LM 21/22 (3): Zenit Petersburg 0-1 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 20 października 2021, 23:07

Tuszowanie słabej gry wynikiem ciąg dalszy. Miejmy nadzieję, że z czasem styl gry się poprawi. Generalnie lepiej mieć dobry wynik po słabej grze niż nic nie mieć.


Armin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2007
Posty: 63
Rejestracja: 07 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 20 października 2021, 23:10

Sprawdzenie kilku zawodników w warunkach bojowych, ważne zwycięstwo i oszczędzanie sił przed meczem z Interem. Brawo Max.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 października 2021, 23:15

Juventus stworzył 3 sytuacje i jedną wykorzystał.
De Sciglio na ten moment jest poziom ponad Sandro. Kolejny mecz kolejna asysta, uczcił urodziny, brawo.
Kulusevski od wejścia mnie irytował jednak bramka diametralnie zmienia ocenę.
Z Arthura może jeszcze coś będzie, widać że dawno nie grał ale podanie do Cuadrado pryma sort. Ciekawe, bo poprzedni sezon upowszechnił pogląd, że nie potrafi zagrać do przodu.
Makeni musi kończyć swoje sytuacje jeśli myśli o regularnej grze.

Rozczarował mnie pomysł Zenitu na mecz, oni tu grali o zwycięstwo? Może Gazprom zakazał komplikować grupę? Jakieś bezzębne to "Russian empire"...
Sędzia postanowił stworzyć dramaturgię w ostatniej minucie. Ramsey absolutnie nie faulował.

Manchester jednak górą i to po golu Ronaldo, szkoda bo chciałem się pośmiać.


piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 20 października 2021, 23:27

Mecz nudny jak flaki z olejem, ale to nie jest tylko wina Juve. Obydwie drużyny przyjęły taki styl. Zenit się cofnął, w obronie dobrze się czuł i chciał jedynie kontrować. Juve ostatnio też w ten sposób gra i wygrywa.
W pewnym momencie miałem wrażenie, że w końcu coś wciśniemy. Tak czy inaczej, na razie gramy o niebo lepiej w obronie, ale kiedy przychodzi zagrać atak pozycyjny, to niestety nie mamy wypracowanych rozwiązań.
Ciekawe, że Desciglio grał według mnie słabo, ale asystę zanotował. Inna rzecz, która mi się rzuciła w oczy to, że po zejściu Locatellego gra zaczęła być bardziej chaotyczna.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 20 października 2021, 23:39

Co prawda bez jakiejś rewelacyjnej oceny, ale De Sciglio piłkarzem meczu wg. WhoScored - czego to człowiek nie robi, żeby tylko przedłużyli z nim kontrakt :prochno:


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 października 2021, 05:54

Cieszę się, że wyłączyłem mecz po 1 polowie, bo jest dokładnie tak jak pisałem na czacie - ,,padaka, ale uda się wcisnąć jakieś gooownon na 0:1 w 80 minucie"

Z jednej strony fajnie, że wygrywamy. Z drugiej strony nie da się tego oglądać. Ot całe Juve wybitnego stratega.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 21 października 2021, 06:40

Znowu marne 1:0, czwarty raz z rzędu...#AllegriOut :hi:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 października 2021, 07:53

Ciężki mecz do oglądania ale wyniki robią wrażenie bo pięknie grający Milan ma 0 pkt. Skład kolejny raz inny ale wynik jest, uważam, że na to co było na boisku miała też wpływ gra Zenitu, który niemal całą jedenastką się bronił co było bardzo zaskakujące. Kulu jest denerwujący, fakt ale to on powinien grać kosztem Berny bo przynajmniej stwarza jakieś zagrożenie. Bentancur po dobrym meczu z Romą popisał się dziś prawie asystą dla Zenitu bo jajeczny zespół skorzystałby z tego prezentu. Kolejny raz widoczny brak napastnika, Morata słaby a dred to już kompletny dramat, klasyczna pokraka. Sytuacja w grupie komfortowa, styl bardzo słaby, drapiący oczy ale jednak Max to poukładał, potrafi rzeźbić z tego co ma i przynajmniej Mały nie pierdzieli już, że bazuje na samograju Conte choć wcale nie zdziwiłby mnie ten kretyński tekst. Niestety, taki chyba los kibica Juve, że musi cieszyć się tylko wynikami po usypiającym paździerzu. Ale ja sumiennie oglądam każdy mecz i oglądał będę bo serce nie sługa...


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 21 października 2021, 09:59

Sila Spokoju pisze:
21 października 2021, 05:54
Cieszę się, że wyłączyłem mecz po 1 polowie, bo jest dokładnie tak jak pisałem na czacie - ,,padaka, ale uda się wcisnąć jakieś gooownon na 0:1 w 80 minucie"

Z jednej strony fajnie, że wygrywamy. Z drugiej strony nie da się tego oglądać. Ot całe Juve wybitnego stratega.
No niestety. To był pewnik z Maksiem za sterami. Wyniki go tylko w tym utwierdzają. Pewnie podnieta jest niesamowita po kolejnym wymęczonym 1:0.

Berna kosztem Kulu to nieśmieszne żart. Ale oczywiście ważniejsze je to, że Berna jest starszy, niż to że jest pokraki.

De Sciglio pracuje na nowy kontrakt 😀


Elohi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 372
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 października 2021, 10:00

"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"

A Wy dalej próbujcie na siłę zmieniać DNA Juventusu...


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 21 października 2021, 10:15

Niezły mecz, Chelsea u siebie też męczyla się z Zenitem. Byłem nawet zdziwiony jak często gramy w wysokim pressingu. Wydawało się, że zabraknie z przodu kogoś kto zrobi różnice ale pod nieobecność Dybali, i z dolkiem Chiesy i Cuadtado sprawy w swoje ręce bierze MDS. :prochno:
Żeby tylko jesscze nie tracił koncentracji w obronie.


calma calma
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 października 2021, 11:27

Allegri: Uzyskaliśmy w meczu z Zenitem dobrym wynik po słabym występie. Najwyższa pora, aby w najbliższym spotkaniu do dobrego wyniku dołożyć też ładną grę. :snack:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 października 2021, 11:46

Crunny pisze:
21 października 2021, 11:27
Allegri: Uzyskaliśmy w meczu z Zenitem dobrym wynik po słabym występie. Najwyższa pora, aby w najbliższym spotkaniu do dobrego wyniku dołożyć też ładną grę. :snack:
Z Interem będzie liczyło się tylko zwycięstwo więc się nie napalaj :D


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 21 października 2021, 14:58

Poprostu pisze:
21 października 2021, 11:46
Crunny pisze:
21 października 2021, 11:27
Allegri: Uzyskaliśmy w meczu z Zenitem dobrym wynik po słabym występie. Najwyższa pora, aby w najbliższym spotkaniu do dobrego wyniku dołożyć też ładną grę. :snack:
Z Interem będzie liczyło się tylko zwycięstwo więc się nie napalaj :D
I tak do następnego meczu, aż sezon się skończy


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 21 października 2021, 18:01

Elohi pisze:
21 października 2021, 10:00
"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"

A Wy dalej próbujcie na siłę zmieniać DNA Juventusu...
Co to jest DNA Juventusu i skąd ono się bierze? Proszę wyjaśnij mi ten mit. ;)
Pozdro !


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany