Serie A 21/22 (11): Hellas Verona 2-1 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2021, 20:38

Wszystko wiadomo.


Obrazek
notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 29 października 2021, 21:06

Kto zostanie szefem? Ilu piłkarzy zagra na nie swoich pozycjach? Czy strzelimy więcej niż jednego gola? Czy powinniśmy cieszyć się z remisu, bo Werona to trudny teren, a Tudor jest niesamowitym taktykiem?

Tyle pytań, tak mało odpowiedzi. FJ.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 października 2021, 21:18

Nie wiem czy strzelimy gola ale wątpię w to, wiem, że dostaniemy w czambo i wcale mnie to już nie zmartwi z powodu Tudora, który należał do grona moich ulubionych zawodników.


Obrazek
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 października 2021, 21:48

Z wielkim bólem serca - 2 do 0 dla Verony. Oni wyjdą zmotywowani, grają u siebie, a Juve się tam ciężko gra, kibice ich odpowiednio zmotywują. Nasi poruszają się jak żółwie, więc...


Cinek90

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 września 2021
Posty: 12
Rejestracja: 29 września 2021

Nieprzeczytany post 29 października 2021, 22:03

Nie spodziewałem się, że tak szybko zostanę wyleczony z oglądania Juve w tym sezonie. Przed rozpoczęciem rundy miałem jakieś tam złudne nadzieję, że Maksiu wróci po dwuletniej przerwie z nowymi pomysłami na grę ale niestety gorzko się.mylilem. W dzisiejszej piłce nie ma miejsca na minimalizm i próbę wygrywania jak najmniejszym kosztem. Pojedyncze mecze może i tak ale chcąc myśleć długofalowo trzeba mieć pomysł i go realizować.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 października 2021, 22:14

Trzymam kciuki za Tudora.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 30 października 2021, 08:01

Czy nasi tak jak ostatnio zdecydują się na ,, ofensywną grę " czyli nieudolną próbę szybkiego strzelenia bramki przy stanie 0-0 ?

Ogólnie ta zachowawcza taktyka Maxa przypomina granie w strzelankę na zasadzie - zabij jednego- zapisz, przejdz za następny budynek- zapisz. Niby jest wynik ale frajdy i przyjemności z grania żadnej.


Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 30 października 2021, 11:16

A ja mam taki plan na dziś:
O 15 ATALANTA v Lazio do obiadu. Zrobię sobie spaghetti + lampka czerwonego wina i będę się dobrze bawił, czyli:

Obrazek
Obrazek
najpierw rzeczy miłe :)

a następnie czeka mnie przykry małżeński obowiązek przy melisce...

Obrazek

----------

tak bardziej serio to chciałbym zobaczyć jakąś konsekwencję w grze Juventusu. Chciałbym, żeby zagrali konsekwentnie ładnie lub/i konsekwentnie kontrolowali grę lub/i byli konsekwentni w defensywie.
Juventus jest przeraźliwie nijaki i niestabilny. Nie będąc fanem Juventusu nie da się go oglądać, bo nie można czerpać satysfakcji ani z kwestii taktycznych, ani z ładnej piłki, ani z kontroli gry w wykonaniu zespołu. W ogóle to wydaje mi się, że nawet piłkarzom się to intensywnie udziela. Nie widzę radości czy chęci w ich oczach. Po prostu jest to takie "chodzenie do roboty bo muszę" miast chodzenia z chęcią, bo lubię.
A to wszystko przy składzie spokojnie top 3 w lidze.


Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 30 października 2021, 11:48

Jak Sarri mówił, że jak już z kimś przegrać to z Napoli to sporo miało ból doopska a tu proszę, Tudorowi życzą zwycięstwa z Wybitnym Strategiem! Zdrajcy! :prochno:

Obstawiam 2-1 w sumie nie wiem w którą stronę i gównomecz do zapomnienia, czyli jak każdy w tym sezonie pod batutą Maxa.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 października 2021, 12:00

No to nie będzie zwykły mecz panie Adrianie... Allegri, trzeba przyznać, znalazł sobie dojną krowę. Agnelli, turbokretyn, płaci mu miliony za "calma, calma". Nikt tego patałacha nie chciał to może się pastwić nad legendą światowej piłki. Dziad i beton bez honoru. Oby przegrali.


:allegri: na śmietnik
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 października 2021, 13:03

Dzisiaj przeczuwam 0:1 i kolejny zachwyt tłiterowskich półgłówków nad cynicznym Juventusem Allegriego.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 30 października 2021, 13:54

Przewidywane składy:
ObrazekObrazek

Znowu mamy wariant taktyczny pt. Podcięte Skrzydło.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 października 2021, 15:17

Przegramy 3-1


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 30 października 2021, 15:59

Co trzeba mieć w głowie, żeby życzyć swojemu zespołowi przegranej? W najlepszym wypadku siano. :| :| :| :sad

Co do wyniku - nic mnie nie zdziwi. Sztab Maxa kończy Fede(SPISEK? nie zepsuje mu gówno-taktyki :laugh: ), Dybala będzie sam zapierdzielał za całą ofensywę, Morata będzie kaleczył (Kaio za młody i niedoświadczony oczywiście), a reszta jak za Pirlo, gdzieś będą grać, ale gdzie? No i przede wszystkim trzeba zachować 'balans' odczytywać właściwie 'fazy meczu' a głównie 'to nie przegrać, skoro widać, że się nie da wygrać' :prochno:

Dobrze, że mam urlop w PL i piwko, na trzeźwo to badziewie oglądać (drugi rok z rzędu) to zakrawa na masochizm...


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 października 2021, 16:42

Volto pisze:
30 października 2021, 15:59
Co trzeba mieć w głowie, żeby życzyć swojemu zespołowi przegranej? W najlepszym wypadku siano. :| :| :| :sad

Aha no fascynujące. Juve ma <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> na wszystkich swoich kibiców ale bądź super fanem z przed TV i kochaj ich i lofciaj.
Osobiście to koło <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> mi lata czy wygrają czy przegrają, interesuje mnie widowisko i poświęcanie się dla drużyny a nie obecna piłka dla hajsu i fejmu.


Zablokowany