LM 21/22 (3): Zenit Petersburg 0-1 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 października 2021, 19:35

I to bylo oczywiste od momentu, kiedy swiatlo dzienne ujrzała informacja, ze Max wraca do Juventusu - wiadomo, ze bedzie lepszy niz Pirlo, ale to powrot do przedpotopowej przeszlosci. Pewnie w ciagu 4 latach z Allegrim wygramy dwa razy mistrzostwo Wloch, ale w LM nie mamy szans, bo w momencie uzyskania tam korzystnego rezultatu nastapi "calma, calma, difens, difens"... i po frytkach.
Ciesze sie, ze Dr Sciglio dogral asyste. Mam nadzieje, ze z nim nie przedluzymy, bo generalnie (podkreslam to dla tych, ktorzy stracili kontakt z rzeczywistoscia i poleruja torpede do Mattii) gosc jest slaby jak trzecia herbata z tej samej torebki.
Martwi mnie ten Kean... Wydac 38mln. na wychowanka, ktory nic nie gra, to troche przyduzo.

A co do stylu, to wiadomo ze caly sezon nie da sie ciąć po 3, 4, 5 zero i tlamsic rywala butem do gleby. Ale jednak czasem by wypadalo, szczegolnie w SerieA. Jak zwykle sa dwa obozy: jedni zadowola sie produktem czekoladopodobnym, a inni wola prawdziwa czekolade. Elo-benc, tego typu :dodger:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 21 października 2021, 20:18

BlackJacky pisze:
21 października 2021, 19:35
Jak zwykle sa dwa obozy: jedni zadowola sie produktem czekoladopodobnym
Podejrzewam że za ten wybór czekoladopodobny o którym mówisz wystarczy im zwykłe g...o :prochno:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 października 2021, 20:56

Tylko, że my z tą kadrą nie jesteśmy nawet w top 8 na LM, nie przypominam sobie by gdziekolwiek nas przed sezonem wymieniano w gronie drużyn mogących cokolwiek ugrać, ba widziałem kilka zestawienie na 8/10 zespołów gdzie nas nie było nawet. Także jakakolwiek dyskusja o LM to zwykłe mrzonki, jak zameldujemy się w1/4 to już będzie sukces.

Co do graczy jak De Sciglio, Berna to pewnie wiele będzie zależeć od finansów i innych potrzeb. Jeżeli pójdziemy mocno chociażby we Vlahovicia to wcale się nie zdziwię jak później będziemy starać się przedłużać kontrakty właśnie z takimi graczami, gdyż zwyczajnie nie będzie klubu stać na sprowadzenie nowych graczy.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 października 2021, 21:06

@BlackJacky
W LM nie mamy szans głównie z powodu zbyt słabego składu, bo z taką pomocą czy środkowymi napastnikami raczej nie da się sięgnąć po uszatego. Przecież nasza kadra marnie się prezentuje na tle Bayernu, Liverpoolu, Chelsea, City, PSG czy Realu. Niby spotkanie z Chelsea pokazało, że przy splocie pewnych okoliczności (m.in. gorszy dzień przeciwnika, świetna postawa naszej defensywy, nasza dobra skuteczność) jesteśmy w stanie w pojedynczym meczu pokonać każdego. Problem w tym, że ciężko będzie przejść w dwumeczu np. Bawarczyków czy ekipę prowadzoną przez Kloppa, bo nawet jeśli ugramy korzystny wynik w Turynie, to i tak nam wklepią na wyjeździe (zwłaszcza, że przyjedziemy tam bronić zaliczki jeśli oczywiście będziemy gospodarzem pierwszego spotkania).
Odnośnie De Sciglio, to bym się tak nie cieszył, bo Mattia zagra jeszcze jeden czy dwa niezłe mecze i jakiś <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zaoferuje mu przedłużenie kontraktu. Jeszcze żeby ten gość zarabiał powiedzmy 1,5 mln € na sezon, to można byłoby go przeboleć jako rezerwowego (aczkolwiek z racji częstych urazów był raczej mało przydatny), ale on przecież dostaje pensję porównywalną z de Vrijem czy Skriniarem. To samo będzie z Bernardeschim, który już zdążył zamydlić oczy części kibiców, a w gruncie rzeczy każdy trzeźwo myślący osobnik wie, że po tylu otrzymanych szansach u tylu różnych trenerów i na tylu różnych pozycjach Fede nie sprawdził się w Juve i już nic u nas z niego nie będzie, więc nawet nie powinniśmy rozważać przedłużenia jego umowy.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 października 2021, 21:57

BlackJacky pisze:
21 października 2021, 19:35
A co do stylu, to wiadomo ze caly sezon nie da sie ciąć po 3, 4, 5 zero i tlamsic rywala butem do gleby. Ale jednak czasem by wypadalo, szczegolnie w SerieA. Jak zwykle sa dwa obozy: jedni zadowola sie produktem czekoladopodobnym, a inni wola prawdziwa czekolade. Elo-benc, tego typu :dodger:
Ło panie! Nie pamiętam, kiedy widziałem bardziej nietrafione porównanie :P

Raczej powiedziałbym, że dla jednych najważniejsze jest to, co jest środku opakowania/bramki, a inni przywiązują dużą wagę do opakowania, które ich zdaniem też musi być atrakcyjne.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 października 2021, 23:31

BlackJacky pisze:
21 października 2021, 19:35
Martwi mnie ten Kean... Wydac 38mln. na wychowanka, ktory nic nie gra, to troche przyduzo.
:laugh:
Nie narzekaj, mamy topowego bombardiera na lata :dance:


Obrazek
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 października 2021, 10:26

dimebag11 pisze:
21 października 2021, 21:06
@BlackJacky
To, ze mamy druzyne rozmontowana, to to ja wiem. Ale inna kwestia jest nastawienie (przez trenera) i mental. Co bylo kiedys z madrytem? Co bylo kiedys Bayernem? Czy w niezliczonej ilosci innych meczow, gdzie takim podejsciem notowalismy porazke, lub remis z jakimis "tytanami"z SerieB.
Crunny pisze:
21 października 2021, 21:57
Raczej powiedziałbym, że dla jednych najważniejsze jest to, co jest środku opakowania/bramki, a inni przywiązują dużą wagę do opakowania, które ich zdaniem też musi być atrakcyjne.
Po prostu ze zwyklego, ludzkiego punktu widzenia oczekuje od mojego klubu dostarczenia przyjemnych doznan, rozrywki, a nie bolu zebow po obejrzeniu grania rodem z lat '90 i kolejnego 1:0 calma. Wiem - zawsze mi pozostaje lajfskore... ale chyba nie po to jest sie kibicem danej druzyny, right? Na naszych meczach nawet komentatorzy sie nudza.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Zablokowany