LM 21/22 (2): JUVENTUS FC 1-0 Chelsea

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 30 września 2021, 16:28

notquite.mytempo pisze:
30 września 2021, 14:12


Mógłby ktoś przetłumaczyć, co Antoś powiedział na temat meczu?
Automatyczny tłumacz na Youtube przetłumaczył to mniej więcej tak, że drużyna wyglądała na przygotowaną na dokładnie taką grę jaka była, że zwycięstwo było ważne w kontekście budowania charakteru drużyny oraz, że Chiesa jest szybki i pewny siebie.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 września 2021, 18:17

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony zdobyciem trzech punktow. Trzeba robic wszystko, zeby zajsc jak najdalej w tej LM, co by wpadly jakies guldeny na zrobienie mercato. Wczoraj nawet Berna zagral przyzwoite zawody i moze wlasnie zastepca Dybały, to jego pozycja? Po co go rzucac gdzies po bokach, albo pchac do srodka, skoro i tak jest tam bezproduktywny, a na cofnietym cos jednak dawal. Zreszta u mnie w kajecie kiedys widnial wlasnie tam (o skriny pytajcie @jacopa). Srabiot oczywiscie ma swoj swiat i swoje kredki... Allegro z pewnoscia odniesie jeszcze niejedno fajne zwyciestwo, jak i zaliczy niejedna sromotna porazke - a wystarczyloby, zeby troche zsunal klapki z oczu i na stale przeszedl w tryb: "odrabianie strat z pierwszego meczu".


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 30 września 2021, 20:30

Black & White & Proud

słowo klucz po wczorajszym meczu to kolektyw.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 01 października 2021, 17:33

notquite.mytempo pisze:
30 września 2021, 14:12


Mógłby ktoś przetłumaczyć, co Antoś powiedział na temat meczu?


W skrócie:

"Widać że zbudowany przeze mnie samograj świetnie funkcjonuje mimo mojej nieobecności i jak na moje drużyny przystało, w Europie pokazują się z najlepszej strony wygrywając z najlepszymi."


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany