LM 21/22 (5): Chelsea 4-0 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 listopada 2021, 22:48

Brawo CFC, piękny mecz.



#<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 listopada 2021, 22:55

Gracze Chelsea pokazali nam jak się gra w piłkę. My pokazaliśmy jak się w nią nie gra. Kolejny blamaż w tym sezonie. Ile będzie ich jeszcze?

Kiedy ostatni raz przegraliśmy czterema bramkami w LM?
Ostatnio zmieniony 23 listopada 2021, 22:57 przez Antichrist, łącznie zmieniany 1 raz.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Krzychu89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2007
Posty: 205
Rejestracja: 07 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 23 listopada 2021, 22:57

Brawo Allegri! Świetna taktyka i reakcja w przerwie.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2021, 22:57

Ten klub nie żyje, ten klub umarł.
Jesteśmy pośmiewiskiem.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 23 listopada 2021, 22:58

Dla komentarza odnośnie tego meczu niech posłuży fakt, że po 17 latach przegrywamy 0-4, ostatni taki mecz to 8 lut 2004 r. z Romą z tym, ze tam ponad 30 min graliśmy z 10 ( czerwona Montero) a Treze zmarnował karnego.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 23 listopada 2021, 22:59

Wstyd i kompromitacja. Są jeszcze jacyś obrońcy Maxa? Parodia, a nie pomysł na spotkanie... Nie mamy zarządu, trenera i mamy komiczną kadrę. Ostatnie szczęśliwe wyniki z Fiorentiną i Lazio znów zamazywały rzeczywistość. Jak z hegemona szybko spaść na dno? Warto spytać Agnellego. Niestety tak to będzie wyglądać, jeden, dwa mecze co chwila wygrane na farcie będą zamazywały na bieżąco inne wpadki i bolesne porażki. Tak Maksio doczłapie do końca sezonu. A co dalej? Biorąc pod uwagę suty i długi kontrakt i tak się zapewne nic nie zmieni. Także piękne lata posuchy i degrengolady przed nami.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 listopada 2021, 22:59

Allegri po dwóch latach studiowania współczesnego futbolu w telewizji dostaje prywatną lekcję od Tuchela :punish:

Nie napisałem tego w przerwie, bo liczyłem na jakąś poprawę w drugiej połowie, ale okazało się, że po raz kolejny w sezonie nasz plan na mecz skończył się po stracie bramki. Wpadła pierwsza, potem druga, trzecia, a my nadal graliśmy jak na utrzymanie wyniku.

Znamienne, że najlepszym naszym zawodnikiem był bramkarz, który wpuścił trzy gole. Całej reszcie pękają hemoroidy.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 23 listopada 2021, 23:00

Do tej pory Allegriego broniło, że nie odwalal maniany w LM. Dzisiaj zupełna kompromitacja, ostatni bastion padł. Nic go nie tłumaczy, nic nie usprawiedliwia, jest do natychmiastowego zwolnienia. I właśnie polecialby z każdego topowego klubu, u nas spotka się jutro z Agnellim na kolacji, panowie sobie obciągną, stiwerdza, że trzeba reagować itransfer drewnianego Zakarii wszystko zmieni i tyle w tym temacie.


calma calma
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 listopada 2021, 23:02

Nawet nie ma co się denerwować bo Chelsea to zespół 3 półki wyżej, oni grają w piłkę, my biegamy za piłką. Dodatkowo mamy w składzie takich asów jak Morata, Kean czy Bentancur. Chelsea powrót do wielkości zapoczątkowała wywaleniem na zbity ryj Boskiego Alvaro, na którego my się rzuciliśmy. Don Allegriano wystawił zespół, który miał nie stracić bramki ale tymczasem dostaliśmy w papę 4 jajo :prochno:


Obrazek
Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 listopada 2021, 23:03

Skoro przy Allegrim nie da się oglądać Serie A, to myślałem, że chociaż w LM obejdzie się bez większych kompromitacji (bo jedynie na to liczyłem), a tu proszę. Max to jednak gość - wydaje Ci się, że już niższych oczekiwań mieć nie powinieneś, a on Ci udowadnia, że jednak.

I wisienka na torcie, jeden z allegrofili:
Nr. 9
Ale meczycho !

Przegrywamy, ale nasi stanowią drużynę i taki Juventus chcę oglądać !
I nie jest to sarkazm, choć na taki może wyglądać.

Jeśli Agnelli podobnie widzi świat, to to już jest przypadek kliniczny i trzeba rychło po doktora...


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 listopada 2021, 23:04

Można było wystawić lepszy skład i na luzie spróbować zagrać o pierwsze miejsce w grupie. Niestety idiota przyjechał po remis to dostał zasłużone <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.

Ciekawe jak teraz będzie grał na to swoje ukochane 1-0 mając Cuadrado za prawego obrońcę.

Arthur podobnie do Bentancura posiada umiejętność magicznego podania, które zamienia się w gola. Szkoda, że do swojej bramki.


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 23 listopada 2021, 23:04

Koszmarny pomysł na grę to i koszmarny wynik., nie mogło się to skończyć inaczej. To wolne rozprowadzanie piłki na 30-40 metrze, Boże jak ja tego nie cierpię, przecież nawet ameba wie jak się to kończy, mój 4 letni syn by ich lepiej poustawiał słuchając jego wypowiedzi w trakcie meczu. Dramat obrazujący w jakim momencie my teraz jesteśmy, a nie dość, że nasza kadra jest słabiutka to mamy trenera który uwypukla każdą wadę


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 listopada 2021, 23:06

Urbi27 pisze:
23 listopada 2021, 23:04
Koszmarny pomysł na grę to i koszmarny wynik., nie mogło się to skończyć inaczej. To wolne rozprowadzanie piłki na 30-40 metrze, Boże jak ja tego nie cierpię, przecież nawet ameba wie jak się to kończy, mój 4 letni syn by ich lepiej poustawiał słuchając jego wypowiedzi w trakcie meczu. Dramat obrazujący w jakim momencie my teraz jesteśmy, a nie dość, że nasza kadra jest słabiutka to mamy trenera który uwypukla każdą wadę
Nie marnuj dzieciakowi radości z footballu, każąc mu oglądać gównobetona.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 listopada 2021, 23:06

Ta drużyna to ruina, ma trenera skurvysyna co się nie zna na futbolu i nie wyciąga wniosków z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 listopada 2021, 23:13

Wiecie co jest w tym wszystkim najgorsze ?

Że po takim laniu można sobie dać rękę obciąć że w następnym meczu wychodzimy 4-4-2 i Rabiot gra lewego pomocnika .


Zablokowany