Serie A 21/22 (16): JUVENTUS FC 2-0 Genoa

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2021, 23:27

Baczu pisze:
05 grudnia 2021, 23:18
Nie wie ktoś, czy Mario Mandzukic nie nudzi się na emeryturze? Ileż można pić drinki i opalać się na piaszczystych plażach Zanzibaru. A tak, wpadłby troche pokopać na pół roku i uwolnił nas od oglądania tego zniewieściałego, płaczliwego kapcia.
Serio. Chorwat na kacu dałby więcej w chwili obecnej.
Zastanawiam się dlaczego nasz klub jest parasolem ochronnym dla takich nieudaczników? Wspieramy Moratę bo walczy, wspieramy Rabiota bo ma ładne, zgrabne nogi, wspieramy Bernę, bo jest Włochem, wspieramy Ramseya, bo on taki biedny, chorowity. W Anglii się nie pieprzą, jak się nie nadajesz to won, bez żadnych sentymentów. Czas się przebranżowić i zacząć być znów klubem piłkarskim z odpowiednim DNA, a nie kliniką dla wątłych psychicznie kopaczy, bo odkąd odeszli od nas ostatni gracze którzy mieli cojones i odpowiedni mental rozpoczęła się równia pochyła.
Patrzysz przez jakies sentymenty. W Milanie pokazal swoj poziom.


Gontar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2021
Posty: 15
Rejestracja: 23 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 00:05

MRN pisze:
05 grudnia 2021, 23:25
Dziś były zachwyty nad bramkarzem Genoi ale to nasi napastnicy to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Morata, Kean i Dybala kolejny raz pokazali, że są <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nie nadającymi się do tej drużyny. Mecz bez historii ale męczenie się z takimi amatorami to kpina. Morata niech się pakuje i wypad, podobnie Kean a Dybala niech idzie bo w sumie niczego temu zespołowi nie daje. Tutaj potrzeba całkowitego odświeżenia i Dybala też zawadza.
Nie wiem co Ty ćpiesz bez Dybali nie ma jakiegokolwiek pomysłu na grę. Jego rozgrywanie ratuje nam dupę bo nikt inny w tej drużynie tego nie robi. Dybala to obecnie 70% całej roboty na boisku odwala, nawet zasuwa w fazie defensywnej. Szkoda czytać takie posty na tym forum...


Fino alla Fine
ipswich

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2013
Posty: 82
Rejestracja: 11 lutego 2013

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 00:11

Gontar pisze:
06 grudnia 2021, 00:05
MRN pisze:
05 grudnia 2021, 23:25
Dziś były zachwyty nad bramkarzem Genoi ale to nasi napastnicy to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Morata, Kean i Dybala kolejny raz pokazali, że są <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nie nadającymi się do tej drużyny. Mecz bez historii ale męczenie się z takimi amatorami to kpina. Morata niech się pakuje i wypad, podobnie Kean a Dybala niech idzie bo w sumie niczego temu zespołowi nie daje. Tutaj potrzeba całkowitego odświeżenia i Dybala też zawadza.
Nie wiem co Ty ćpiesz bez Dybali nie ma jakiegokolwiek pomysłu na grę. Jego rozgrywanie ratuje nam dupę bo nikt inny w tej drużynie tego nie robi. Dybala to obecnie 70% całej roboty na boisku odwala, nawet zasuwa w fazie defensywnej. Szkoda czytać takie posty na tym forum...
goraco polecam:

Obrazek


Obrazek

***** ***
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 00:25



MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 00:41

MRN pisze:
05 grudnia 2021, 23:25
Dziś były zachwyty nad bramkarzem Genoi ale to nasi napastnicy to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Morata, Kean i Dybala kolejny raz pokazali, że są <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nie nadającymi się do tej drużyny. Mecz bez historii ale męczenie się z takimi amatorami to kpina. Morata niech się pakuje i wypad, podobnie Kean a Dybala niech idzie bo w sumie niczego temu zespołowi nie daje. Tutaj potrzeba całkowitego odświeżenia i Dybala też zawadza.

Ktoś mnie ostatnio pytał, gdzie ja tu widzę ubliżanie własnej drużynie i jej piłkarzom ;)

Dla mnie 11pkt jest do odrobienia. Naprawdę jakby chłopaki złapali formę to jest szansa coś wyciągnąć z tego sezonu. We wszystkich rozgrywkach jesteśmy w grze, fakt, że Seria A sobie skomplikowaliśmy, ale nie takie historie piłka widziała. Ja wierzę.

Mimo tego muszę przyznać, że Morata zaczyna irytować, zwłaszcza, że pokazywał już wielokrotnie, że ma duży potencjał. No nic, oby Max jakoś do niego dotarł, a jak nie on może jakiś lider drużyny np. Kielon, Bonu, Dybala ( choć ostatni chyba nie ma charakteru przywódcy ).

Dobry mecz, Geona bez szans. Słaba skuteczność, ale w końcu była legendarna pełna kontrola. Inna sprawa, że przeciwnik kopał się po czole, dosłownie. Zobaczymy, Forza! :juveflag:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 07:31

Morata z tą swoją nieudolnością przewyższa kopaczy Zagłębia Lubin.

Dybala naszym motorem, rozgrywającym ? Z Genoą, która nie oddała strzału to nie lada wyczyn, chłop potrzebuje zmiany otoczenia już a jeszcze 1, 2 mecze i będzie połamany.


Obrazek
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 07:54

Bardzo dobre zawody Kaio Jorge.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 08:00

Kulu i Berna do odstrzału.

Morata to jedynie na lawke.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 08:23

Adrian27th pisze:
06 grudnia 2021, 08:00
Kulu i Berna do odstrzału.

Morata to jedynie na lawke.
Ławkowicz za 40-55 mln. Super deal 🤣


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 09:46

Mam jedno zasadnicze skojarzenie po tym meczu, jesteśmy absolutnymi sierotami po Ronaldo.
Nawet kiedy gramy u siebie z kompletnie rozbitym i bezradnym rywalem i trzymamy wysokie tempo to przez niekończące się błędy techniczne wyglądamy jak dzieci we mgle.
Przegrane dryblingi na skrzydle, podania za linię obrony chybione o kilkanaście metrów, strzały panu bogu w okno, milion chybionych płaskich dośrodkowań, słaniająca się na nogach dziewiątka.
Nie wiem co sobie wyobrażal Agnelli i spółka zastępując Cristiano Keanem, czy to była arogancja, tempota, głupota czy bezradność (patrząc jak nas znowu wystawili na kolejny skandal zdecydowanie podejrzewam trzy pierwsze) ale kompletnie nas rozwalili.


calma calma
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 10:18

Pluto pisze:
06 grudnia 2021, 09:46
Nie wiem co sobie wyobrażal Agnelli i spółka zastępując Cristiano Keanem, czy to była arogancja, tempota, głupota czy bezradność (patrząc jak nas znowu wystawili na kolejny skandal zdecydowanie podejrzewam trzy pierwsze) ale kompletnie nas rozwalili.
Też nie wiem co sobie wyobrażali, ale gdyby spodziewali się, że z miejsca zastąpi Ronaldo, to raczej byłaby to głupota, a nie arogancja.
Problemem tej drużyny nie sprowadza się do Keana. Sam wypisałeś mankamenty widoczne w grze i one nie mają nic wspólnego z młodym Włochem, który zresztą jest przecież rezerwowym. Jasne, gdyby w kadrze był Ronaldo, to pewnie miałby z 10 goli na koncie, drużyna kilka punktów więcej, ale wszystkie wymienione przez Ciebie problemy nadal by istniały.
Ta drużyna przypomina Juventus z ostatnich lat pierwszej kadencji Maxa, kiedy też bardzo często miało się wrażenie, że zawodnikom brakuje zwykłego czucia piłki i koncepcji co z nią zrobić w fazie ofensywnej. Acz, jak już wspominałem wcześniej, gdyby nie Sirigu/indolencja naszych zawodników, wczoraj spokojnie mogło wpaść kilka goli więcej.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 12:59

MVP pisze:
06 grudnia 2021, 00:41


Dla mnie 11pkt jest do odrobienia. Naprawdę jakby chłopaki złapali formę to jest szansa coś wyciągnąć z tego sezonu. We wszystkich rozgrywkach jesteśmy w grze, fakt, że Seria A sobie skomplikowaliśmy, ale nie takie historie piłka widziała. Ja wierzę.
11pkt do jednej drużyny jak najbardziej jakbyś był na 2gim miejscu i miał do lidera 11pkt można (ale nie to Juve które widzimy przez ostatnie 2 lata), ale nie atakując z 5-tego miejsca, bo 4 zespoły powyżej nas nie stracą nagle formy. Ludzie my się módlmy o 4-te miejsce bo o to niewiadoma.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 13:18

Ja tylko przypomina, że JP było bardzo zadowolone z tego, że Kean do nas wraca. Bo przecież w PSG był wspaniałym bombardierem ale PSG nie wykupiło go. Wieczny talent, który za słaby był na Juve, Everton i ponownie na Juve. To atrapa zawodnika/piłkarza/napastnika ale należy dać mu jeszcze szansę bo JP twierdziło, że będziemy mieli z niego sporo radochy...młody, zna środowisko, wychowanek, super nabytek :prochno: :laugh:


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 13:35

@MRN

W każdym poście zamierzasz o tym pisać? Taki był za słaby na Juve więc strzelił 5 bramek w 5 meczach czy jak to tam wyglądało. Teraz daje dupy, każdy o tym wie ale tylko Ty przy każdej okazji lubisz sobie o tym <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 14:07

Jak było z pepuniem każdy pamięta, w obronę wzięli mnie nieliczni, inni używali ile wlezie. Zamierzam o tym pisać gdyż i na początku pisałem, że to ogór na którego nie warto spoglądać.


Obrazek
Zablokowany