LM 21/22 (5): Chelsea 4-0 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 24 listopada 2021, 11:30

MRN pisze:
24 listopada 2021, 10:39
MY nie mamy słabych piłkarzy tylko nie nadążającego trenera
Why not both? ;)
Walczyć sobie możemy w drugiej lidze - Barca, United, może Inter.
Ewentualnie podwójne krycie na Lukaku, to się da ogarnąć na whiteboardzie.
Chelsea bez murzyna to światowe top3 na spółkę z Bayernem i Liverpoolem. Inny świat, do którego Juventus nie należy.
Jednocześnie, GDYBY kilka nazwisk dojechało na mecz, to może skończyłoby się skromnym 1-0 i utrzymaniem pozycji lidera.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 24 listopada 2021, 11:40

MRN pisze:
24 listopada 2021, 10:39
MY nie mamy słabych piłkarzy tylko nie nadążającego trenera z którym będziemy męczyć się 4 lata jak nie dłużej bo Agnelli przedłuży mu kontrakt. O
My mamy słabych piłkarzy i słabego trenera. Ta drużyna to może nie jest jeszcze dno, ale żeby wyrzeźbić coś z tego drewna jakie posiadamy to musielibyśmy mieć trenera z naprawdę gónej półki. Tymczasem mamy kogo mamy, nawet zupełny żółtodziób Pirlo radził sobie lepiej.


#AllegriOut
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 listopada 2021, 11:43

Locatelli to nasz jedyny pomocnik, który jest kreatywny i potrafi cokolwiek zdziałać w ofensywie.
W ramach pokuty za podanie do Moraty, a co za tym idzie brak szacunku do przeciwnika oraz narażenie zespołu na kontrę, Maksiu uwiązał go na smyczy na własnej połowie do końca meczu.

Uważałem że Allegri w 2019 roku, lub nawet jeszcze wcześniej się wypalił i z ulgą przyjąłem informacje o jego zwolnieniu.
Po tym co pokazał Pirlo, przychylnie podszedłem do idei zatrudnienia Maxa ponownie, wnioskując że po takim taktycznym bałaganie jaki zafundował nam popularny amator win, pragmatyczny, skonstniały i cyniczy styl Allegriego będzie dobrym antidotum na wskrzeszenie Juventusu i wyciągnięcie go z tego bagna. Liczyłem na solidną grę w obronie, szybkie kontry, sporo bramek z dupy, oraz furę szczęścia.
Po prawie 5 miesiącach, nie mamy kompletnie nic. Jest jeszcze gorzej niż za rządów Amatora, bo w tym chaosie znakomicie odnajdywali się lubiący swobodę Chiesa i Cuadrado, którzy robili świetne liczby. Dziś wyglądają jak listonosze z San Marino, którzy po robocie przyjeżdżają sobie pokopać piłkę dla jaj i zebrać autografy od słynnych przeciwników.
ahojekk pisze:
24 listopada 2021, 12:23
Niezły mecz, dużo pecha, gdyby nie ta pechowa bramka na 0-1 różnie to się mogło ułożyć. Zdecydowały epizody, trzeba wyciągnąć wnioski. Fatalny Chiesa nie asekurował prawej strony na której biegał James - musimy tego wymagać od wysuniętego skrzydłowego.
Wprawdzie Chiesa grał dziś wysuniętego napastnika, ale to nic nie zmienia.
Zawodnik grający na tej pozycji również powinien udzielać się w defensywie, czego idealnym przykładem był nieodżałowany Mario Mandżukić.
Może Chorwat, stawiający swoje pierwsze kroki w roli asystenta trenera załapałby się na etat w Juve?
Nauczyłby Federico, jak powinien grać prawdziwy skrzydłowy zgodnie z wizją Maxa Allegriego.
Ostatnio zmieniony 24 listopada 2021, 12:39 przez Baczu, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2021, 12:23

Niezły mecz, dużo pecha, gdyby nie ta pechowa bramka na 0-1 różnie to się mogło ułożyć. Zdecydowały epizody, trzeba wyciągnąć wnioski. Fatalny Chiesa nie asekurował prawej strony na której biegał James - musimy tego wymagać od wysuniętego skrzydłowego.


Dawniej Virus[Mauro].
Cinek90

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 września 2021
Posty: 12
Rejestracja: 29 września 2021

Nieprzeczytany post 24 listopada 2021, 15:17

Tak patrząc na skład Chelsea, Chalobah, James, Chilwell, Hudson-Odoi, Pulisic i słaby Ziyech wczoraj czy to są jakieś topy? Wystarczy mieć pomysł na drużynę i wszystko będzie hulać. Maksio nie ma pomysłu na dosłownie żadnego zawodnika grającego u nas powyżej obrony. W dzisiejszej piłce rządzą nowocześni trenerzy nie starzy betoniarze jak Maks. Przykro się to wczoraj oglądało. Zaraz połowa sezonu a u nas nawet nic nie kiełkuje.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 24 listopada 2021, 18:25

Ta drużyna straciła mój cały szacunek. Jestem rozczarowany wczorajszym wieczorem - żeby tak splamić tę koszulkę?! Jak dla mnie zaczynają kompletnie od zera łachmany jedne.


Zablokowany