Serie A 21/22 (07): Torino 0-1 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 03 października 2021, 11:27

Chiesa & Locatelli 😍 Już są moimi ulubieńcami. Dodatkowo Locatelli wydaje się być świadomą osobą (zdjęcie z przytulaniem drzewa podpisane "energie positive").

Szkoda że Allegri nastawił się tak defensywnego w pierwszej połowie. To nie Chelsea tylko Torino, a my jesteśmy Juventusem. Nie wiele brakło i byśmy zremisowali, co dla nas była by jak porażka. Martwi mnie to, że po dwóch meczach z defensywnym nastawieniem Maksiu się tym zachłyśnie i utwierdzi się w przekonaniu, że tak trzeba grać.
Ostatnio zmieniony 03 października 2021, 22:04 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 03 października 2021, 12:37

Teraz, gdy już emocję trochę opadły, można na trzeźwo to skomentować. Wczoraj, przed spotkaniem pisałem, że nie ma co patrzeć na styl bo będzie gówniany. Mimo wszystko ruszyło mnie to w pierwszej połowie, gdy nasi nie potrafili momentami dobrze podać do najbliższego kolegi, wyglądali jakby mieli nogi z waty, może miał też wpływ mecz w środku tygodnia z Chelsea i jego intensywność? Torino miało świeżość i pozwoliliśmy się im wyszaleć, później w drugiej połowie siedli, co wykorzystaliśmy i to się teraz liczy, czyste konto i ważne 3 punkty.

Mnie najbardziej cieszy to, że wracamy do tradycji, czyli zawodnicy z reprezentacji Włoch zaczynają stanowić o sile klubu i mają wpływ na końcowy wynik. Chiesa, Locatelli. Oby im nie odbiła palma i nie chcieli uciekać gdzieś za granicę, a naszym nie przyszło na myśl ich sprzedawać. To oni są przyszłością naszych sukcesów.

Miło mieć w końcu udany weekend. Pozdrawiam!


Zablokowany