Serie A 21/22 (11): Hellas Verona 2-1 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2021, 14:22

Co by tu powiedziec? Zwyczajnie nic nie gramy. Oba mediolanskue kluby przegrywaly z Hellasem (w tym Milan 0:2 do przerwy) i obie te ekipy bez problemu te mecze wygrały. Teraz ogladam $inter z Udinese i od 46 minuty cisną, strzelaja na 1:0, cisną, strzelaja na 2:0 i... nadal cisną. W każdym klubie, nawet w Salernitanie widać chęć gry, zaangażowanie i jakiś pomysł na grę, tylko u nas nie ma niczego.

Już kilka kolejek temu pogodziłem się, że nie odzyskamy Scudetto. Po tej kolejce wiem, że 3 miejsca już nie dogonimy. Jeśli dziś Roma wygra z Milanem możemy się też pożegnać z miejscem 4. Ale nawet jeśli by nam Milan pomógł i dziś wygrał to żeby gonić Rome, Atalante czy Lazio musimy zacząć wygrywać a patrząc na naszą postawę na to się nie zanosi.

P.S. Żart na koniec: może plan jest taki, że do następnej edycji LM się zakwalifikujemy... wygrywając obecne rozgrywki LM.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 31 października 2021, 14:35

Alexinhio-10 pisze:
31 października 2021, 14:20
Wolisz awans do LM, kolejne gówniane lata z Allegrim na ławce, powoli upadając na do, czy upaść na dno i szybciej się od niego odbić.

Ja jestem w stanie o zaakceptować w imię wyższego celu, tak jak byłem w stanie zaakceptować sezon/dwa przejściowy, byle coś się w tym zdziadziałym klubie ruszyło. Tyle, że po dwóch sezonach ni to przejściowych, Agnelli nam odgrzał spleśniałe danie.
Nie wiem dlaczego zakładasz, że dzięki czemu zakładasz, że bez kasy z LM szybciej byśmy się odbili od dna :whistle: Brak LM to byłaby tragedia dla finansów, bo żyjemy na kredyt w tej chwili na lato mamy 40 + 10 mln na Chiesę na kolejne 25 Loca -28+3 Kean w między czasie wypożyczenia obu to 22,5 mln. Już na tę chwilę jesteśmy na kolejne okienka zadłużeni na grubą kasę i brak LM w nic nam tutaj nie pomoże. Nie ma jeszcze raportu za sezon 20/21 ale w sezonie 19/20 z LM przychody wyniosły 88,5 mln, tego nawet nie zbilansujemy sprzedażą De Ligta. A gdzie kasa na jakiekolwiek wzmocnienia? Jesteśmy zakładnikiem pieniędzy z LM bez +/- 100mln będziemy zdani na łaskę Elkanna, który po podniesieniu kapitału o 400 baniek na straty spowodowane Covid raczej nie rzuci kolejny raz większym hajsem. Trzeba mieć jakieś perspektywy finansowe by ten upadek na dno miał siłę odbicia, życie na kredyt nie jest w żadnym stopniu elementem takiej strategii. My jesteśmy w dupie sportowej ale finansowo wcale lepiej nie jest.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 31 października 2021, 14:53



Wspaniały przegląd pola w wykonaniu Arthura, ładnie zmieścił tę piłkę pomiędzy obrońcami :bravo:


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 31 października 2021, 15:07

Tony Montana pisze:
31 października 2021, 14:53
Wspaniały przegląd pola w wykonaniu Arthura, ładnie zmieścił tę piłkę pomiędzy obrońcami :bravo:
Plus mistrzowska reakcja kapitano i beżowego...


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 października 2021, 15:13

Pięknie nasi dreptali wychodząc z 16ski żeby odbudować formację, zwłaszcza Kapitano i Rabjo, który jakimś cudem znalazł się za Chiellinim. Piszę o tym, bo gdyby to gracz Hellasu przejął piłkę i podał, to linia spalonego byłaby złamana w 3 miejscach. Jak na dłoni widać, że Simeone zgłasza gotowość by zgubić naszych człapaków i wybiec na czystą pozycję.

Taktyczny dramat.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2021, 20:29

Agnieszka Dygant z Toskanii w swojej najepszej roli. Indolencja umysłowa tego osobnika jest wprost proporcjonalna do poziomu błazenady prezesa.


:allegri: na śmietnik
Zablokowany