Serie A 21/22 (11): Hellas Verona 2-1 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 30 października 2021, 20:17

To co panowie do trzech razy sztuka ? Morata i Rabiot pierwszy skład na Zenit ?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 października 2021, 20:19

Czyli jest tak jak przewidywaliśmy i potwierdza się co już pisaliśmy - strzelenie bramki na 1-0 przez przeciwnika jest dla nas wyrokiem. Nie mamy umiejętności ani odpowiedniego nastawienia. Nie mamy ataku o czym już wiadomo a Morata kolejny mecz pokazuje dlaczego nikt go nie chce, podobnie jak Keana. Mamy dwa półprodukty na pozycji napastnika a Max zamiast postawić na wszystko to w takim momencie zamiast Kaio wpuszcza Pellegriniego. Przypomniała mnie się sytuacja z eliminacji ME kiedy Italia potrzebowała do awansu zwycięstwa a Ventura De Rossiego chciał wpuścić, dwa cymbały. Allegri pogrąża nas coraz bardziej, w 3 meczach zdobyliśmy 1 pkt i Max właśnie przechodzi ( w środę przeszedł ) tym, że w październiku wypada z walki o scudetto. Dupczą nas wszyscy jeden po drugim, gdybyśmy my prowadzili 2-0 to i tak nie dowieźli byśmy tego. Jest źle a będzie jeszcze gorzej i w tym sezonie nie zdobędziemy żadnego trofeum. Przypuszczam, że w gównie będziemy tkwić przez kilka lat a na pewno przez najbliższe cztery kiedy to naszym trenerem będzie Allegri.
Sorek21 pisze:
30 października 2021, 18:50
Wszyscy oprócz Locatelliego powinni być wystawieni na listę transferową w styczniu.
Locatelli to tez wafel, tylko JP myślało, że wkracza do nas TOP :laugh:
Chyba podobnie jak jackop przekopie forum i powklejam jakie spusty były nad Locatellim :prochno:
Ostatnio zmieniony 30 października 2021, 20:22 przez MRN, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 października 2021, 20:20

Mam do Was pytanie. Czy Wy również nie znajdujecie argumentów za tym, że my złapiemy się do pierwszej czwórki na koniec sezonu? A jeśli macie takie argumenty to chętnie je poznam.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 30 października 2021, 20:24

Marat87 pisze:
30 października 2021, 18:46
Na ostatnim treningu przed meczem wywiązała się następująca rozmowa.

Kaio: Szefie! Ja będę za napastnika.
Max: Za młody jestes na napastnika!
Kaio: A co? Napastnik nigdy nie był młody.
Max: Nie.

Kurtyna.
Wygrałeś interety dzisiaj.


piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 30 października 2021, 20:25

Nie rozumiem jęczenia na tym forum. Czego Wy oczekujecie po tej drużynie, po tych zawodnikach? Hellas to nie jest jakaś tam przeciętna drużyna. To obecne Juve ma przeciętną drużynę. Obrona złożona z emerytów, która swoją świetność miała 5-10 lat temu. W środku niechciani zawodnicy z poważnych klubów, w ataku podobnie plus wieczny rekonwalescent. Młody Chiesa czy Loca, nie są jeszcze na tyle dojrzali by ciągnąć drużynę i wygrywać mecze.
Allegri nie jest ani cudotwórcą ani złym trenerem.
Proponowałbym ograniczyć swoje oczekiwania i pohamować te obelgi.
Jesteśmy po 9 mistrzostwach, teraz zanosi się na kilka lat przebudowy. Zaakceptujcie to w końcu.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 października 2021, 20:26

19 pisze:
30 października 2021, 20:20
Mam do Was pytanie. Czy Wy również nie znajdujecie argumentów za tym, że my złapiemy się do pierwszej czwórki na koniec sezonu? A jeśli macie takie argumenty to chętnie je poznam.
My to wiedzieliśmy już dawno, dawno temu...
piterjuve pisze:
30 października 2021, 20:25
teraz zanosi się na kilka lat przebudowy. Zaakceptujcie to w końcu.
Z Maxem to nie będzie kilka lat tylko co najmniej dekada.


Obrazek
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 30 października 2021, 20:30

Witam wszystkich po długiej przerwie.

Widzę, że forum po latach spędzonych z Cristiano dobiło do poziomu pomocy Juventusu ;)

Co do meczu to nie mamy pomocy i ataku, a mizerność kadry jest porażająca. Cały dorobek ostatniej dekady został przewalony na transfer CR7, który okazał się beznadziejną inwestycją. Paratici, który przez większość forum i kibiców był uważany za doskonałego dyrektora to kolejna wtopa, którego decyzje odczuwamy właśnie dzisiaj. A Andrzej to widać, że całą pracę poświęcił na SuperLigę oddając pole Nedvedowi i Fabio, którzy pozostali bez jakiejkolwiek kontroli w postaci Marotty (który nomen omen sam zbudował inter, który rok temu nam zabrał mistrza) i pościągali średniaków z pensjami o jakich powinni tylko marzyć.

Nie wiem czy mam większy hejt na kibiców Juve, zarząd czy przepłaconych grajków którzy od ponad roku zaburzają mi mój spokój oglądania Juventusu. Niemniej od momentu zwolnienia Allegriego i Marotty zaczął się zjazd Juve.

Więc małym sukcesem dzisiaj będzie moje "a nie mówiłem".

Mam duże nadzieje, że Arrivabene i Cherubini posprzątają syf po Paraticim i wrócą stare, dobre transfery "emerytów", "dziadków" i w końcu wróci zwycięskie Juve.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 października 2021, 20:32

piterjuve pisze:
30 października 2021, 20:25
Nie rozumiem jęczenia na tym forum.
Nie rozumiesz, bo nie pada.
MRN pisze:
30 października 2021, 20:26
piterjuve pisze:
30 października 2021, 20:25
teraz zanosi się na kilka lat przebudowy. Zaakceptujcie to w końcu.
Z Maxem to nie będzie kilka lat tylko co najmniej dekada.
To będzie kilka lat przebudowy po dewastacji jaką tu wykona Wybitny Mister. Po poprzedniej nie podnieśliśmy się do tej pory i zdążył wrócić dalej kaleczyć futbol :whistle:

Styczeń 2017: viewtopic.php?f=22&t=25266&p=892388&hil ... ne#p892388
jackop pisze:
07 kwietnia 2018, 22:16
Nie wiem gdzie Marotta spoglądał jak Fioletowi zaklepywali Simeone za 15 mln €. Pewnie na nowy kontrakt dla Mandzukicia. A tak mielibyśmy faktyczne zabezpieczenie na środku ataku i prawej stronie.
:hello:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 października 2021, 20:41

Z betonem nie da się zrobić przebudowy bo on nigdy nic nie zbudował ot cała historia.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 października 2021, 20:41

Słabość naszej kadry poraża. Jestem przerażony tym co stało się z tym zespołem. Kibice żyli w jakiejś bańce, że w Juve grają dobrzy zawodnicy i doszukiwali się ogromnych ale ukrytych umiejętności. Obwiniali formację i trenerów, że to te czynniki stoją na przeszkodzie by Ci piłkarze mogli je w pełni pokazać. Prawda jest taka, że tych wielkich umiejętności nie ma.
Tak szczerze to żaden z naszych napastników (Morata, Kean, Kaio) nie mieliby szans na grę w Sewilli, Borussi czy Leicester to samo tyczy się środka pomocy. Jesteśmy przeciętni ale zarząd i część kibiców nadal myśli że tak nie jest.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 30 października 2021, 20:45

MRN pisze:
30 października 2021, 20:19
Locatelli to tez wafel, tylko JP myślało, że wkracza do nas TOP :laugh:
Chyba podobnie jak jackop przekopie forum i powklejam jakie spusty były nad Locatellim :prochno:
??? Niczyja wina, że Max nie potrafi wykorzystać potencjału składu. Loca nie był i nie jest zbawieniem, ale jest bdb piłkarzem.

Co do meczu - zero zaskoczenia. Za Pirlo zacząłem pisać (parafrazując): "Nie jest głupcem ten, co popełnia błędy,a ten co je powiela" oraz "Głupcem jest ten co czyni to samo, a oczekuje innych rezultatów"
Kilka dni odstępu, a Max popełnia ten sam błąd - ktoś tu trafnie to określił: taktyka odciętego skrzydła - i sądzi, że tym razem będzie dobrze. Nie było, gdyż nie mogło być. Tu nie kadra do zmiany (nie przede wszystkim - bo jest kulawa), a trener. Nikt mi nie wmówi - ale to nikt - że nasi pogromcy sortu Sass, Empoli, Hellas - mają lepszą kadrę.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 października 2021, 20:53

Volto pisze:
30 października 2021, 20:45
[Nikt mi nie wmówi - ale to nikt - że nasi pogromcy sortu Sass, Empoli, Hellas - mają lepszą kadrę.
Nasi piłkarze mają lepsze CV są pewnie indywidualnie lepsi. Jednak to tamte kadry są lepiej zbudowane i mają myśl przewodnią. Przynajmniej tak jest w przypadku Sassuolo i Hellasu.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 października 2021, 20:56

Poprostu pisze:
30 października 2021, 20:41
Z betonem nie da się zrobić przebudowy bo on nigdy nic nie zbudował ot cała historia.
Bo to afrykański beton jest, w sensie że gunwo :prochno:
19 pisze:
30 października 2021, 20:53
Jednak to tamte kadry są lepiej zbudowane i mają myśl przewodnią. Przynajmniej tak jest w przypadku Sassuolo i Hellasu.
Znaczy, że co? U nich na bramce stoi bramkarz, w ataku gra napastnik, a u nas na lewej obronie biega golkiper, a w środku pomocy dwóch skrzydłowych?


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 października 2021, 20:59

Allegri: Co mogę powiedzieć? Słowa są bez znaczenia, musimy mocniej pracować. W tej chwili jesteśmy drużyną środka tabeli. Tylko 15 punktów to nasza rzeczywistość. :dance:


Obrazek
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 października 2021, 21:03

jackop pisze:
30 października 2021, 20:56
Znaczy, że co? U nich na bramce stoi bramkarz, w ataku gra napastnik, a u nas na lewej obronie biega golkiper, a w środku pomocy dwóch skrzydłowych?
Znaczy to, że w Sassuolo dwóch środkowych pomocników się uzupełnia, a u nas obojętnie jakie jest zestawienie pomocników to sobie przeszkadzają.


Zablokowany