Serie A 21/22 (09): Inter 1-1 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 października 2021, 21:48

Dziś miał być piękny wieczór z tego co zapowiadał Allegri, no i gdzie jest. My ewidentnie nie mamy napastnika.


Obrazek
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 24 października 2021, 21:52

Sandro jest beznadziejny i nie broni się dosłownie niczym. De Sciglio w gazie, ale z Interem i tak musi zagrać flak...
Tym razem to my tracimy bramkę z niczego i zobaczymy co zaproponuje Allegri.
Locatelli jedyne co wniósł do meczu to rykoszet strzału Hakana. Morata cienki aż kłuje w oczy.
Berna łapie uraz w starciu z powietrzem i tracimy bramkę kiedy umiera za linią :prochno: .
Nieobecności Chiesy nie da się racjonalnie wytłumaczyć. Chyba miał wejść świeży jak już będziemy prowadzić...


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 października 2021, 21:56

Nicram_93 pisze:
24 października 2021, 21:41
Tracimy bramkę i cały genialny plan Maksia bierze w ... Niestety, chłop ma jedną taktykę: 1-0, jak nie wychodzi to zaczyna się duży problem.
Pomimo mojego braku sympatii do wielkiego taktyka nie mogę się z tym zgodzić. Plan był na 1:0, ale boski Allegro często potrafił odwrócić losy spotkania wpuszczając graczy z ławki. Dzisiaj na ławce jest Chiesa i Dybala, więc szansę na wywiezienie choćby 1 punktu i odwrócenie wyniku są możliwe.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 24 października 2021, 22:41

Szkoda, ze tracimy punkty z tak slabym zespolem. Mowi sie trudno.


Twitter: @K_Kamciu
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 października 2021, 22:45

Kamciu pisze:
24 października 2021, 22:41
Szkoda, ze tracimy punkty z tak slabym zespolem. Mowi sie trudno.
My też tracimy punkty ze słabym zespołem.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 24 października 2021, 22:47

Kamciu pisze:
24 października 2021, 22:41
Szkoda, ze tracimy punkty z tak slabym zespolem. Mowi sie trudno.
Znaczy ten uber mocny inter nie potrafi wygrać nawet z tak słabym juve? Mówi sie trudno.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 24 października 2021, 22:47

Obstawiałem remis po niezbyt urodziwym widowisku i taki był ten mecz. Ciężko wyróżnić kogokolwiek za dobrą grę. Jedyny plus to taki, że nie powiększył się dystans pomiędzy nami, a Interem.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 24 października 2021, 22:48

Juventus nie chciał tego wygrać od początku. Inter nie chciał tego wygrać od początku. Uwielbiam Serie A. Rozejść się ;)

napiszę tylko, że z tego Kajo Horge będą ludzie. Koleś ma spokój i kontrolę w nogach.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 października 2021, 22:50

Wstyd że po wyrównaniu przez sędziego nasi nie chcieli strzelić drugiego gola. Chiesa startuje skrzydłem a Dybala kołuje i podaje do tyłu...


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 24 października 2021, 22:50

Fartowny remis, ale wynik ten nie satysfakcjonuje na pewno obu drużyn. Nie da się na dłuższą metę grać takiej "kaszany" i liczyć, że to wystarczy. Dobrze, że udało się ugrać chociaż ten remis, zawsze przynajmniej Inter nam nie odjeżdża, a oni sami nie gonią czołówki. Z samej końcówki, mimo wszystko na plus Kaio Jorge, umiał utrzymać się przy piłce, dużo lepsze wrażenie niż Kean wieloma momentami. Chiesa dalej niewidoczny, choć dzisiaj okazji do pokazania się, za wiele nie miał. Morata jakby go nie było, ogólnie ciężko kogoś wyróżnić za dzisiaj.

Dużo pracy przed nami, niestety jak to było za pierwszej kadencji Maxa, martwi ofensywa. Jak i wtedy, tak i teraz, Max nie ma na nią kompletnie pomysłu, a i sam Chiesa nie wiem, czy nie zaczyna się w tej grze Maxa gubić i zatraca swoje walory. Cóż, zobaczymy co będzie w kolejnych spotkaniach.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 24 października 2021, 22:51

Z perspektywy, że to był najtrudniejszy mecz w sezonie, to remis jest satysfakcjonujący. Szkoda, że bramka stracona z kapelusza, bo pewnie by się udało wyrwać czyste 1-0.

Z perspektywy straty punktowej do innych zespołów też nie najgorzej - nie traktuję Milanu czy Napoli w gronie poważnych konkurentów do Scudetto.


IL_Serpente

Interista
Interista
Rejestracja: 26 maja 2018
Posty: 21
Rejestracja: 26 maja 2018

Nieprzeczytany post 24 października 2021, 22:51

Jak to jest że zawsze jak nie idzie Juventusowi to sędzia pomaga? Ten karny to żart. Nigdy we Włoszech nie będzie dobrze jak sędzia zawsze będzie odgrywać główna role dla Juventusu. Mecz przeciętny ale jednak Inter dużo lepszy I oczywiście karny dla Juve. Nie da się na to patrzeć.


notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 24 października 2021, 22:53

IL_Serpente pisze:
24 października 2021, 22:51
Jak to jest że zawsze jak nie idzie Juventusowi to sędzia pomaga? Ten karny to żart. Nigdy we Włoszech nie będzie dobrze jak sędzia zawsze będzie odgrywać główna role dla Juventusu. Mecz przeciętny ale jednak Inter dużo lepszy I oczywiście karny dla Juve. Nie da się na to patrzeć.
hahah, nie wierzę w to co czytam. najbardziej oczywisty karny na świecie, jeżeli faul był w polu karnym - a był. pretensje możesz mieć tylko do głupka Dumfriesa.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 24 października 2021, 22:54

IL_Serpente pisze:
24 października 2021, 22:51
Jak to jest że zawsze jak nie idzie Juventusowi to sędzia pomaga? Ten karny to żart. Nigdy we Włoszech nie będzie dobrze jak sędzia zawsze będzie odgrywać główna role dla Juventusu. Mecz przeciętny ale jednak Inter dużo lepszy I oczywiście karny dla Juve. Nie da się na to patrzeć.
hahah, jak to? a gdzie był var? Inzaghi spieprzył wam robotę kretyńskimi zmianami w przeciwieństwie do zmian Maxa. Karny oczywisty jak byk, ale ofc płacze, bo nie potraficie wcisnąć drugiej bramki.


Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 24 października 2021, 22:55

IL_Serpente pisze:
24 października 2021, 22:51
Jak to jest że zawsze jak nie idzie Juventusowi to sędzia pomaga? Ten karny to żart. Nigdy we Włoszech nie będzie dobrze jak sędzia zawsze będzie odgrywać główna role dla Juventusu. Mecz przeciętny ale jednak Inter dużo lepszy I oczywiście karny dla Juve. Nie da się na to patrzeć.
Sędzia pomaga- spójrz na tabele "pokrzywdzonych i beneficjentów" decyzjami sędziów. Juventus zazwyczaj pokrzywdzony.
Mecz przeciętny, żaden zespół nie był dużo lepszy czy lepszy. Żaden nie kontrolował gry. Żaden nie stwarzał sytuacji- typowa kopanina.
Karny dla Juventusu był. Sandro był kopnięty w polu karnym niezależnie czy się to ogląda z kanapy w Wałbrzychu czy w Olsztynie XD

Nie trolluj, pisz normalnie albo idź na forum Interu być chamem i rzucać wulgaryzmami jak to macie- polscy fani Interu w zwyczaju :D


Zablokowany