Serie A 21/22 (15): Salernitana 0-2 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 listopada 2021, 22:46

Co to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> było ? To była gra z kiepami ? Allegri <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, 93 minuta a ten młodego wpuszcza, karnego też kazał chyba spartolić aby zachować szacunek dla ogórków. Obraz nędzy i rozpaczy przy tym Allegrim, gorzej już chyba być nie może. Nie będę znęcał się nad Keanem bo koledzy z JP mówili, że będziemy mieli pociechę z niego :laugh:
A gdzie Kaio, idealny mecz aby zagrał ale jednego kiepa z dredami zastąpił drugi kiep, idź pan w choooj.


Obrazek
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 30 listopada 2021, 23:05

Obrazek

Zmiana Sule by z bliska, w Full HD mógł zobaczyć jak Pawełek pudłuje - bezcenna. Reszta zmian też fenomenalna, rozwijamy młodzież! :prochno:

Oglądałem trochę w tle drugą połowę, nie widzę progresu w grze Juventusu. Zwłaszcza na tle beniaminka.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 listopada 2021, 23:09

Rozgrzany Sturaro pisze:
30 listopada 2021, 23:05
Obrazek

Zmiana Sule by z bliska, w Full HD mógł zobaczyć jak Pawełek pudłuje - bezcenna. Reszta zmian też fenomenalna, rozwijamy młodzież! :prochno:
Na YT coś się zmontuje z tego debiutu żeby wyszedł kozak. :prochno:


Z Juventusem od 1997 roku.
Wojtek1207

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 230
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 listopada 2021, 23:14

Jak zagrał Kulusevski? Widziałem ostatnie 25 minut i zwłaszcza pod koniec Rudy może nie tyle szarpał, co był mniej apatyczny i ociężały niż zazwyczaj. A widzę, że ma też asystę. Więc jestem ciekaw, czy się trochę dzisiaj rozruszał, czy może to moje nadzieje?


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 30 listopada 2021, 23:21

Mecz się odbył. Stop. Udało się uniknąć straty punktów.Stop. Zespół nie wykonał żadnego progresu.stop.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 30 listopada 2021, 23:23

Drugoligowiec stworzył sobie dwie setki i tylko do siebie może mieć pretensje, że nie ugrał punktu.
Jesteśmy tak miałcy jak miałki jest pomysł Allegriego na futbol.
Od tygodni szorujemy po dnie, nie widać żadnej zasadniczej zmiany ani na poziomie taktycznym ani mentalnym. Trener bardziej niż szukaniem rozwiązań zajęty jest komponowaniem kolejnej listy graczy, na których ma ochotę zrzucić całą winę.


calma calma
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 30 listopada 2021, 23:27

JUVENTUS WYSYŁA SYGNAŁ

Mecz słabiutki, na szczęście Salernitana jest zespołem z dna tabeli.
Kean jest słabszy niż dołujący Morata, a to nie lada wyczyn. Przerastają go najprostsze elementy. Berna idzie sam na sam, nie poda. Pellegrini wrzuca mu na nos, zatrzymuje się w ostatniej chwili. Klub zapłaci 7 baniek za dwuletnie wakacje dla murzynka, potańczy popije i wróci do Evertonu.
Bentancur to takie samo dno jak Rabiot, obaj do odstrzału. Wystarczy już podniecania się, że dwa razy podał do najbliższego.
Berna jak na skrzydłowego ma zerową finezję, ale jakoś tam poprawnie wykonuje podstawowe rzeczy. Kulusevski głównie irytuje ale i tak wolę jego, niż francuskiego eunucha.
Kapitano od startu drugiej połowy sygnalizował że zaraz coś spieprzy, kulminacją tego była akcja ze słupkiem.
Dybala to mała pipa, jaka podwyżka? Ledwo dźwignął rolę z beznadziejną Salernitaną. Dosłownie jeden szczebelek wyżej i nie ma go. Na tysiąc strzałów jeden wart uwagi, sam na sam i karny w eter. Mógł pokazać klasę i oddać to Soule, jakby młody nie trafił, nikt nie miałby pretensji. Wolał się zbłaźnić, kwas i żenada na zamknięcie meczu. Dzwoń synek do agenta niech szuka 15 baniek. Nawet karnych już nie potrafi strzelać, z Zenitem sędzia uratował duppę, a bramkarz Malmo ma dziurawe nogi.

W momencie strzału w słupek mecz stał na ostrzu noża, no uff tym razem się pofarciło. Nawet jak są lepsi i mają 70% posiadania -- potrafią wszystko spieprzyć.
Dobrze że Ribery nie grał, bo sam powkręcałby naszych mięczaków.
W niedzielę Genoa i łatwo nie będzie, wszak są minimalnie lepsi niż dzisiejszy rywal.

Pomijając wszystkie okoliczności: beżowy ława == 3pkt :ok:


Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2021, 00:31

Do końca rundy mocarne zespoły zajmujące miejsca 9, 16, 18 i 19, więc dobre 3 okazje do narzekania że lejemy tylko słabych.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2021, 00:34

Wojtek1207 pisze:
30 listopada 2021, 23:14
Jak zagrał Kulusevski? Widziałem ostatnie 25 minut i zwłaszcza pod koniec Rudy może nie tyle szarpał, co był mniej apatyczny i ociężały niż zazwyczaj. A widzę, że ma też asystę. Więc jestem ciekaw, czy się trochę dzisiaj rozruszał, czy może to moje nadzieje?
Średnio, co i tak jest wynikiem pozytywnym na standardy tej drużyny. Faktycznie, był mniej ociężały niż zazwyczaj i raczej uczestniczył w akcjach ofensywnych. Generalnie kilka razy pomyślał zbyt wolno, przez co zanim oddał strzał, przeciwnicy zdążyli się ustawić, ale i tak mam wrażenie, że był jednym z jaśniejszych punktów.

Kulusevski też uczestniczył w kilku akcjach, które skończyły się stratą piłki (podanie Dybali do Szweda, które poszło na aut i przede wszystkim podanie Kulusevskiego do Cuadrado przy kontrze w drugiej połowie, które zakończyło się akcją rywali), ale nawet trudno mi za to winić Dejana. Ta moja ocena "średnio" wynika w zasadzie nie tyle z jakiejś kiepskiej gry Szweda, co z braku zrozumienia z innymi piłkarzami. Sam Kulusevski wydawał się być dzisiaj w całkiem niezłej formie, ale to już nie jego wina, że Dybala podaje mu do przodu, gdy on stoi, albo Cuadrado nie przejmuje dobrego podania przy wyjsciu z kontratakiem.

Nie ma prawie żadnego zrozumienia i chemii między atakującymi i płynności w atakach, więc poza pojedynczymi przebłyskami, takimi jak przy golu Dybali, trudno Kulusevskiemu czy innym graczom wykrzesać coś więcej. Podtrzymuję swoje zdanie o tym, że Szwed to materiał na dobrego prawego skrzydłowego, ale nie będzie nim u Allegrego.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2021, 06:43

Oki to w weekend wracamy do Rabiota i Sandro.💕💕💕💕


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2021, 09:33

Ależ to był mecz! Wielki wyrachowany JUVENTUS! Pełna kontrola, Salernitana nawet na chwile nie zagroziła poza tym słupkiem który mógł zmienić wynik na 1-1, ale co tam to są tylko epizody. Wielki Dybala pokazał że zasługuje na 15 mln za sezon. Wielki Alvaro wykazał się niesamowitym kunsztem przy bramce, ah cóż to jest za snajper! Mega propsy, że zadebiutował Soule naprawdę widać w nim potencjał :bravo:

#calma do końca grudnia będziemy w fotelu lidera!


Dawniej Virus[Mauro].
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2021, 14:31

Obrazek

:D


Obrazek
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2021, 18:16

Brawo, za wymęczone zwycięstwo z beniaminkiem. Po tym co czytam cieszę się, że tego nie oglądałem. Jeszcze trzy kolejne zwycięstwa i wracam.


Zablokowany