.

Po prostu nie pisz głupot, że ktoś tu nam robił pod górkę w tym konkretnym przypadku.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Zablokowany