LM 21/22 (2): JUVENTUS FC 1-0 Chelsea

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 29 września 2021, 19:58

Bentancur, Rabiot i Bernardeschi, jeszcze tylko brakuje Kulusevskiego i już w ogóle cały kwartet zniszczenia w komplecie :) Nasza kadra to dramat.


#AllegriOut
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2021, 20:01



Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2021, 20:03

No właśnie, Max robi wszystko aby tylko nie wystawić Keana do składu, po co oni w ogóle go ściągali....co za <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ? Bernardeski musi u niego grać, no jprdl :facepalm:


Obrazek
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 29 września 2021, 20:10

Patrzę na tę pomoc Chelsea... nie widzę tu wygranej Juve, ani nawet remisu.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 września 2021, 20:12

MRN pisze:
29 września 2021, 20:03
No właśnie, Max robi wszystko aby tylko nie wystawić Keana do składu, po co oni w ogóle go ściągali....co za <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ? Bernardeski musi u niego grać, no jprdl :facepalm:
Jest jeszcze gorzej niż myślisz, bo na życzenie Allegriego pewnie już przygotowują nowy kontrakt dla Bernardeschiego :facepalm:


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 29 września 2021, 20:15

Czy Max kiedyś próbował na dłuższą metę koncepcji z fałszywą dziewiątką? Nie liczę pojedynczych epizodów Dybali, bo jednak Paulo to napastnik i grał regularnie na szpicy w Palermo.
Z drugiej strony, jeżeli Bernakiepski nie potrafi grać w piłkę, to niech chociaż absorbuje na sobie uwagę obrońców Chelsea i robi miejsce dla lepszych od siebie...


Obrazek
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 29 września 2021, 20:41

Berna na 9-tce :prochno: Jakby Max czegoś nie odwalił to by nie był sobą. Jeszcze kilka spotkań i przetestujemy chłopaka jeszcze na bramce, byle gdzieś odpalił. Nie nastawiam się na jakieś cuda dzisiaj, liczę jedynie na walkę i pełne zaangażowanie, a na jaki wynik to wystarczy to już inna sprawa, remis w obecnej dyspozycji byłby dobrym wynikiem, nie ma się co oszukiwać, natomiast gdyby pojawiła się okazja na zwycięstwo to trzeba to wykorzystać. Forza Juve :juveflag:


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 29 września 2021, 20:45

Dobrze mi idzie typowanie ostatnio, zobaczmy teraz! Juventus będąc w kryzysie potrafi się spiąć na mocniejsze drużyny i nie przynieść wstydu, tym bardziej grając u siebie. Nawet w tym sezonie: remis u siebie z Milanem, czy niewysoka porażka na wyjeździe z Napoli, liderem tabeli, jedyną drużyną bez straty punktów po 6 kolejkach. Prowadziliśmy nawet pod Wezuwiuszem po golu Moraty. Tak więc blamażu nie było. Dlatego też nie obawiam się pogromu nas przez obrońców tytułu. Nie będzie też jakichś rewelacji, obstawiam remis 1-1.
Więc mam nadzieje na dobre wieści sprawdzając od czasu do czasu wynik. :juveflag:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Cinek90

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 września 2021
Posty: 12
Rejestracja: 29 września 2021

Nieprzeczytany post 29 września 2021, 21:13

Zastanawiam się jak musi się czuć Moise Kean. Jedyny nominalny napastnik w kadrze na mecz a nasz geniusz taktyczny wystawia trupa Bernardeskiego. Na miejscu Moise'a bym się ostro wkur... Oby to przełożyło się na jego mobilizację żeby udowodnił, że to on powinien grać w ataku a nie parodysta Berna.


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 29 września 2021, 21:47

Momentami byliśmy zepchnięci do całkowitej defensywy, ale ogólnie nie dali Chelsea wiele do gry.

Szkoda że nasz trener znów wymyślił jakiś idiotyzm i popełnił kolejny błąd bo mając dziś napastnika na boisku moglibyśmy już wygrywać w tym meczu.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2021, 21:52

Jak na razie nie wygląda to źle. Oczywiście nie jesteśmy drużyną dyktującą warunki, ale na dobrą sprawę to my byliśmy bardziej konkretni jeśli chodzi o sytuacje bramkowe. Skutecznie wyłączony jest Jorginho.

Nadal kuleje u nas natomiast gra od własnej bramki, tradycyjnie mamy problem kiedy Chelsea wyżej pressuje. Atak pozycyjny też praktycznie u nas nie istnieje, zagrożenie jesteśmy w stanie stworzyć tylko po kontrach. No ale cóż, taki mamy aktualny stan zasobów ludzkich. Drażni tylko, że jak już uda nam się wyjść z potencjalną kontrą, to potrafimy wykazać się takim niechlujstwem jak holowanie piłki przez Bernę czy podanie Rabiota do nikogo.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2021, 21:53

Ja mimo wszystko jestem pozytywnie zaskoczony. Widać było, że na początku Chelsea zmiażdżyła nas mentalnie. Momentami w defensywie wyglądało to wręcz żałośnie, bo wybijaliśmy piłki na oślep, byle na aut. Ale gdy koło 20-25 minuty wyszło nam kilka zagrań, to nasi urośli w oczach i zaczęli walczyć jak równy z równym. Nie wiem, jak Rabiot mógł spieprzyć tak dobrze zapowiadającą się kontrę, bo tam wystarczyło podać do wybiegającego partnera i wyszedłby on sam na sam. Oby starczyło sił, bo jednak gra na co dzień w intensywnej Premier League to zupełnie co innego niż człapanie w Serie A.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 29 września 2021, 21:56

Świetny wynik. Mam nadzieję, że go utrzymamy.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2021, 22:16

Kapitalna akcja bramkowa Bernardeschiego z Chiesą - podanie pierwszego palce lizać! :bravo:

Szkoda, że przed chwilą zmarnował 100% szansę na 2:0 :facepalm:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2021, 22:51

Super asysta Berny. Brawo. W doliczonym czasie Loca prawie umarł, że zmęczenie. Najgorszy czarny geniusz.
W końcu jakiś mecz z charakterem.


Zablokowany