Serie A 21/22 (10): JUVENTUS FC 1-2 Sassuolo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 21:13

Dlatego ja dałem sobie CAŁKOWICIE spokój z oglądaniem meczów. Będę rezerwował czas - którego i tak mam bardzo mało - na oglądanie takiego czegoś? :facepalm: Wyrosłem z tego już. Będę popołudnie rezerwował w niedziele by nawet DAJ BOŻE obejrzeć jakieś nie wiem 2-0 (max - Maxa) W Turynie ze Spezią czy inną Salernitaną na przykład ? i 80 minut gra do tyłu... :prochno: No albo wieczór środowy, by tylko irytować się co akcje?! :ahsisi: Chrzanię to! Jeszcze człowiek sobie nastrój popsuje, a ten czas to ja wole żonie czy córce poświęcić. Kocham Juventus, do końca życia będę wierny tej drużynie, ale tego się nie da oglądać. Mecze innych drużyn? To już wole w ogóle nie oglądać, a obejrzeć sobie skrót na YouTube i poczytać newsy kiedy mi pasuje. Jak miałbym jakiś mecz Juventusu obejrzeć w tym sezonie? Nie wiem, musiałby być to co najmniej ćwierćfinał CL. Resztę chrzanie. W tym sezonie nie obejrzałem ani jednego, wam polecam to samo, serio, lepiej się żyje :cooler:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 21:24

Staliśmy się z hegemona klubem memem.
Te cieszynki Ronaldo po strzelonych bramkach byle farfocli dobitnie wyjaśniają naszą „franczyzę”.
Efekt CR7 będzie odbijał nam się czkawką dłużej niż sebixowi czteropak tatry, zagryziony ostrą baraniną na grubym.

Ale głównym winowajcą tej padliny jest don Anjeli. Już X lat temu (bodajże przy 7 pucharku z rzędu) pisałem, że chłop się cofa w rozwoju. A z nim i jego bon motami i pchaniem się na świecznik (vide casus Superligi - bogu dzięki że to nie powstało bo dopiero byśmy zbierali wciry) czeka nas tylko powolny rozkład. I co najgorsze dziad się nigdzie nie wybiera. Dlatego hatfu na niego i resztę leśnych dziadów z zarządu. Ryba psuje się od głowy. Allegri pokazał, że z tego co dostaje potrafi coś ulepić. A że teraz dostał gówno to wyniki i gra śmierdzi kupą…
Ostatnio zmieniony 27 października 2021, 21:25 przez kacek_, łącznie zmieniany 1 raz.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 21:24

Nasza indolencja i strach przed podjęciem jakiegokolwiek ryzyka w fazie ofensywnej te jest komedia pierwszego gatunku. Żadnej klepki, gry na ścianę, podania na wolne pole czy gry dwójkowej na skrzydle. Absolutnie nic co groziłoby strata piłki i kontra. A potem i tak dostajemy dwa gongi z kontry a w międzyczasie boczbi obrońcy wdają się w nieudane dryblingi na środku boiska.
Archaiczny, siermiężny futbol z poprzedniej epoki.


calma calma
ipswich

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2013
Posty: 82
Rejestracja: 11 lutego 2013

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 21:29

Obrazek


Obrazek

***** ***
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 21:37

Nie wymagam żeby grali i wygrywali jak Bayern bo to niemożliwe. Chciałbym aby trener ustalił sobie że gramy przykładowo 4-2-3-1 i Cuadrado zawsze gra po prawej a Chiesa po lewej. Dybala na 10 i tam ma być. Zmiennikiem Kolumbijczyka jest Kulu a Włocha Berna itd Każdy wie jaka jest jego pozycja i co ma robić na boisku. Z kim o nią rywalizować. Wtedy można wypracowywać jakieś schematy, akcje dwójkowe między skrzydłowym i bocznym obrońcą itd To tak wiele ?

Jak Allegri ma ustabilizować formę zespołu jak ustala skład kręcąc ruletką jak Pirlo ? Taki Chiesa pewnie teraz zastanawia się czy w sobotę zagara po prawej czy po lewej ? A może w ataku ? Jak taki Sandro ma z kimś współpracować jak praktycznie on sam odpowiada za całą lewą stronę boiska ? Raz miota się tam Berna, innym razem Rabiot albo Chiesa jeśli gra Cuadrado.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 21:51

W tym sezonie Juventus jest bardzo atrakcyjny.
...dla fanów Interu, Milanu, Napoli...


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 22:40

W <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nam znowu odjeżdżają kolejni...i kolejni.
Ten sezon to będzie koszmar, tzn. koszmar to już jest a <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> wie co będzie dalej.


Obrazek
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 22:53

I pomyśleć, że Wuefista Andrzej do Stycznia był w wyścigu o Scudetto nie mając przez większość czasu Chielliniego i Dybali. :prochno:

Meczu nie oglądałem, za to spędziłem go w większości na czacie bądź flashscore - Wam też polecam, bo ten Juventus wygląda w zasadzie identycznie jak Juventus z którego Allegri został wyrzucony kilka lat temu.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
J1M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2013
Posty: 23
Rejestracja: 16 listopada 2013

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 23:06

Spartolić tak mocno skład Juve przez te kilka lat to jednak jest sztuka. Brawa dla zarządu. 3/4 kadry do wymiany, bez tego żaden trener tu nic nie wskóra.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 października 2021, 06:47

Co to za szopka przed meczem, że nie wychodzimy równo z przeciwnikiem na spotkanie tylko czekamy aż ten wychodzi pierwszy wypchnięty w objęcia gwizdów naszych kibiców? Nowe porządki kapitana Dybali?
Od tego momentu nie podobała mi się postawa drużyny w tym meczu. :bad:


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 października 2021, 06:55

Wielu z was pisze tu o składzie, ale chyba nie jest on gorszy od składu Udinese, Empoli czy Sassuolo.

To nie skład jest problemem tylko podejście do futbolu.

Nie da się już wygrywać 1:0 nie mając BBC i Buffona w formie. Nie da się wyrobić schematów grając co mecz innym składem, inną taktyka. Conte byl przywiązany do swojego 3-5-2, ale tam każdy wiedział co ma robić, w którą stronę biec i z której strony może nadejść podanie/dośrodkowanie.

U allegriego piłkarze nie wiedzą nic, każdy sobię rzepkę skrobię. Ale jak mają coś wiedzieć, skoro za każdym razem piłkarz gra na innej pozycji. Nie będzie stabilizacji, nie będzie wyników. Będzie granie na 1:0 - to raz się uda, a raz nie.

Od trenera, który zarabia 9 mln za sezon powinno wymagać się o wiele więcej, tym bardziej, że nie mamy składu gorszego od Milanu, Lazio, Romy czy drużyn, z którymi w tym sezonie dostaliśmy w ciry.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 października 2021, 07:22

Sila Spokoju pisze:
28 października 2021, 06:55
Wielu z was pisze tu o składzie, ale chyba nie jest on gorszy od składu Udinese, Empoli czy Sassuolo.
Masz rację ale kadry tych zespołów zostały skonstruowane pod jakiś pomysł. W Juventusie od lat tego pomysłu nie ma.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 października 2021, 07:47

Nedved nieźle wkoorwiony, nie zdziwię się jak odejdzie bo on już chyba tutaj nie pasuje, to nie na jego nerwy. Zastanawiałem się co on tutaj robi ale to chyba jedyny z jajami w tym klubie, który głośno nie boi się powiedzieć co myśli. Jeżeli on odejdzie to zostaną same <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Agnelli boi się rewolucji w klubie na poziomie sportowym ale jeżeli chodzi poza aspekty sportowe to nie boi się łamać wszelkich barier. Dziwne decyzje w postaci zatrudnienia Sarriego, Pirlo i ponownie Allegriego, który jak widać wniosków żadnych nie wyciągnął. Inne kluby się rozwijają a my cofamy w rozwoju. Dziwna polityka transferowa, wysokie kontrakty i domek spokojnej starości dla zawodników. Można było się śmiać z MIlanu, że za darmo tracą Donnarummę oraz Hakana ale jak widać dobrze na tym wyszli bo w klubie są zawodnicy, którzy chcą za wszelką cenę grać dla Milanu. Transfery przemyślane i odbijają się od dna. My pierdoolimy się z Keanem oraz Locatellim przez całe mercato, którzy w ogóle są tutaj niepotrzebni a kosztowali krocie. De Ligt za 85 mln to wtopa mając na uwadze potrzeby w pomocy kiedy mieliśmy w garści Romero i Demirala. Nie rozumiem tego, upadamy jak Barcelona z tym, że my teraz będziemy 4 lata męczyć się z cofającym nas szkoleniowcem, który skompromitował klub i odpadł z walki o scudetto w październiku.

Jeszcze tylko czekam aż Agnelli potulnie zgodzi się na urabianie nas przez związek. To będzie kompro jeżeli nie postawi się aby mecz o superpuchar rozegrany był na San Siro ze względu na to, że merdy będą u siebie, podobnie jak zgodzi się tym samym na przełożenie meczu z Napoli, którego główni zawodnicy będą powołani na PNA. Napoli robi z nami co chce a Agnelli się pierdooli i potulnie na wszystko zgadza. Już ostatni mecz z Napoli powinien być przełożony bo oni nie mieliby żadnego problemu z kombinowaniem skoro już raz to zrobili. Niech Agnelli zastanowi się jakie ma plany wobec klubu albo niech sprzeda ten klub w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Czekają nas teraz lata pośmiewiska jak nabijaliśmy się z merd, którzy regularnie tracili punkty z ogórkami. Przejęliśmy ich pałeczkę. Przedłużmy kontrakty z Berną, De Sciglio, Cuadrado, Dybalą i zróbmy im DPS na Alianz Stadium. Chyba trzeba pozbyć się chwastów.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 28 października 2021, 09:21

hellspawn pisze:
28 października 2021, 06:47
Co to za szopka przed meczem, że nie wychodzimy równo z przeciwnikiem na spotkanie tylko czekamy aż ten wychodzi pierwszy wypchnięty w objęcia gwizdów naszych kibiców? Nowe porządki kapitana Dybali?
Od tego momentu nie podobała mi się postawa drużyny w tym meczu. :bad:
Koronawirus? Od wczoraj ogląda mecze? :prochno:

Trener jest właśnie od tego, żeby wyciągać maksa z kadry, która dostaje. Z naszą mamy święty obowiązek grać o tytuł i nie martwić się o LM.
Drużyna budowana bez planu, ten i tamten za słaby, to nie są usprawiedliwienia.
Wyciągać maksa trzeba też indywidualnie, z każdego zawodnika, pomagać mu grać na jego najwyższym poziomie. Morata na przykład niebejet aż tak beznadziejny i żałosny jak to wczoraj pokazał. To po prostu napastnik, który zapewne większość treningów poświęca na defensywę i przygotowanie fizyczne. 🤷
Topowi trenerzy robią nie tylko to ale wrzucają na najwyższy poziom graczy, po których nikt by się tego nie spodziewał.
Allegri albo dostanie Pogbe i Ibre albo będzie stękał że poziom i mentalność nie te.


calma calma
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 października 2021, 19:17

Pluto pisze:
28 października 2021, 09:21
hellspawn pisze:
28 października 2021, 06:47
Co to za szopka przed meczem, że nie wychodzimy równo z przeciwnikiem na spotkanie tylko czekamy aż ten wychodzi pierwszy wypchnięty w objęcia gwizdów naszych kibiców? Nowe porządki kapitana Dybali?
Od tego momentu nie podobała mi się postawa drużyny w tym meczu. :bad:
Koronawirus? Od wczoraj ogląda mecze? :prochno:
Pierwsze widzę. Nieeleganckie zachowanie. No ale skoro to o koronawiry chodzi to nie mam pytam. Zapewne działa. :|


Zablokowany