Serie A 21/22 (04): JUVENTUS FC 1-1 AC Milan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 września 2021, 16:19

Nicram_93 pisze:
19 września 2021, 22:41
Katastrofalna gra Rabiota w drugiej połowie, choć bramka i tak bardziej na konto Locatellego.
Przeciez to francuska pipa sprezentowala rzut rozny Milanowi i to w sytuacji, kiedy nie bylo jakiegos specjalnego zagrozenia, zeby musial sie ratowac wybiciem pilki wlasnie tam. Jasne, pozniej przy dosrodkowaniu Loca spozniony z kryciem, ale sRabiot tez sie gdzies pałętał bez celu w tym swoim polu karnym.


hellspawn pisze:
19 września 2021, 22:47
Widok Dybali wchodzącego z agresją w Tonalego (który swoją droga irytuje symulkami) po tym jak zawodnicy Milanu nie wybili piłki gdy leżał Morata oraz zachowanie Bonucciego wstawiającego się za swoimi kibicami i rugającego Rebicia za swój gest, cieszy ogromnie moje kibicowskie serce. Mimo, że wynik nie satysfakcjonuje, to te obrazki pokazały, że ta drużyna ma jeszcze ducha i charakter. :juveflag:
To, ze wielki pan kapitano Dybała podleciał i wjechał w 21-letniego, nieopierzonego łebka pokazuje tylko, jak miękkim prętem jest robiony (niemniej owszem - Milanisci powinni wczesniej przerwac gre, a juz na pewno powinien zrobic to sedzia). Sytuacji z Bonucem i Rebiciem za bardzo nie widzialem, bo wykłócałem sie z @jacopem na czacie.



No coz, wiecie dlaczego Milan tego nie przegral, a Juventus nie potrafil wygrac? Bo wedlug ich trenera, oni przyjechali po wygrana, a wedlug naszego trenera my mielismy mecz pod pelna kontrola
#calma
#suszarawprzerwie



PS.
"Być może powinienem wprowadzić bardziej defensywnych graczy, aby mecz był bezpieczniejszy." - I rest my case :prochno: :prochno: :prochno:



ED.
piterjuve pisze:
20 września 2021, 23:46
Zbyt wiele lat kibicuje Juve żeby mnie miesiąc rozgrywek przeraził.
A to nie widziales ostatniego roku, czy dwoch w wykonaniu Maxa podczas jego poprzedniego pobytu w Juve? Nic sie nie zmienilo. Chlop przemieszkal dwa lata pod kamieniem, jego pomysly juz wtedy byly z deka archaiczne, ale mial okreslonych wykonawcow, ktorzy jakos to ogarneli. Teraz tych ludzi juz z nami nie ma, a on nadal stosuje te same pomysly. No i mental, przede wszystkim mental - teraz trzeba tyrac przeciwnika ile wlezie i napakowac szybko 3, 4, 5 goli i wtedy mozna sobie robic obronke Czestochowy. A nie, ze wrzucasz jeden : zerko i di-fens, di-fens...
Ostatnio zmieniony 21 września 2021, 16:43 przez BlackJacky, łącznie zmieniany 1 raz.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 września 2021, 16:39

Łooo Włoski Dyzma przemówił.

"Przyznaje, że popełniłem błędy przy zmianach, fatalnie się pomyliłem. Powinienem był wprowadzić bardziej defensywnych zawodników i obronić wynik 1:0. Biorę za to całkowitą odpowiedzialność".
Massimiliano Allegri, wrzesień 2021 (niekoloryzowane :prochno: )

Czy ktoś jeszcze ufa tej atrapie trenera ? Gdzie się podziali zwolennicy tego łajdaka ? Nagle cichutko siedzicie w norkach ?


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 września 2021, 20:54

@Siła Spokoju

Poczekaj niech wygramy z jakąś Spezią i od razu powrócą, wyganiając innych do Barcelony czy PSG.... Tacy właśnie mówią że jak liczy się dla was styl to won do takich drużyn. No ale dla Maxa też właśnie liczy się styl po pierwsze, nie wygrana - jak najbardziej betonowy antyfutbol. Można wygrać, można przegrać, ale trzeba grać totalny beton na który nie da się patrzeć. :prochno:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2021, 23:46

Sila Spokoju pisze:
20 września 2021, 16:39
Łooo Włoski Dyzma przemówił.

"Przyznaje, że popełniłem błędy przy zmianach, fatalnie się pomyliłem. Powinienem był wprowadzić bardziej defensywnych zawodników i obronić wynik 1:0. Biorę za to całkowitą odpowiedzialność".
Massimiliano Allegri, wrzesień 2021 (niekoloryzowane :prochno: )

Czy ktoś jeszcze ufa tej atrapie trenera ? Gdzie się podziali zwolennicy tego łajdaka ? Nagle cichutko siedzicie w norkach ?
Tak, jeszcze tacy są, którzy nie zmieniają zdania po kilku kolejkach sezonu - wciąż nie zwątpiłem w Allegriego. Mogę mieć krytyczne zdanie, ale z pewnością nie zamierzam oczerniać jego jak i innych kibiców. Zbyt wiele lat kibicuje Juve żeby mnie miesiąc rozgrywek przeraził. Nie takie rzeczy już widziałem w historii Juve, nie mówiąc już o innych klubach.
Poza tym wierzę w ludzi, którzy są mądrzejsi ode mnie. Przydatna cecha, polecam.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 21 września 2021, 06:37

Dopiero wczoraj sobie obejrzałem tego gola Moraty i powiem że naprawdę ładna bramka. Pan "Najdroższe Mięso Świata" kupiony po milion euro za kilogram w 2016 roku na rynku w Neapolu, by 1/3 tego dystansu nie przebiegł, bo dawno by go obrońcy dogonili. Ja bardzo cenię Morate, jest to napastnik szybki, strzelający gole w ważnych meczach, strzelający w Lidze Mistrzów i mam naprawdę ogromną nadzieje że będzie u nas grał do końca kariery. Zawodnik o takich cechach jak on bardzo pasuje do naszego stylu gry jaki by nie był. :dodger:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany