Serie A 21/22 (18): Bologna 0-2 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2021, 17:46

Sorek21 pisze:
18 grudnia 2021, 17:16
Paya pisze:
18 grudnia 2021, 16:44
Sorek21 pisze:
18 grudnia 2021, 15:37
Moim zdaniem kibice Juve powinni wziąść przykład z kibiców Legii i osobiście spotkać się z piłkarzami. Odpowiednia motywacja jest kluczem do sukcesu.
Jaka żena XDDD Gościu, czy Ty właśnie sugerujesz, że należy kogoś pobić żeby zaczął lepiej kopać piłkę?
Tak właśnie sugeruję.Co ma na nich działać skoro mawet pieniądze tego nie robią ? Czy wygrają czy przegrają to taki Rabiot i tak dostanie swoje 7mln za sezon.
Aluminiowy_kapelusik.gif XD
Tak na marginesie - słyszałeś o czymś co się nazywa powrót do średniej? ;-)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2021, 17:48

To jakie dzisiaj tłumacznie po meczu?
- Bolognia to trudny teren.
- Zabrakło doświadczenia.
- Kajo musi zmarnować sobie sezon na ławce aby zrozumiał gówno piłkę jaka chce grać.
- Mamy dużo kontuzji w zespole, które nie są spowodowane nieudolnością moją oraz mojego sztabu.
- Morata zagrał super mecz ale nic nie strzelił bo napastnicy nie są od strzelania.
- Za mało cierpieliśmy, musimy lepiej czytać mecz przeciwko takim mocnym drużynom.


Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2021, 18:51

Wielki Berna z 5 asystą w tym sezonie. Wynik .42/90minut daje mu 2 miejsce na liście najczęściej asystujących w ostatnich 5 latach (po Cuadrado z zeszłego sezonu).


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2021, 18:52

Do przerwy 1-0 czyli standardowa sytuacja jak przez cały sezon- jeśli nie strzelą drugiego gola to skończy się remisem albo przegramy ( zależy od klasy przeciwnika)


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2021, 18:59

Można zrobić taki mem :

5 minut i 1-0
Allegri :mamy prowadzenie a jeszcze trzeba grać 85 minut. I co teraz robić ??

Czy tylko ja poczułem się dziwnie kiedy komentator powiedział - cudowna piłka Bernardeschiego ???


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2021, 19:55

Jestem zdziwiony, że wygrali i to tak spokojnie.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2021, 19:57

Sorek21 pisze:
18 grudnia 2021, 18:59
Czy tylko ja poczułem się dziwnie kiedy komentator powiedział - cudowna piłka Bernardeschiego ???
A jak się poczułeś słysząc, że Juventus potrzebuje błysku geniuszu Bernardeschiego? :ahsisi:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2021, 20:05

Niespodzianka. Miło. Szkoda marnować tego Cuadrado na obronie przy tej kupie w ataku.
Szkoda, że już nigdy nie strzelimy 3 goli. To może być ciekawa kolejka dla nas.
Berna mimo, że bez gola 3 sezony to chociaż potrafi fajną asystę dać.

Co robił Rabiot do końca meczu i dlaczego udaje zawód piłkarza?
Za te zmiany co dali Kulu i Bentancur powinna być nagana... Mamy obecnie ok 12 piłkarzy do odpalenia...To o 10 za dużo.

Morata się mocno obronił liczbami. Bardzo dobry de Ligt.
Ostatnie 15 min to już płacz na rozlanym mlekiem... Na ekranie.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2021, 20:07

Dragon pisze:
18 grudnia 2021, 20:05

Co robił Rabiot do końca meczu i dlaczego udaje zawód piłkarza?

Kara za <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> na treningu.


Cinek90

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 września 2021
Posty: 12
Rejestracja: 29 września 2021

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2021, 21:38

Kto by pomyślał, że Berna złapie taką formę, ostatnie dwie asysty naprawdę wow. Może sobie w końcu przypomni sobie jak się gra w piłkę bo umiejętności czysto piłkarskie ma. Mało goli Juve w ostatnich czasach potrafię sobie przypomnieć po takich podaniach przeszywających obronę. Tego nam zdecydowanie brakuje a jak widać wystarczy jedno mądre podanie by zdobyć gola. Ogółem gra Juve to wciąż beton i muł ale są 3pkt to najważniejsze.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1702
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2021, 21:50

Niezły występ zanotował Arthur i podejrzewam, że zdobył abonament na grę. 1:1 stary Pjanic, któremu zdarzało się jeszcze podać do przodu.
Ogólnie Arthur tam powinien grać, a Locatelli wyjść wyżej wspomóc kulejący atak. Nie wiedzieć czemu to Brazol zszedł, a do końca grał beznadziejny Rabiot.
Cuadrado bramka na farcie, a jak dostał patelnię od Kaio to nastąpił blackout :prochno: .
Kean ze swoim bezsensownym szarpaniem chyba faktycznie jest lepszy bliżej linii.
Berna robi asystę i przestaje grać, kilka fatalnych strat przy własnym polu karnym.
To jest naturalne ustawienie dla Chiesy, niech wraca na skrzydło i kończmy z tym plackiem Dybałą. Broniłem go ale ostatecznie wk...ł mnie ostatnią sytuacją, niech szuka sponsora gdzie indziej. Nie ma zdrowia, nie ma ciągłości, nie ma kontraktu żegnaj papa.

To był ważny mecz i udało się wygrać, wiadomo kalma i oddane pole, ale weszły 2 gole plus niewiele zagrożenia w tyłach. Oczywiście jak każdy widz mogłem coś przeoczyć w tej mgle :prochno: .
Niestety Juventus absolutnie frajersko zgubił za dużo punktów, 8-9 oczek i patrzylibyśmy w stronę lidera.
Cagliari powinno być formalnością -- czytaj nasi podejdą na luzingu i jest to mecz podwyższonego ryzyka.
Potem styczeń, który tak samo jak rok temu zdefiniuje realne cele klubu. Napoli home, Roma away, Inter SCI, Udinese home, Milan away i więcej pisać nie trzeba.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2021, 21:56

Praktycznie połowa sezonu za pasem, a my mamy strzelonych 25 bramek. Ja pierniczę co za syf i wstyd...


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2021, 22:08

Sila Spokoju pisze:
18 grudnia 2021, 21:56
Praktycznie połowa sezonu za pasem, a my mamy strzelone 25 bramek.
+10 w LM, czyli więcej niż Lewandowski (30 goli). Szach mat :D
Cinek90 pisze:
18 grudnia 2021, 21:38
Kto by pomyślał, że Berna złapie taką formę, ostatnie dwie asysty naprawdę wow. Może sobie w końcu przypomni sobie jak się gra w piłkę bo umiejętności czysto piłkarskie ma. Mało goli Juve w ostatnich czasach potrafię sobie przypomnieć po takich podaniach przeszywających obronę. Tego nam zdecydowanie brakuje a jak widać wystarczy jedno mądre podanie by zdobyć gola.
Gdyby miał umiejętności, to wciągu 90 minut potrafiłby zrobić coś więcej dobrego, niż raz umiejętnie kopnąć piłkę. Tak, wiem że dla fana Juventusu może to być kosmos, ale da się zdobyć więcej niż jednego gola/asystę w jednym meczu, albo przysłużyć się wygranej w inny sposób.

Mogło mi to umknąć, ale nie przypominam sobie, żeby Berna sprezentował Moracie, albo komu podobnej (do tej bramkowej) sytuacji. Mimo wszystko jest to jakiś postęp w stosunku do absolutnego braku jakiejkolwiek wartości poza wypełnieniem koszulki #JestęRabiotę

PS: Można to podciągnąć do osoby Juana 'Golazo' Cuadry, który dziś skutecznie kopnął futbolówką w przeciwnika.
Dragon pisze:
18 grudnia 2021, 20:05
Mamy obecnie ok 12 piłkarzy do odpalenia...To o 10 za dużo.
https://juvepoland.com/2021/12/18/alleg ... w-czworce/
Skład Juventusu jest znakomity, ci zawodnicy mogą poprawić samoocenę i przekonanie w osiąganiu celów. Poprawimy się na poziomie technicznym i taktycznym, co przełoży się na wyniki. Jesteśmy blisko czwartego miejsca.
Wszystko zgodnie z planem, a nawet ponad stan ligowego średniaka, jakiego obecnie prowadzi Mister Wybitny ;)
Ostatnio zmieniony 18 grudnia 2021, 22:25 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2021, 22:23

Zero stworzonych klarownych sytuacji na gola i wygrana 2:0. Pierwszy gol wypracowany przez rykoszet przy gownopodaniu w środku pola, drugi po rykoszecie przy strzale.
Mnóstwo szczęścia w wyrównanym meczu drużyn środka tabeli. Do tego tym razem kiedy zaczelu nas cisnąć po obejciu prowadzenia i po calma calma w szatni udało się nie stracić gola. Cóż, czasami się zdarza.
Najgorsze w tym wszystkim, że po trenerze nie widać żeby szukał nowych rozwiązań, próbował w realny sposób poprawić grę. Gramy cały czas absolutnie to samo bagno.


calma calma
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 00:13

Pluto pisze:
18 grudnia 2021, 22:23
Zero stworzonych klarownych sytuacji na gola i wygrana 2:0. Pierwszy gol wypracowany przez rykoszet przy gownopodaniu w środku pola, drugi po rykoszecie przy strzale.
Mnóstwo szczęścia w wyrównanym meczu drużyn środka tabeli. Do tego tym razem kiedy zaczelu nas cisnąć po obejciu prowadzenia i po calma calma w szatni udało się nie stracić gola. Cóż, czasami się zdarza.
Najgorsze w tym wszystkim, że po trenerze nie widać żeby szukał nowych rozwiązań, próbował w realny sposób poprawić grę. Gramy cały czas absolutnie to samo bagno.
to mnie rozbawiłeś. Ostatnio były dziesiątki sytuacji (patrz Genoa czy Salernitana) kończyło się ledwo 2:0. Dziś przynajmniej byliśmy skuteczni niemal do bólu. Widzę, że i tak źle i tak źle ;) Poza tym mylisz się, bo sytuacje były, choćby Cuadrado powinien w samej końcówce na 0:3 wsadzić.


Ps. Mam nadzieję, że jakby to powiedział Max, tak słabiutkie Cagliari, nie popsuje nam Świąt ??! :pray:


Zablokowany