Serie A 21/22 (10): JUVENTUS FC 1-2 Sassuolo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 406
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 20:31

:whiteflag: :whiteflag: Wstyd, kolejny sezon zaorany po 10 kolejce..walka o 4 miejsce, mi starczy tego sezonu


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2557
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 20:32

@ Antichrist
Argument z mnóstwem kolejek do końca sezonu byłby odpowiedni gdybyśmy nie tracili dystansu do czołówki, a nie wtedy gdy liderzy nam dosłownie odjeżdżają. Niestety, ale w obecnym sezonie nie doczłapiemy nawet do 4 miejsca na koniec także radzę się przygotować na chude lata.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 20:32

ja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, odechciewa się.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 20:33

Nie podobało się granie kupy, wygrywanie 1:0 i 3 punkty to macie ofensywną grę, 1:2 i 0 punktów. Na pewno się cieszycie "kibice"...


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 20:33

Wyrównujemy na 1-1 a Max calma calma, <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> mnie to to do <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> pana.


Obrazek
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 20:33

Długo trwała ta gonitwa Maksia za czołówką, żałosne... Ktoś niedawno wrzucił tutaj idealnie podsumowujący post, więc również skomentuję krótko: Skoro nie widać różnicy pomiędzy Maksiem a Pirlo, to po co było przepłacać??? A przepraszam, nie chce mi się sprawdzać, ale z Pirlo mieliśmy na tym etapie i tak chyba większą ilość punktów. Parodysta, nie trener... A najgorszy w tej całej sytuacji ten kilkuletni kontrakt za takie pieniądze. Agnelli sabotażysta out i zabierz swojego bożka trenerki. Skład też pięknie na przestrzeni ostatnich lat rozmontowywany. Także rzeczywiście, to nie tyle Maksio odpowiada najbardziej za ten cały bajzel, ale właśnie Agnelii, chłop kompletnie zagubiony od paru lat w kwestii tego co się dzieje w klubie i jakich zmian potrzebuje drużyna.

Sorry za te wylewy frustracji, ale już się na spokojnie nie da, to co się dzieje w tym klubie przechodzi wszelkie pojęcie.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 20:34

Brawo głąby. Jesteście najlepsi. 10 kolejka a wy gasicie światło. Szukajcie pisanek pod prysznicem wafle.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 20:35

Gandalf8 pisze:
27 października 2021, 20:33
Nie podobało się granie kupy, wygrywanie 1:0 i 3 punkty to macie ofensywną grę, 1:2 i 0 punktów. Na pewno się cieszycie "kibice"...
Tutaj nie było ani obrony, ani ataku bo my tartak mamy.


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 20:36

Pseudo taktyk rozjechany przez jakiegoś Dioniziego :D Pirlo na tym etapie miał 5 punktów więcej, chyba nie trzeba nic więcej dodawać.


#AllegriOut
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1702
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 20:37

Gratulacje za wpuszczenie rudego słupka, który pałętał się bez celu i wypchnął Cuadrado do środka, gdzie ten tracił jak ostatnia <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.
Po zdjęciu drewniota nawet Makeni zaczął grać w piłkę, ale trzeba było to spieprzyć. Brawo Max, jesteś <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.
Chiesa nie trafia w prostkąt z 5 metrów, szczerze to nie notuje żadnego udanego zagrania więc niech wsadzi sobie swoje frustracje w duuupe .
MDL to słupek do omijania. Sandro dla dobra ogółu powinien skończyć z piłką i zająć się przydomowym ogródkiem.
Człowiek siedzi na zaciśniętym zwieraczu czekając na 2-1, tymczasem ostatnia akcja uwalnia brązową falę. Turyńskie katharsis, mamy to.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 20:39

Pierwszy i zasadniczy problem to proste podania, które dla graczy Juve nie są proste, jeżeli De Ligt, Bonu czy ktokolwiek zaczynając akcję gra za plecy to nie ma co dalej czegokolwiek roztrząsać, akcja zanim się zacznie na dobrą sprawę się kończy. Kompletny brak tempa, wszystko grane za późno, tu już nawet nie tyle problemem jest wolna gra, ale całe granie za plecy, albo do nogi, zero gry na dobieg. W sezonie 18/19 i wcześniej mieliśmy chociaż w miarę porządną grę defensywę, którą Sarri z Pirlo rozbili w drobny pył nie dodając nic w zamian z przodu. Zanim Allegri ogarnie o ile w ogóle będzie wstanie to ogarnąć to będzie zima i to sroga zima bo już jest -13.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 20:39

Powoli zbliża się czas aby przeprosić się z tym panem.
I nie piszcie mi o LM bo z nim czy bez niego i tak tam nie wygramy.
Obrazek


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 20:42

Gandalf8 pisze:
27 października 2021, 20:33
Nie podobało się granie kupy, wygrywanie 1:0 i 3 punkty to macie ofensywną grę, 1:2 i 0 punktów. Na pewno się cieszycie "kibice"...
to ma być ofensywna piłka ? :prochno: srogie piguły milordzie. Polecam sobie załączyć City, Bayern, Liverpool czy inny mecz drużyn nawet nie z top8 europy. Zobaczysz co to znaczy grać ofensywnie.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2557
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 20:42

Sorek21 pisze:
27 października 2021, 20:39
Powoli zbliża się czas aby przeprosić się z tym panem.
I nie piszcie mi o LM bo z nim czy bez niego i tak tam nie wygramy.
Obrazek
Tak, z pewnością będziemy płacić jednemu kmiotowi 9 mln € za pierdzenie w fotel przez 3,5 roku żeby zatrudnić drugiego kmiota z podobną pensją. Przecież nas stać, bo pozbyliśmy się obciążenia w postaci gigantycznej wypłaty Ronaldo.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 20:44

Gandalf8 pisze:
27 października 2021, 20:33
Nie podobało się granie kupy, wygrywanie 1:0 i 3 punkty to macie ofensywną grę, 1:2 i 0 punktów. Na pewno się cieszycie "kibice"...
No to mamy w tym sezonie Maksiowe granie na 1-0 i z jakim skutkiem? Raz wyjdzie raz nie wyjdzie, życie. Tak podchodzi do tego Allegri. Wystarczy, że tracimy bramkę pierwsi i jest po meczu. Z tej mąki chleba nie będzie, ale niech niektórzy łudzą się dalej, że wjechał Maksiu na białym koniu i zrobi tu wielkie cuda. Chłop dawno wypalony, bez nowych pomysłów, zabetonowany we własnej taktyce i ze składem znacznie gorszym niż tym co miał na początku pierwszej przygody z Juve. Ale tylko Agnelli mógł wpaść na pomysł, by najpierw chcieć przebudować skład i wprowadzić nowe pomysły, a kiedy skutki nie przyszły od razu, cofnąć się bezsensu znowu dwa kroki do tyłu. Finalnie my ugrzęźniemy w bagnie, a i wielka chwała Allegriego szybko przeminie z takimi wynikami i zamiast pamiętać go z pierwszej przygody z Juve, to pozostanie jeden wielki niesmak po tym co zostawi.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Zablokowany